tv3.lv

"Mani nebaida mūsu gadu starpība." Mīlas šova Aigars komentē iespējamās attiecības ar Sintiju

Šovā “Nākamā pietura: Mīlestība” iepazinām 51 gada veco mārupieti Aigaru, kurš devās uz randiņu ar 39 gadus veco rīdzinieci Sintiju, beigu beigās “aklā randiņa” partneri teica viens otram – JĀ. Sarunā ar portālu Skaties.lv Aigars atklāj, kas viņu piesaista Sintijā, ko viņš domā par abu iespējamo nākotni un to, vai būtu gatavs vēl bērniem.

2020. gada 12. oktobrī 9:20

Aigars neslēpj, ka piedalījies šovā, lai iegūtu “sajūtu kokteili”, ko sniedz – labi pavadīts laiks, vēlme iepazīties un apceļot Latviju.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Video: “Nākamā pietura: Mīlestība” atskan pirmie JĀ! Randiņā pazib arī plikumi

Šova dalībnieks atceras, ka pirmais iepazīšanās mirklis ar Sintiju bijis viegls. Viņa ir atvērta personība un interesants sarunu biedrs, kurai piemīt cieņpilna attieksme pret visu apkārtējo.

“Mani nebaida mūsu vecuma starpība, tas absolūti nav tas, uz ko būtu jāiespringst. Es ļoti labi jūtos savā vecumā, jūtos absolūti ērti, komfortabli un tur arī vēlos palikt,” tā Aigars.

Aigaram bijis labs draugs, kurš pirms pieciem gadiem devies viņsaulē – 94 gadu vecumā. Līdz pat pēdējai dienai vīrietis braucis ar auto un bijis aktīvs sadzīvē. Viņi runājušies par dažādākajām dzīvēs tēmām kā vienaudži, jo vecums ir nosacīta mērvienība.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Katram cilvēkam ir dažāds vecuma pilnbrieda intervāls, katrs uztur sevi fiziskā formā, cik pats to vēlas. un to es novērtēju arī partnerē, man tas ir svarīgi,” atklāj Aigars.

Runājot par attiecību ekspertes Annas Lieckalniņas paziņojumu, ka Sintijas un Aigara attiecībām šķērslis varētu būt fakts, ka Aigaram ir jau bērni, bet Sintija vēl ir ceļā uz tiem, Aigars paziņo, ka bērni paši izvēlas vecākus, paši zina savu atnākšanas laiku.

“Esmu izvizināta ar moci.” Mīlas šova Sintija atklāj, kā attīstās viņas attiecības ar Aigaru

“Ir daudz gadījumu, kuros cilvēki ļoti iespringst pēcnācēju radīšanai, taču nekas nenotiek. Un tad ir mirklis, kad bērns atnāk. Arī man ir tāda pieredze. Teorētiski runājot, vai es būtu gatavs vēl bērniem? Nekad neko nevar zināt. Kāpēc gan ne, bērni – tas ir skaisti,” smaida Aigars.

Daudzus pie TV ekrāniem pārsteidza Aigara SPA apmeklējums Ādama tērpā. Pats vīrietis par to saka, ka viņš un Sintija ir gana pieauguši un nobrieduši, lai kaut kas tāds aizbiedētu viņus, vienu no otra.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Man nebija ne mazākā nojausma par to, ka būs nepieciešams apmeklēt SPA, un nebiju “aprīkojies” ar atbilstošajiem aksesuāriem. Situācija ienesa papildus jautrību, pašam arī bija interesanti. Pie kam, neko tīši tur nedemonstrēju un viss tika saskaņots ar Sintiju,” smejas Aigars.

Arī Aigars apstiprina Sintijas teikto – viņi vairākkārt ir tikušies. Pagaidām tikšanās ir draudzīgas, jo šova dalībnieki turpina iepazīt viens otru.

“Tāds klikšķis, kā “Toms un Džerijs” multenēs, kad kaķeni ieraugot kaķim atkaras žoklis un griežas zvaigznītes ap galvu, nav. Esam vairākkārt tikušies, bijuši vakariņot, braukuši ar motociklu, bijuši aukstumpeldē un kopā skatījušies šovu. Kas būs tālāk, jājautā liktenim,” noslēpumaini nosaka Aigars.

Šova dalībnieks priecājas, ka Sintija viņam uzticējusies un viņi izbraukuši ar motociklu. Aigars jutis nelielu satraukuma devu no Sintijas. Tā kā tā nebija viņu pirmā tikšanās, tad viņam bija izdevies dāmā radīt drošības sajūtu un viņa ļāvās braucienam. Tam ir liela nozīme, braucot ar motociklu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Man kā personībai ir svarīga brīvība un brīvs es būšu vienmēr, protams, ko katrs saprot ar šo jēdzienu “brīvs”. Man nevarētu būt ilgstošas attiecības, kurās man noteiks – tu nekur tagad nebrauksi jeb nedarīsi to vai to. Ja pašam nav vēlme darīt to, ko vēlas otrs un darīt to kopā, atļauj viņam darīt to vienam. Tikai tādā gadījumā, ievērojot otra intereses, abi var justies līdzvērtīgi un papildināt viens otru. Šeit nav runa par krāpšanu attiecībās, ko noteikti neatbalstu,” pamācoši nosaka Aigars.

Aigars domā, ka pāri veido divi veseli, ne divas pusītes – viņš ir viens vesels un viņam nav nepieciešama otra pusīte, bet gan pilnvērtīgs partneris. Savā ideālajā partnerē vīrietis meklē krāsu eksploziju un zvaigznes acīs.

Neskatoties uz to, ka nav izdevies saglabāt nevienas no iepriekšējām attiecībām, Aigars sevi sauc par veiksminieku – viņam ir trīs bērni un arī mazdēls, tā ir liela laime.

“Ir skaisti, ka cilvēki nodzīvo kopā mūžu, tā kopīgā pieredzes vēstures bagāža ir milzu bagātība. Taču, kādam tas ir dots un sanāk, kādam nē. Vai par to kaisīt sev pelnus uz galvas? Nē taču,” aizdomājas Aigars.

Aigars neuzskata, ka vīrietim un sievietei ir jābūt ar vienādiem hobijiem. Saskarsmes punktiem ir jābūt, bet ne visā. Dažādi hobiji paplašina apvāršņus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ceļojumi iespējami dažādi – tāli un tuvi, tos vajag īstenot, kad vien ir iespēja. Labākais atpūtas veids – motocikls, kalnu slēpošana, braukšana ar velosipēdu, pastaigas mežā. Braucot ar motociklu iespējams izbaudīt visu smaržu pasaules spektru, sākot no nopļautas pļavas, ziedošiem kokiem, priežu mežu karstumā beidzot ar jūras tuvuma dzestrumu,” savus hobijus raksturo Aigars.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm