tv3.lv

”Man ir par vēlu, jādzīvo tik nost!” Viktorija Raidos aicina nebaidīties no dzīves pārmaiņām

Šova ”Ekstrasensu cīņas” 16.sezonas uzvarētāja Viktorija Raidos bieži vien iepriecina atbalstītājus ar taro kāršu izlikšanu katrai zodiaka zīmei, kā arī ar dažādiem motivējošiem padomiem. Ekstrasense aicina dzīvot un nekad nedomāt, ka ir par vēlu, ko mainīt dzīvē.

20. janvārī 17:00

Sociālajā tīklā ”Instagram” Viktorija raksta, ka ienīst frāzes – man ir par vēlu, jādzīvo tik nost, kur tad manos gados, man ir jau.. un citus analogus tekstus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viktorija apzinās, ka cilvēks pats sevi ir ielicis izdomātos rāmjos, raujas gar rāmju maliņām, bet baidās izkāpt ārpus rāmja, jo bailes no pārmaiņām, neveiksmes burtiski paralizē.

”Pēdējā gada laikā īpaši aktīvi cilvēki alkst pārmaiņu, vēlas dzīvot, ne eksistēt, bet baidās ko mainīt, atsaucoties uz vecumu, it kā ierobežojumu jau tā nebūtu gana daudz,” raksta Viktorija.

Viktorija aicina neaizmirst, ka arī pati pasaule strauji mainās, parādās jauni spēles noteikumi, kuri apaug ar likumiem, vairākuma redzējumu, kas mums liek pielāgoties notiekošajam un vairākuma viedoklim, kas vēl vairāk liek palikt ierastajā vidē.

”Esmu pārāk vecs, un vēl citi iemesli ir muļķības, ja runājam par neapmierinātību saistībā ar savu dzīvi. Vienīgais, kas mūs ierobežo, ir izniekotais laiks. Ir sajūta, ka nedzīvo savu dzīvi? Padomā, ko tu vēlies! Nomainīt dzīvokli? Sākt sportot? Atrast partneri? Kļūt par vecāku? Vēlies, tad dari un nedomā par to, ka ir par vēlu. Kamēr tu meklē ieganstus, lai nedarītu, laiks iet uz priekšu. Runājot tev saprotamā valodā – ar katru mirkli vēl vairāk ir par vēlu,” analizē Raidos.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viktorija ir droša, ka kamēr dzīvo un spēj kustēties – nav tāds pārāk vēlu. Kāpēc skatīties pasē uz dzimšanas gadu un tam piemērot savas vēlēšanās? Kāpēc norakstīt sevi pašā spēku briedumā? Ko tas dod? Neko! Bet vēlies tu tieši to – pārmaiņas, jaunas sajūtas, jaunu pieredzi. Tam visam nav nekāda sakara ar vecumu.

”Sāc no jauna. Mācies. Maini darbu, pārvācies uz citu valsti, maini frizūru, brauc ar motociklu, izmet augstpapēžu kurpes un sāc nēsāt kedas, ja to vēlies. Mainies! Ņem no dzīves citas mācības, ja jūti, ka esi visu izsmēlis, ko sniedz līdzšinējā dzīve. Dzīvo ar baudu, pat ja tas nozīmē visu tiltu “nodedzināšanu” un būvēšanu no jauna,” pamāca Viktorija.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm