tv3.lv

"Man pirms brauciena uzradās pielūdzējs, nevēlos būt negodīga." Vai sezonas izskaņā izveidojās pāris?

2021. gada 24. maijā 22:45

24. maija vakarā vērojām šova “Nākamā pietura: Mīlestība” otrās sezonas trīspadsmito raidījumu, kas ir arī sezonas noslēdzošais raidījums. Iepazināmies ar jauniem pāriem, kuri vēlējās izveidot attiecības un sajust “taureņus vēderā”. Vai sezonas izskaņā izveidojās kāds pāris?

Sezonas noslēdzošajā raidījumā vientulību privātajā dzīvē vēlējās kliedēt 29 gadus vecais Armands un 22 gadus vecā Liene, 25 gadus vecais Dāvis un 26 gadus vecā Irma, 28 gadus vecais Andris un 22 gadus vecā Elīna Diāna.

“Mīlas radio” dalībniekiem uzdeva jautājumus par intīmām lietām pārgājienu laikā, trakāko ballīšu pieredzi, tika apspriestas tēmas – sievietes un vīrieši pie automašīnas stūres, laulība un bērni, kā arī zombiju apokolipse.

Lai satuvinātos dalībnieki veica dažādus uzdevumus – Dāvis mācīja Irmai braukt ar skrituļslidām, Armands un Liene dejoja ceļmalā, bet Andrim bija jānokļūst konkrētā adresē, bet Elīna Diāna varēja palīdzēt tikai ar vārdiem – mīl, nemīl.

Nokļūstot galapunktos, pāriem bija jāizvēlas turpināt randiņus vai tomēr – NĒ.

Pirmajiem savu izvēli bija jāveic Armandam un Lienei. Armands bija gatavs turpināt tikšanos, bet Liene neslēpa, ka viņai ir uzradies pielūdzējs, tāpēc atbilde ir NĒ.

Savu izvēli Armands pamatoja vārdiem, ka bijis pārāk maz laika, lai iepazītos, bet parunas un pats brauciens bijis lielisks.

“Citos apstākļos teiktu JĀ, bet šodien nevaru to darīt. Man ir uzradies pielūdzējs, nevēlos būt negodīga un dot liekas cerības. Ceru izdarīju pareizo izvēli,” aizdomājas Liene.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Otrie galapunktā nonāca Dāvis un Irma, arī šoreiz puisis bija gatavs turpināt tikšanos, bet meitene nesaskatīja potenciālu viņu attiecībās.

“Mums nesaskan fundamentālas vērtības. Tu esi ļoti foršs, zinošs puisis. Bērnu un kāzu tēma bija iemels izvēlei, nevēlos dzīvot pēc tradicionālā rāmja” izvēli pamato Irma.

Ar Elīnas Diānas palīdzību galapunktā nonāca arī trešais pāris, kuri viens otram teica JĀ un ļāvās lieliskam, romantiskam randiņam.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm