Lietuvas šova žūrijas simpātijas iekaro vēl viena latviešu dziedātāja

Svētdien, 22. janvārī, tika pārraidīta televīzijas šova “Lietuvos Balsas” jeb populārā šova “The Voice” Lietuvas versijas jaunākā epizode, kurā “aklo noklausīšanos” ietvaros uzstājās arī latviešu dziedātāja Diona Liepiņa. Žūrijas locekļi ilgi ieklausījās dziedātājas priekšnesumā, tomēr trīs no četriem žūrijas pārstāvju krēsliem pagriezās, vēloties Dionu savā komandā.

23. janvārī 9:43

Diona Liepiņa, kura plašāku atpazīstamību iemantoja šovā “X Faktors”, startējot kaimiņvalsts šovā, izpildīja Demi Lovato dziesmu “Sorry not Sorry”, kas viņai pašai bija liels izaicinājums.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Sākotnēji nodomāju – man taču nav tik plašs diapazons kā Demi Lovato, kā gan es nodziedāšu šo dziesmu, bet biju gatava šim izaicinājumam. Ar dažādiem ieteikumiem, kā labāk nodziedāt, ko izdarīt vai pamainīt, lai būtu labāk, man ļoti palīdzēja vokālā pedagoģe Maija Sējāne, tāpēc milzīgs paldies viņai par to,” saka Diona.

Kad Diona uzstājās, žūrijas locekļi ļoti cītīgi klausījās viņas balsī, kas ar katru mirkli radīja arvien lielāku spriedzi dziedātājai, jo paralēli savam dziedājumam nācās domāt arī par to, vai kāds no žūrijas pagriezīsies, vai novērtēs viņas balsi.

“Dziedāju un redzēju, ka neviens no žūrijas vēl negriežas, tobrīd man prātā, šķiet, bija miljons domu par to, kāpēc, ko iesākšu, ja tiešām neviens nepagriezīsies? Sāku just šo stresu arī savā balsī, taču dziesmas pēdējā notī pagriezās trīs no četriem žūrijas pārstāvjiem. Sākumā pat uzreiz neaptvēru – viņi tiešām pagriezās, vai vienkārši beidzās dziesma, un tāpēc krēsli pagriezās pret mani? Biju patiesi priecīga, ka tiku tālāk, kā arī ļoti novērtēju žūrijas atvērtību un komplimentus.

Par savu mentoru Diona izvēlējās lietuviešu dziedātāju un dziesmu autoru Justinu Jaruti. “Jau iepriekš biju izdomājusi, kurus mentorus vēlētos, ja tiktu tālāk. Izpētīju to, ko katrs no viņiem dara savā muzikālajā karjerā. Šajā sarakstā bija arī Justins Jarutis, jo viņa dziesmas un mūzika ir vistuvākā popmūzikai, savukārt popmūzika ir tas mūzikas žanrs, kuram dodu priekšroku. Līdz šim zināju tikai Moniku Liu no “Eirovīzijas”.

Justins Jarutis kā mentors ir ļoti kodolīgs, konkrēts un neizplūst ļoti plašās runās. “Blind Audition” kārtā Monika un Justins ar mani runāja visvairāk, uzdodot dažādus jautājumus un izsakot komplimentus. Domāju, ka Monika arī būtu bijis lielisks mentors man, jo viņa kā cilvēks ir dikti iejūtīga un empātiska,” atklāj Diona.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Žūrijas locekļi sajūsminājās ne vien par Dionas dziedājumu, bet arī par viņas skaisto vārdu, un Justinas teica: “Tu izskaties lieliski, Diona, tu izklausies lieliski, Diona! Nāc manā komandā, Diona!” Monika piebilda: “Precīzs un perfekts dziedājums. Tonis, viss – viss bija tik “garšīgi”, man ļoti patika. Diona izklausās kā superzvaigznes vārds.”

Jau vēstījām, ka televīzijas šovā “Lietuvos Balsas” jau startējušas divas latviešu dziedātājas – Palū (īstajā vārdā Olga Palušina), kurai izdevās piecelt kājās šova žūriju, bet Paulas Dunderes dziedājums nepārliecināja nevienu no četriem mentoriem un dalība kaimiņvalsts projektā jaunajai dāmai bija galā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm