tv3.lv

"Mani interesē nopietnas attiecības, ne vienas nakts sakari.” Mīlas šova Rita ir gatava laulībām un bērniem

Mīlestību šovā “Nākamā pietura: Mīlestība” meklēja 34 gadus vecā Baltezera iedzīvotāja Rita, kura devās “aklajā randiņā” ar 35 gadus veco kuldīdznieku Jāni. Šova dalībniece pastāsta, kā veselības problēmas lika noticēt īstai mīlestībai, ko no dzīves un attiecībām viņa sagaida pašreiz!

2020. gada 20. novembrī 15:00

Sarunā ar portālu Skaties.lv Rita paziņo, ka kaut gan ir dzimusi Rīgā, viņa jau kopš bērnības sevi uzskata par piederīgu Baltezeram. Līdz 13 gadu vecumam jauniete dzīvojusi Rīgā, bet Baltezerā uzturējusies tikai brīvdienās, nu viss ir mainījies.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šova dalībniece smejoties saka, ka ar randiņa partneri Jāni satikusies pie Baltezera baznīcas, jo dzīvo netālu, bez īpašiem apslēptajiem mājieniem.

Seksīga deja, skūpsti un atslābinoša masāža! Vai pikantās nodarbes ietekmēja mīlas šova dalībnieku izvēles?

Sveču gaisma, šampanietis, pirts un skūpsti. Ielūkojies mīlas šova dalībnieku romantiskajos randiņos

“Vasaras izskaņā dzirdēju šova reklāmu radio. Sākumā domāju, ka izklausās interesanti, bet diez vai. Beigu beigās nodomāju – kāpēc gan nē? Esmu brīva sieviete un atvērta nopietnām attiecībām, varbūt šī ir laba iespēja satikt īsto cilvēku,” piedalīšanos šovā skaidro Rita.

Vēl tagad jaunā sieviete nezina, no kurienes viņai uzradusies drosme spert šādu soli, jo parasti nav tā drosmīgākā, bet kā saka – klusie ūdeņi tie dziļākie.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Emociju ziņā ieguvu vairāk, nekā biju gaidījusi. Gaidot Jāni, bija tāds kā uztraukums, kāds ir puisis, vai sarunas mums viegli raisīsies, bet ieraugot viņu un viņa smaidu, uznāca tāds kā atslābums,” tā Rita.

Jānim JĀ Rita teica, jo viņai patika viņu komunikācija, ko jaunā sieviete raksturo ar vārdiem – divas pļāpas satikās!

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

Šova dalībniece saka, ka “klikšķis” nebija, bet bija interesants sarunu biedrs, kāpēc gan neiepazīties tuvāk, atpūšoties foršā vietā?

”Runājot par pašu randiņu jau bez kamerām, man ļoti patika. Bija gan džakuzi – brīvā dabā uz terases, gan sauna – iekšā namiņā, kurā varēja izkarsēties. Bija arī gardas uzkodas. Laiks pagāja smieklos un sarunās,” romantisko randiņu apraksta Rita.

Jānis un Rita pēc šova turpina sazināties. Viņi vienu reizi ir tikušies un sapratuši, ka labāk palikt draugos, jo iekšēji – nejūtot vienam otru, nevar izveidot nopietnas attiecības.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Sevi vēl joprojām dēvēju par brīvu sievieti. Viena esmu nedaudz vairāk kā gadu, bet par to neiespringstu, jo uzskatu, ka viss notiek īstajā laikā. Katra jauna iepazīšanās un satikšanās ir kā jauna pieredze no kuras mācīties,” smaida Rita.

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

Bijušās attiecības Rita sauc par mācīšanos, kā rīkoties, ko darīt nākamajās attiecībās. Galvenā mācība ir runāt ar cilvēku, nevis klusēt. Iespējams viņa ir bijusi nepacietīga, šī ir viena no rakstura īpašībām, kuru viņa mācās izskaust no rakstura.

“Pašlaik viena esmu arī tāpēc, ka man nav vienalga, kāds cilvēks man ir blakus un mani interesē nopietnas attiecības, nevis izklaide vai vienas nakts sakari,” stingri nosaka Rita.

Kaut gan šovā tika parādīts, ka Rita prot komandēt un pat pielieto piemērotu balss intonāciju, dzīvē tā neesot. Dzīvē jaunā sieviete apzinās, ka ir tāds vārds – lūdzu.

Šova dalībniece blakus sev vēlas vīrieti, kura tuvumā var justies droši. Vīrieti, ar kuru var dalīties it visā, būt kopā gan priecīgos brīžos, gan ne tik priecīgos. Viņa vēlas ne tikai kopā dzīvot, bet arī veidot ģimeni – apprecēties un radīt bērnus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kad Ritai bija “salauzta” sirds, viņa centās “pārkāpt pāri” sāpēm – vai tā būtu atpūta pie dabas, vai zvans draugiem, vai aiziešana, piemēram, uz SPA – darīt to, kas atvirza domas un neliek sēdēt mājās un raudāt.

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

“Man mīlēt otru cilvēku nozīmē mīlēt viņu visu – ar visiem viņa plusiem un mīnusiem. Mīlestības definīcija: tā ir kā vējš – to nevar redzēt, bet to var sajust. Un sajust var redzot otra cilvēka attieksmi – ar saviem darbiem, nevis vārdiem,” izskaidro Rita.

Mīlestību tās augstākajā pakāpē Rita satika pirms pāris gadiem. Viņa sāka tikties ar puisi, kuru pazina no bērnības, bet bija maz satikusi gadu laikā. Divus mēnešus pēc attiecību sākšanas liktenis atsūtīja smagu pārbaudījumu – šova dalībniece nopietni saslima un tika ievietota slimnīcā.

Viņa bija kā “dārzenis” – atkarīga no citiem cilvēkiem, puisis nepameta Ritu, viņš atzinās mīlestībā, piebilstot, ka kopā viņi izveseļosies – tad Rita sapratusi, ka mīlestība eksistē.

Pateicoties puiša, savas un viņa ģimenes atbalstam, Rita ātri izveseļojās. Pēc gada viņi izšķīrušies, bet tas nemaina ticību mīlestībai un bezgalīgu pateicību gan puisim, gan viņa ģimenei par atbalstu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

Arī vecāku piemērs parāda Ritai, ka īsta mīlestība eksistē. Viņas vecāki ir pazīstami 41 gadu, no kuriem 39 ir aizvadīti laulībā. Jaunā sieviete tic, ka mīlestību var satikt jebkurā vecumā.

“Ejot uz randiņiem, ja tomēr ar kādu “nav pa ceļam”, rokas nenolaižu, tātad nav mans īstais cilvēks. Iespējams, mans otrs cilvēks ir puisis, ar kuru esam pazīstami vairākus gadus un arī ir brīvs no attiecībām, iespējams, ka savu laimi satieku, gaidot rindā pie kases vai gaidot sabiedrisko transportu. Tas ir tāpat kā ejot pa ielu un nezinot, kas sagaida aiz stūra,” prāto Rita.

Lai iesaistītos ar kādu attiecībās, šova dalībniecei vajag ilgāku laiku. Nepietiek ar vienu tikšanos, vajag vismaz divas vai trīs tikšanās, lai saprastu, vai tiešām ar šo cilvēku viņa vēlas veidot attiecības.

“Attiecībās otram ir jādod arī “brīvības” sajūtu. Puišiem vajag puišu vakarus un meitenēm – meiteņu vakarus. Galvenais ir uzticēties un nekontrolēt otru ar nemitīgiem zvaniem vai ziņām. Nemaz nerunāsim par ” līšanu” otra telefonā. Uzskatu, ka telefons ir cilvēka privātā lieta, kuru nav jāaiztiek. Tas, kurš ir gājējs, tas tāpat aizies un nenoturēs ne meli, ne manipulācijas, ne uzspiešana uz emocijām,” viedokli izskaidro Rita.

Brīvajā laikā Rita gan aktīvi SUPo, gan brauc ar divriteni, gan iet pastaigās ar savu suņa meiteni Lolu. Laiks tiek pavadīts arī ar draugiem un pašai ar sevi. Jaunā sieviete dievina ceļošanu, gan pa Latviju, gan citām zemēm. Bija atsākusi dejot, bet nu ierobežojumu dēļ neiet uz dejām, bet tiklīdz viss beigsies viņa atkal dejos.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lielu nozīmi Ritas dzīvē ieņem ģimenes mīlules – suns Lola un kaķis Musja. Abi dzīvnieki ir adoptēti.

Kaķeni un kucīti šova dalībniece uzskata par ģimenes loceklēm,bez kurām nav iedomājama viņu ikdiena.

Musja ir patstāvīga dāma – iet, kad grib, nāk, kad grib, bet vienalga viņai nepieciešama ģimenes uzmanība.

Toties Lolai ar Ritu ir kopīgs hobijs – garas pastaigas.

Rita atbalsta dzīvniekus ne tikai ar ziedojumiem, samīļošanu, adoptēšanu bet arī pie veikala ik rītu pabaro kaķi, kurš viņu tur sagaida. Jaunajai sievietei ir būtiski, lai viņas mīļotajam arī patīk dzīvnieki.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm