tv3.lv

Mīlas šova Elīna skaidro, kāpēc priekšroku dod par sevi vecākiem vīriešiem

Šova “Nākamā pietura: Mīlestība” otrās sezonas desmitajā raidījumā uz randiņu dosies 21 gada vecā Elīna un 32 gada vecais Aivars. Ātri vien atklāsies, ka dāma ir jaunāka par Aivaru. Vai 11 gadus lielā starpība samulsinās pāri un traucēs viņu iepazīšanās stāstam?

2021. gada 26. aprīlī 15:30

Vīrietis džentlmeniski nejautās dāmai, cik viņai gadu, bet uzdos jautājumu korektāk, prasot, kura gada izlaidums viņa ir.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saprotot, ka starp viņiem ir 11 gadu starpība, Aivars uzreiz interesēsies vai Elīnu tas nemulsina?

“Nē. Godīgi sakot, es uz tiem, kuriem ir 24 vai mazāk – nemaz neskatos. Mani interesē vecāki vīrieši. Mana vecuma vīrieši ir tupi, nezinu kā savādāk pateikt, liekas tādi “memmes” dēliņi,” skaidro Elīna.

Dāma uzreiz arī piebilst, ka nerunā par visiem vīriešiem, visus vīriešus viņa nepazīst, un arī nevēlētos pazīt. Tie, kurus ir izdevies iepazīt arī veido šova dalībnieces viedokli par viņas vecuma un mazliet vecākiem vīriešiem.

Runājot par vienaudžiem, Elīna saka, ka spēcīgā dzimuma pārstāvjiem un viņai nav līdzīga domāšanas veida, mērķu, ir citāds skatījums uz dzīvi, tāpēc viņa priekšroku dod vecākiem vīriešiem.

“Man ir grūti redzēt blakus Elīnai vecāku, nobriedušāku vīrieti. Jā, viņai ir plāni dzīvē, mērķi, tomēr ir sajūta, ka viņa mazliet ir vēl savos 20 gados, ne velti viņas mīļākā krāsa ir rozā,” tā Aivars.

Vai starp Aivaru un Elīnu uzplauks jūtas? Vai randiņa partneri viens otram teiks JĀ?

Skaties jau šovakar, telekanālā TV3 vai platformā Go3, plkst.21.45.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm