tv3.lv

"Man nav par ko raudāt." Daiga Dzelzīša šovu pamet bez rūgtuma

2021. gada 27. augustā 16:23

Šova “Randiņš ar Dzelzīti” ceturtajā sērijā televīzijas Go3 skatītājiem iespējams sekot līdzi, kā attīstās dāmu cīņa par Latvijas slavenākā vecpuiša aktiera Laura Dzelzīša sirdi.

Romantiskajā villā dzīvo astoņas meitenes un dažādos pārbaudījumos mēģina sevi parādīt no pašas labākās puses, lai iepatiktos Laurim Dzelzītim.

Šajā sērijā dāmām sarūpēts īpaši sievišķīgs uzdevums, kas parādīs gan meiteņu radošās, gan praktiskās spējas būt līdzās tādam vīrietim kā Lauris Dzelzītis. Meitenēm, izmantojot savu vai piedāvāto garderobi, jāpieskaņojas Laura stilam. Un tai, kurai šajā pārbaudījumā veicies vislabāk, ir iespēja ar Dzelzīti iziet sabiedrībā divatā.

Tracis Dzelzīša šovā: vai villā briest pirmais kautiņš dāmu starpā?

Ar uzdevumu, pēc Laura domām, vislabāk tikusi galā Linda, un viņai radusies iespējas ar Dzelzīti pavadīt laiku divatā, dodoties vakariņās uz restorānu.

Randiņš noslēdzas vēlu vakarā, kad pienācis laiks izbalsošanai. Dzelzītis lēmis, ka mājās jādodas Daigai, kuru šova gaitā Laurim tā arī neizdevās iepazīt tuvāk.

“Man nav par ko raudāt, es tā domāju. Viss taču ir forši, viss notiek tā, kā tam jānotiek,” savu izbalsošanu komentē Daiga. “Es neredzu sevi blakus Dzelzītim.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vairāk par to, kā dalībniecēm veicās pārbaudījumā un kāds izvērtās Lindas randiņš ar slaveno vecpuisi, skaties televīzijā Go3! Šova “Randiņš ar Dzelzīti” nākamā epizode Go3 būs skatāma 3. septembrī.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm