tv3.lv

Lipīgs hits un iespaidīgs šovs! Izvēlēta dziesma, ar ko Somiju ”Eirovīzijā” pārstāvēs leģendārais Darude

Jau janvārī tika izziņots, ka Somiju “Eirovīzijā” pārstāvēs leģendārais “Darude”, kurš radījis deviņdesmito gadu grāvēju “Sandstorm”. 2. marta vakarā Somija izvēlējusies dziesmu, ar ko mākslinieks kopā ar solistu Sebastianu Remjanu pārstāvēs valsti, un dziesma neliks faniem vilties!

2019. gada 3. martā 12:40

Somijā “Eirovīzijas” pārstāvja izvēles procedūra ir citāda – vispirms tiek izlemts, kurš mākslinieks pārstāvēs valsti, viņam tiek radītas vairākas dziesmas, un skatītāji kopā ar žūriju izvēlas atbilstošāko dziesmu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Islande konkursam izvēlējusies baisus BDSM ērmus! Lasi TE!

Setdienas vakarā izlemts, ka Darude un Sebastians maijā Telavivā izpildīs dziesmu “Look Away”.

Darude faniem neliks vilties – jau Somijas atlases finālā sarīkots varens šovs, kura laikā Darude uz skatuves griežas uz riņķi īpašā kastē, radot savu jau par firmas zīmi kļuvušo deju bītu.

Mūsu māksliniekiem vismaz pusfinālā ar Darude konkurēt nenāksies – Somija uzstājas pirmajā pusfinālā, kamēr Latvija cīnās par vietu finālā otrajā.

Darude, īstajā vārdā Ville Virtanens tiek dēvēts par vienu no moderno laiku veiksmīgākajiem somu skatuves māksliniekiem. Ziedu laikus viņš piedzīvoja deviņdesmitajos gados, kas kulmināciju sasniedza 1999. gadā, kad klajā tika laists nu jau ikoniskais “Sandstorm”. Šobrīd Darude ir 43 gadus vecs, bet joprojām enerģijas pilns – viņš turpina priecēt ļaužu masas festivālos visā pasaulē.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm