tv3.lv

Leģendārais pliko pupu skrējiens un nepiedienīgo kadru izlase: šovu veterānei Violetai 25

Pirmdien, 19. martā, pašmāju šovu veterāne Violeta Stepanova svin apaļos 25. Tiem, kuri  vēlas pacelt kāda garda dzēriena glāzi uz daiļās skandālistes veselību, Skaties.lv sarūpējis jauku izlasi ar Vivas visu laiku skandalozākajiem video un bildēm.

2018. gada 19. martā 22:10

Kā Skaties.lv atklāj Violeta, lielajā dienā viņa pacēlusi glāzīti jau īsi pēc pusnakts, taču citādi uz lielu svinēšanu viņai prāts pirmdienas vakarā nenesas – visdrīzāk dzimšanas diena tiks atzīmēta nedēļas nogalē.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Faniem gan gribas svinēt! Violetas lielo jubileju godinot, Skaties.lv piedāvā apskatīt bildes, ko Violeta lepni pieteikusi kā savas dzīves nepiedienīgākos kadrus.

Bildēs daiļā gaišmate redzama dažādos dzīves brīžos pēdējās piecgades laikā. Daži kadri tapuši, īpaši pozējot talantīgiem fotogrāfiem  amatieriem, citi – vienkārši jokojoties draugu bariņā.

Daži attēli ir kā piparots pārsteigums, bet dažus kā viegls pavasara vējiņš apšalko vien maigas erotikas pieskāriens. Taču visas bildes vieno viens – patiesa sievišķība, kārdinošas formas un pavedinošs acu skatiens.

Vienvārdsakot – jāredz un jāizbauda pašam!

Kā jau tas pašmāju interneta vidē notiek, kādam var rasties jautājums – kas tā Violeta tāda ir un ar ko viņa iegājusi šovu vēsturē? Arī skeptiķiem Skaties.lv sarūpējis uzskates materiālu – atmiņā paliekošākos Vivas uznācienus ekrānā dažādu šovu ietvaros.

Plikiem pupiem pa nātrēm

Uzzinot, ka drosmīgā daiļava startēs “Lauku sētā”, daļa fanu rauca pieres – kā gan smalka pilsētas dāma varēs izpausties laukos? Un kā vēl! Par sezonas naglu kļuva video, kurā daiļava, raženajiem pupiem vējā plīvojot, traucas pa Beverīnas novada ārēm.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lamāšanās paraugstunda

Kad daiļums izrādīts, Violeta liek lietā valodiņu. Par “Lauku sētas” šīs sezonas virsotni kļuvis video, kurā gaišmatainā dūdiņa atklāj savu aso pusi, kameras priekšā prezentējot īpaši iespaidīgu lamu vārdu savienojumu.

Violeta vairs Latvijā neatgriezīsies – zvaigzne sapratusi, ka Dānijā dzīve lētāka. Lasi te!

Aktrises cienīga seksa imitācija

Violeta pirmo slavu guva šovā “Cīnītājs”, taču pa īstam par zvaigzni kļuva pēc uznāciena “TV zvaigznē”. Drīz pēc ierašanās slēgtajā realitātes šovā meitene uzklupa tā dalībniekam Jurim, atklāti piedāvājot mīlas priekus. Pāris pazuda dušās, imitējot erotikas skaņas un liekot faniem domāt, ka patiešām notiek seksiņš. Pēc medijos saceltās vētras smukā blondīne gan atzinās – seksa nav bijis un viņu mājās gaida līgavainis.

Foto

 

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm