"Lepnums un gods mijas ar to, ka mazliet kauns.” Gints Andžāns par uzvaru šovā "Balss maskā”

15 komentāri
PUBLICITĀTES FOTO

9.maijā noslēdzās grandiozā šova “Balss maskā” otrā sezona, kurā triumfēja Baltais Vilks, jeb aktieris Gints Andžāns, aiz sevis atstājot Saules Meitu – Lindu Dinsbergu, jeb Anmary, kā arī Fēniksu, kura ādā iejutās Aija Vītoliņa. Dalībnieki tikās raidījuma “900 sekundes” studijā un pastāstīja par dalību šovā.

“Jūtos pagodināts par novērtējumu – ne tikai vakar, bet visu 10 nedēļu garumā. Jūtos pateicīgs, ka bija tas gods startēt kopā ar Lindu un Aiju. Uzvara šādā konkurencē ir 12 tūkstoši reizes patīkamāka, jo meitenes ir lieliskas. Lepnums un gods mijas ar to, ka mazliet kauns, jo meitenes arī bija pelnījušas uzvaru,” atklāj Gints Andžāns raidījumā “900 sekundes”.

Noskaidrots šova ”Balss maskā” otrās sezonas uzvarētājs

Aktieris paziņo, ka fināla raidījumā bijis forši redzēt dalībnieku sejas un emocijas acīs. Tas ļauj daudz kvalitatīvāk just līdzi dalībniekiem.

Andžāns nav zinājis, kas slēpjas zem šova kolēģu maskām, jo arī no dalībniekiem citu masku personības tiek turētas noslēpumā. Aizkulisēs ilgi neviens nesēž, bet gan uzstājas un, tiekot tālāk, uzreiz pamet studiju.

Dziedātāja Aija Vītoliņa ar smaidu sejā pastāsta, ka viņai prieks par dalību šovā, daudz nācās melot draugiem un radiniekiem, tas bijis grūti. Fēniksa ādā gūta fantastiska pieredze.

“Šovu skatīšos tikai tagad. Ar masku, tu redzi tikai 2-3 soļus uz priekšu, nespēj iztēloties, kā tas viss izskatās kopā ar vizualizācijām un horeogrāfiju,” tā Aija Vītoliņa raidījumam “900 sekundes”.

Otrajā vietā ierindojās Linda Dinsberga, jeb dziedātāja Anmary, kura iejutās Saules Meitas ampluā.

“Sirds pilna ar pateicību, ka bija iespēja piedalīties šajā piedzīvojumā. Bija interesanti – visa tā slepenība, gatavošanās. Paldies vīram, viņš dzīvoja līdzi katram sīkumam priekšnesumā,” smaida Anmary.

Lindas atvase nav zinājusi par mammas dalību šovā, bet fināla vakarā, atteikusies skatīties “Balss maskā”, jo viņu neinteresē šāda veida raidījumi.

“Masku noņemšanas mirklī dēls gāja cauri viesistabai un teica – tu piedalījies, forši, un, aizgāja tālāk,” smejas Linda.

Arī mūziķe apstiprina kolēģu teikto, ka nav zinājusi, kas slēpjas zem citām maskām, kaut arī vienu reizi dzirdējusi Gintu Andžānu sarunājoties, bet nav spējusi saprast, kuram pieder tik ļoti dzirdētā balss.

Kā tu vērtē šova “Balss maskā” finālu? Vai tev izdevās atmaskot slavenības?

15 komentāri