tv3.lv

Lauris Subatnieks skaidro, kādas meitenes patīk Dzelzītim

2021. gada 11. jūnijā 13:18

Jau šovasar televīzijas Go3 skatītāju novērtējumam tiks piedāvāts jauns iepazīšanās šovs “Randiņš ar Dzelzīti”, kurā par iekārojamā vecpuiša aktiera Laura Dzelzīša sirdi sacentīsies 12 dāmas. Viņa uzticamais draugs aktieris Lauris Subatnieks pastāsta, kādas meitenes piesaista Dzelzīša uzmanību.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dalībai šovā “Randiņš ar Dzeltīti” tiek meklētas 12 dāmas, kuras sagaida romantisks vasaras piedzīvojums, divas nedēļas dzīvojot mājā pie jūras kopā ar Lauri Dzelzīti.

Kā sarunā ar Skaties.lv atklāj Lauris Subatnieks, Dzelzīša potenciālās sirdsdāmas ārējiem dotumiem nav izšķirošas nozīmes, bet Laurim vairāk atbilstoša būtu meitene, kurai ir tuva mākslas pasaule visdažādākajās izpausmēs.

“Viņš pats ir mākslinieks, un viņam piemērota būtu sieviete, kura saprastu mākslu, kā arī Laura noslodzi un darba grafiku, kad sestdienās, svētdienās ir darbs,” skaidro Subatnieks.

Kā viņš spriež, 43 gadus vecajam Dzelzītim patīk spilgtas, pamanāmas meitenes ar savu viedokli, ko viņas nebaidās paust arī tad, ja zina, ka tas būs pretējs partnera uzskatiem.

“Ja meitene interesētos par automašīnām, tas noteikti būtu pluss, jo Dzelzītis ir zināms kā mašīnu entuziasts. Laurim noteikti patiktu, ja arī dāmu saistītu auto, ne tā, ka sarkanā kabrioletā braukāt, bet kura arī šo to saprot no tām lietām,” saka Subatnieks.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lauris arī norāda, ka meitenes vecumam nav sevišķas nozīmes, galvenais, lai abiem ir kopīgas intereses.

“Vēl svarīgi, lai meitene ir patstāvīga, ka nav dūdiņa, kura no onkuļa gaida brīnumus,” smaida Subatnieks.

Dzelzītis iepazīšanās šovā labprāt satiktos ar meitenēm ar raksturiņu. “Tas arī šovam nāktu par labu,” tā Subatnieks.

Lauris Dzelzītis ir aktieris ar galdnieka diplomu, kuru aizrauj fizika, tehnika un daba. Lauris pats par sevi stāsta, ka, ja viņam būtu superspēja, viņš gribētu “saprast visu” – kas un kādēļ pasaulē notiek tieši tā un nevis citādi.

Lauri aizrauj ceļošana – nākotnē viņš gribētu apceļot visas pasaules interesantākās vietas.

Par dalību šovā Dzelzītis smaidot saka: “Šovs ir šovs! Visi līdzekļi ir atļauti, lai iepazītu sievietes! Šis vasaras piedzīvojums varētu kļūt par īstiem pēc-pandēmijas svētkiem!”

Ja esi vismaz 18 gadus veca, brīva un gatava mesties trakulīgā un romantiskā avantūrā, līdz 14. jūnijam aizpildi pieteikuma anketu skaties.lv/dzelzitis, vēstulē Laurim rakstot to, kādēļ viņam būtu jāiepazīst tuvāk tieši tevi!

Šovs “Randiņš ar Dzelzīti” pie Go3 skatītājiem dosies augustā. Vairāk par šovu lasi te!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm