tv3.lv

"Liene nebija mans ideāls." Mīlas šova Mairis uzskata, ka uzreiz jāizjūt simpātijas un pacilājums, lai rastos interese – iekarot sievieti

Mairis raidījumā “Nākamā pietura: Mīlestība” uz randiņu devās ar Lieni, par kuru saka, ka sieviete pilnībā nav bijusi viņa tips. Šova dalībnieks jau piecus gadus ir brīvs vīrietis, tāpēc neatsakās no prieka, ko sniedz vienas nakts sakari, kā nekā – seksu viņš uzskata par lielāko dzīves baudu. Mairis ir gatavas attiecībām un ir drošs, ka savu īsto satiks negaidīti.

2021. gada 30. maijā 17:34

Sarunā ar portālu Skaties.lv Mairis paziņo, ka pats nav pieteicies šovam, to izdarījis viens huligāns no draugu saimes, bet viņa avantūriskā daba nav devusi iespēju atteikties.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vēlies iepazīties ar Mairi? Spied ŠEIT!

“Nezinu, pēc kādiem kritērijiem šova eksperti vadās, bet mēs ar Lieni esam pilnīgi dažādi, mūsu ikdienas gaitas atšķiras uz visiem 200%. Parunāt jau var ar visiem, bet ne jau runāšanā rodas jūtas pret pretējo dzimumu,” tā Mairis.

Mairis uzskata, ka pret sievieti uzreiz jāizjūt simpātijas un pacilājums, lai rastos interese viņu iekarot. Šova dalībnieki nesazinās, jo attālināti tā būtu “tukšu salmu kulšana”.

“Lienei teicu NĒ un godīgi pamatoju viedokli. Centos būt es pats, tāpēc arī teicu to, ko domāju. Nevēlējos aizvainot, vienkārši katram no mums ir savi ideāli, Liene nebija mans ideāls, bet noteikti būs kāda cita,” skaidro Mairis.

Vīrietis atzīst, ka jau piecus gadus ir brīvs vīrietis, viņš vēlas ticēt, ka īstā sieviete ir jāsatiek nejauši. Mairis tic, ka tā notiks arī ar viņu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Varbūt bija jābūt šim raidījumam, lai kāda mani ieraudzītu un pateiktu – jā, šis ir īstais! Man šķiet, ka īsto mīlestību nevar atrast kā darbu, izsūtot CV,” nopietni paziņo Mairis.

Pandēmijas ierobežojumu mocīts šova dalībnieks, lai iepazītos ar dāmām, ir izmantojis arī aplikācijas. Nekas prātīgs gan nav sanācis – vien sarunas.

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

Mairis piekrīt apgalvojumam, ka katrā vīrietī slēpjas mednieka instinkts, jautājums, kad viņš beigs medīt? Vīrietis ir drošs, satiekot īsto – citas negribēsies.

“Savā situācijā pilnībā atbalstu vienas nakts sakarus, jo sekss ir vislielākā bauda, kas mums dzīves laikā ir dota. Mēs nepiederam pie faunas, kur pārošanās notiek tikai, lai vairotos. Būtu arī muļķīgi gadiem gaidīt īsto princesi un tikmēr atteikties no paša labākā dzīvē. Intīmā saderība attiecībās ir ļoti nozīmīga sastāvdaļa. Kam tad ir vajadzīgas attiecības, ja seksa ir par maz un tas jāmeklē citur vai jāpērk? Otra galējība ir tad, kad ir tikai sekss, bet cilvēkos ir tukšums. Rodas jautājums – kāpēc tad apgrūtināt vienam otru ar kopdzīvi, ja sekss mūsdienās ir palicis tikpat pieejams, kā maize veikalā,” prāto Mairis.

Neskatoties uz pieciem gadiem bez attiecībām, Mairis nedomā, ka viņam nav veicies mīlestībā. Viņš ir mīlējis un baudījis sajūtu, tas viss beidzies, lai sāktos jauns posms dzīvē un, iespējams, jauna mīlestība.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Izirstot kādām attiecībām, vīrietis vainīgos nemeklē, jo apzinās, ka “viena pagale nedeg”. Visvairāk šova dalībniekam ir žēl to laiku, kas tiek pavadīts, lai atgūtos no šķiršanās. Viņam vismaz gadu gribas ierauties savā čaulā un netraucēti paskumt.

“Lai man rastos interese par sievieti, viņai ir jābūt vizuāli pievilcīgai. Nekad nevarētu dzīvot ar tādu, kura man nešķiet skaista, lai cik arī viņai būtu jauks raksturs. Lai attiecības nebūtu toksiskas ir jāciena vienam otru, jābūt harmonijai. Visvairāk savā tuvumā nevēlos redzēt vieglas dzīves meklētājas – materiālā ziņā, tādas par kuru intīmo dzīvi ir viedoklis katram ganu puikam un tādas, kuras melo,” ideālo sievieti noraksturo Mairis.

Par sevi vīrietis saka, ka ir parasts darba cilvēks, mazliet bohēmisks, bieži nespēj paturēt savu viedokli pie sevis, tas reizēm sarežģī dzīvi.

Brīvajā laikā Mairis dievina medības, atpūtu pie dabas, bet siltajos vakaros cenšas aizmirsties, braucot ar motociklu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm