tv3.lv

Leonīds skaistās Sanitas klātbūtnē piedzīvo mulsuma pilnus mirkļus

Šova “Laiks iemīlēties” pirmajā sērijā kopdzīvi uzsāka jūras spēku karavīrs Deivids un skolotāja Laine. Otrajā dienā jauniešiem bija jāpaziņo lēmums, vai viņi iepazīšanos vēlas turpināt.

Laine atzina, ka ar Deividu ir par ko runāt, taču “kaut kas nav līdz galam”. Arī Deivids sprieda, ka abi ir pārāk atšķirīgi cilvēki, tādēļ iepazīšanos nolēma neturpināt.

Tomēr dzīvoklis nevarēja palikt tukšs, un Laines un Deivida vietā tajā ievācās jauns pāris. 53 gadus vecais Leonīds ir no Rīgas, strādā par pārdevēju un dzīvo ar saviem diviem bērniem, viņš sevi raksturo kā labu pavāru. Leonīds vispirms izšķīries un tikai tad bijusī sieviņa nomirusi, tādēļ viņš sevi par atraitni īsti nesauc.

Leonīds atzina, ka no šī randiņa viņš sagaida brīnumu, “jo kādreiz dzīvē jāizvelk pilno lozi”. Pirms diviem mēnešiem Leonīds nomainījis darbu, un šajā laikā atbrīvojies no astoņiem liekajiem kilogramiem, un viss liecinot par to, ka viņš ir uz pareizā ceļa, dodoties pretim dzīves mīlestībai.

Mājvietu Leonīds dalīja ar 51 gadu veco biroja darbinieci Sanitu, kura darbojas arī sporta organizācijā. Viņai ir divi pieauguši bērni – meita un dēls, kuri mammas avantūru atbalstījuši.

Baudot atspirdzinošo dzērienu, Leonīds un Sanita dalījās atklāsmēs par dzīvi un pastāstīja, ko sagaida no otras pusītes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dienas gaitā tapa produktu iepirkumu saraksts vakariņām, taču vēlāk atklājās, ka tajā bija aizmirsts iekļaut biezpienu. “Blakus tik skaistai sievietei es aizmirsu, kā mani sauc. Kur nu vēl atcerēties par biezpienu,” skaidroja Leonīds.

Tika pārrunāti arī svara nomešanas noslēpumi. Kā atklāja Leonīds, nelaimīgas mīlestības dēļ viņš pusotra mēneša laikā zaudējis gandrīz 30 kilogramus liekā svara.

Pirms abu pirmās kopīgi pagatavotās vakariņas tika celtas galdā, Leonīds, pilnīgi satraucies, rakstīja ziņu čomam, ka viņš sevi apkaunos visas Latvijas priekšā, jo dāma ir ļoti smalka.

Atklājās, ka Sanitai ir kāds neparasts vaļasprieks – viņa liek taro kārtis, un šajā vakarā viņa vēlējās tās izlikt arī Leonīdam.

Pēcāk Leonīds drosmei atkorķēja vēl vienu dzēriena pudeli – viņa dāma izrādījās pārāk smuka un pārāk gudra.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Bija pienācis laiks posties uz nakts guļu un abi lēma – Sanita gulēs vienīgajā gultā, tikmēr Leonīdam guļvieta tika iekārtota viesistabā. Krāsainākiem sapņiem viņš iztukšoja vēl vienu glāzīti.

Ko pāris izlems – palikt kopā vai šķirties –, skatītāji uzzinās šova “Laiks iemīlēties” nākamajā sērijā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm