tv3.lv

Līgavu mednieks Gunārs no Balviem uz visiem laikiem atteicies no alkohola lietošanas

Latvijas mīlas šovu tīģerim Gunāram Sārtaputnam gads sācies uz pacilātas nots – nelegāla ballīte, 30 gadus jaunākas virtuālas mīlnieces uzrašanās – ne viens vien fans spriež, ka, šādus notikumus piedzīvojot, Gunāra apziņai plašākos ūdeņos iekuģot palīdzējis zaļā pūķa plosts. Taču viņi rūgti maldās! Kā Skaties.lv paziņo Gunārs, 1. februārī aprit mēnesis, kopš viņš atteicies no alkohola un izlēmis par labu dzīvei skaidrā.

2021. gada 1. februārī 15:00

”Šobrīd vispār nelietoju alkoholu jau kopš Jaungada. Par to paldies jāsaka citplanētiešiem. Citplanētieši man pateica tā – ja vēl dzersi alu, tad tu ar mums nekur nelidosi,” Skaties.lv iemeslu, kāpēc izlēmis atmest alkohola lietošanu, atklāj Gunārs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saimnieks atklāj, ka, atsakoties no alkohola, svarīgi vispirms uzreiz pateikt skaidru ”nē” alum un pilnībā atteikties no miestiņa lietošanas. Tas esot visgrūtāk. Ja kādu laiku netikšot lietots alus, organismam pašam radīšoties nepatika arī pret stiprajiem dzērieniem.

”Nevar tā uzreiz no jumta nolēkt – bladāc! Nepieciešams pārejas posms. Tāpēc, atmetot dzeršanu, vispirms aizmirsti alu. Pārējais jau notiks automātiski,” tā Gunārs.

Saimnieks neslēpj, ka gadiem bijis izstrādājies ieradums ik rītu iedzert pa divām alus bundžiņām. Tas bijis kā rituāls – pastaiga līdz veikalam, iemīļotās pintes bundžas un vēl patīkamāka pastaiga atpakaļ, dziru baudot.

‘’Glāze alus no rīta – nu, kas tas ir?’’ – lasi TE, kādi vēl pirms gada bija Gunāra alkohola lietošanas paradumi

”Rīta pastaigā uz veikalu joprojām eju, bet es tagad tur pērku mandarīnus. Saka, ka, ja atmet alkoholu, jāliek kas cits tā vietā. Citi sāk dzert enerģijas dzērienus. Es alkohola vietā nolieku labsajūtu. Varu apliecināt – jūtos lieliski,” tā Gunārs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tiesa, pavisam atteikties no stiprajiem dzērieniem viņš neplāno. ”40 gramu stiprā alkohola ir ieteicami veselībai, to pat mūki reizēm dzer. Tādu devu iedzēru arī dzimšanas dienā.

Bet alu – vairs nekad!” apņēmies Gunārs.

40 gramus ”veselībai” viņš nobaudījis arī savā 60 gadu jubilejas ballītē, kas jau nonākusi policijas redzeslokā. Plašāk par ballīti lasi TE!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm