tv3.lv

TV3 piedāvā jaunu dokumentālo stāstu ciklu "Mana izvēle – Latvija"

No 2. oktobra svētdienās TV3 un no 9. oktobra arī platformā TV3Play būs skatāms jauns dokumentālo stāstu cikls: “Mana izvēle – Latvija”, kurā iepazīsimies ar 10 dažādu tautību sievietēm, kuras nav dzimušas Latvijā, bet dažādos laikos ieradušās Latvijā, veidojušas šeit ģimeni, karjeru un attīstījušas savu talantus. Kāda no viņām Latvijā dzīvo jau sen, paspējusi iesakņoties un iegūt Latvijas pilsonību, citai šī ir jauna pieredze, viņa tikko ieradusies un mācās teikt savu pirmo “Labdien!”

20. septembrī 11:03

Raidījuma laikā filmēšanas komanda dodas līdzi varonei viņas ikdienas gaitās, vēro saskarsmi darba vietā, ģimenē, vietējā kopienā. Viņu stāstos šodienas vērtējums mīsies ar atmiņu stāstiem par ierašanos un pirmajiem soļiem Latvijā, kopīgo un atšķirīgo kultūrā un sava ceļa meklējumiem. Uzzināsim, kā Latvija atšķiras no viņu dzimtenes, kādi viņu skatījumā ir latvieši, kas viņām Latvijā patīk vai nepatīk, kas pārsteidz un kādi ir nākotnes plāni.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pirmajā raidījumā iepazīsimies ar brazīlieti Vanesu Rufino. Vanesa Latvijā ieradās pirms 17 gadiem mīlestības dēļ. Lai gan pēc gadiem laulību šķīra, viņa tik ļoti iemīlēja Latviju, ka palika šeit uz dzīvi. Ikdienā Vanesa latviešus iepazīstina ar brazīļu virtuvi un kultūru, veido dažādas šovu programmas. Interesanti, ka latviešu valodu Vanesa iemācījās, klausoties grupas “Prāta vētra” mūziku.

Otrajā raidījumā iepazīsim zviedrieti Linnu. Pēc skolas beigšanas viņa vēlējās padzīvot ārpus Zviedrijas un tā nonāca Latvijā. Šeit iepazinās ar latviešu puisi Frici, kopīgi izveidoja ģimeni, audzina meitiņu Aurēliju un šobrīd atjauno Friča ģimenes māju Ķemeros. Linna atzīst, ka Latvijā viņai patīk viss. Vienīgais, kas šeit trūkst pilnai laimei, ir kalni.

Tāpat dokumentālajos stāstos iepazīsimies ar sievietēm no ASV, Tatarstānas, Vācijas, Taizemes, Ukrainas, Īrijas, Lietuvas un Lielbritānijas.

Kā arī vairāk par dalībniecēm lasi portālā “tv3.lv”.

Skaties dokumentālo raidījumu ciklu “Mana izvēle – Latvija” no 2. oktobra svētdienās pulksten 17:45 kanālā TV3 un nākamās paaudzes televīzijā Go3, kā arī TV3 Play, bet no 9. oktobra raidījums būs skatāms arīdzan kanālā TV3 Plus svētdienās pulksten 20:30

“Projektu “Mana izvēle – Latvija” finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par “Mana izvēle – Latvija” saturu atbild producentu grupa SIA “Letmo Ltd”.  #SIF_MAF2022

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm