tv3.lv

"Mani viņā piesaistīja pilnīgi viss – izskats, runa, asprātība, humoriņš." Mīlas šova Ilona par šova partneri Jāni

Šovā “Nākamā pietura: Mīlestība” randiņu dzīvē centās atgriezties talsiniece Ilona, kura jau sešus gadus sevi dēvē par brīvu sievieti un audzina divus bērnus – dēlu un meitu. Ilona atklāj, ka visu dzīvi bijusi praktiski viena un ir pieradusi tā dzīvot. Sieviete apzinās, ko vēlas no dzīves, no attiecībām, kā arī to, kādam jābūt vīrietim, lai viņš būtu cienīgs atrasties viņai līdzās.

2020. gada 22. novembrī 16:00

Sarunā ar portālu Skaties.lv Ilona atklāj, ka pieteikties šovam viņu pamudinājusi dvīņu māsa. Viņa svārstījusies vairākas dienas un tad vienkārši pieteikusies.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pirmie skūpsti mīlas šovā! Ilona sirsnīgi sveic Jāni dzimšanas dienā

Mīlas šova Jānis atklāj “tēva recepti”, ar kādām sievietēm labāk “iet pa kreisi”

“Nevienu mirkli nedomāju, ka dzīvoju mazpilsētā un dalība šovā radīs jaunas baumas. Mani nekad nav interesējušas citu cilvēku domas. Es zinu kāda esmu, mani draugi zina, ģimene un bērni – ar to pietiek,” tā Ilona.

Sieviete neslēpj, ka pieteikusies, jo gribējusi, lai šova eksperti piemeklē atbilstošu partneri. Pati līdz šim viņa sasaistījusies ar bezatbildīgiem draiskuļiem.

Dalību šovā divu bērnu mamma raksturo kā kolosālu piedzīvojumu, kurā ieguvusi pozitīvas emocijas, kādas viņa nekad nebija saņēmusi, tas viss paliks atmiņā uz mūžu. Sieviete piebilst, ka zina, ka arī Jānis nenožēlo savu dalību un raidījuma eksperti trāpījuši desmitniekā, saliekot viņus kopā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Jānim JĀ teicu, jo mani viņā piesaistīja pilnīgi viss – izskats, runa, asprātība, humoriņš un tā es varētu vēl turpināt. Vēlējos uzzināt, kas notiks, kad tiks izslēgtas kameras, vai viņš mainīsies? Nevīlos, Jānis joprojām ir tieši tāds pats, cik nu mēs komunicējam,” atklāj Ilona.

Šova dalībnieki uztur kontaktus, sazvanās, sarakstās un ir kopā noskatījušies viņu piedzīvojuma pirmo daļu – Ilona bijusi ciemos pie Jāņa.

Uz jautājumu, vai šova dalībnieki lēni palēnām tuvojas pieturai – mīlestība? Ilona atbild, ka nē, bet uz sakariem viņi joprojām ir!

Sveču gaisma, šampanietis, pirts un skūpsti. Ielūkojies mīlas šova dalībnieku romantiskajos randiņos

“Bērni nedusmojās, ka bučojos ar Jāni. Māsa un mana meitiņa skatījās šovu un skaitīja, cik reizes mēs sabučosimies. Tā kā ģimenei Jānis ļoti patīk, tad būtu varējusi vēl vairāk bučoties,” smejas Ilona.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Divu bērnu mamma sevi dēvē par brīvu sievieti – nevienu viņa pagaidām nav satikusi un tā intensīvi pat meklēt nedomā. Viņa ir savas dzīves restarta posmā un plānotājā nav brīvu laiku, ko izmantot skriešanai uz randiņiem. Sieviete nolēmusi koncentrēties savu sapņu un ideju realizācijai.

“Pa lielam visu savu dzīvi esmu bijusi viena un esmu tā pieradusi dzīvot. Kopš pēdējām attiecībām ar meitas tēvu ir pagājuši jau seši gadi, vēl man ir superīgs dēls. Man ir kam dzīvot,” tā Ilona.

Pēdējās attiecības šova dalībniece raksturo kā ļoti smagas un postošas. Kopš šķiršanās viņa bijusi vien uz četriem randiņiem un vienmēr gājusi ar domu – iegūt pozitīvas emocijas.

Visus četrus randiņu partnerus Ilona atrada iepazīšanās aplikācijās, bet vairāk neizmanto šādu iepazīšanās veidu, jo vīrieši tur ir apbrīnas vērti – neko citu, kā tikai virtuālu smaidiņu vai puķi atsūtīt nevar.

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

Bieži vien uz ielas kāds kungs pienākt klāt, vai kafejnīcā, kad viņa pusdieno, arī draugi ir mēģinājuši savest kopā. Ilona apzinās, ka par pretējā dzimuma uzmanību nevar sūdzēties, viņa vienmēr bijusi interesanta vīriešiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Līdz šim dēls ir iepazinies tikai ar manas meitas tēvu, jo dzīvojām kopā. Un mūsu kopdzīve sākās ļoti ātri. Tā bija mana lielākā dzīves kļūda, ko esmu pieļāvusi. Bērniem nevienu vīrieti klāt nelaidīšu, kamēr nebūšu 100% pārliecināta, ka tas ir vīrietis ar kuru vēlos būt kopā. Arī uz kopdzīvi var necerēt ātrāk, kā pēc 2 gadu randiņu perioda,” stingri nosaka Ilona.

Viņa nebaidās, ka atkal kāds salauzīs sirdi un nodarīs pāri, viņa nevēlas, lai bērni tiktu sāpināti, to viņa nepieļaus.

Izjūkot attiecībām, šova dalībniece nepuņķojas spilvenā, to var atļauties tikai jaunas meitenes, kuras tikko sāk kaut ko veidot un šķiras. Viņas vecumā var atļauties raudāt tikai vienu vakaru.

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

Šova dalībniece saprot, ka izraudāšanās ir ļoti svarīga, bet viņa apzinās, ka attiecību beigas nav pasaules gals. Ilona ir iemācījusies grūtos vai skumjos brīžos saskatīt to pozitīvo, ko no visā tā iegūs.

“Manā skatījumā – mīlēt, tas nozīmē pieņemt otru cilvēku tādu, kāds viņš ir. Ja tevi kāds grib pārveidot vai otrādi, tad tas nozīmē, ka neesat īstie viens otram. Kaut ko izdabūt ārā vai aizliegt, lai otrs kļūtu par tādu cilvēku, kādu tu gribi sev blakus, ir vistīrākais egoisms. Tā ir otra cilvēka iznīcināšana,” tā Ilona.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sieviete bieži sev uzdod jautājumu, vai maz ir kādu pa īstam mīlējusi un saprot, ka laikam jau – nē. Viņa nav arī vēlējusies kādu vīrieti ierobežot, bet domā, ka viņu ir vēlējušies ielikt “rāmjos”, paši nemainoties, tas vairākkārt pielicis treknu punktu viņas attiecībām.

Pēc Ilonas domām, īsta mīlestība un uz mūžu bijusi tikai kādreiz – sen senos laikos. Mūsdienās cilvēki vairs paši nezina, ko vēlas, ko meklē.

“Kur griez galvu, tur krāpšanas, meli, vardarbība. Ja parunājas ar tādiem pāriem, tad izdodas uzzināt, ka dzīvo kopā, jo tā izdevīgi. Kam nu bezmaksas kalpone un sekss, kam atkal nav jāstrādā un jāmaksā rēķini,” par mīlestības trūkumu mūsdienu sabiedrībā stāsta Ilona.

Ilona atklāj, ka viņai patīk mierīgi vīrieši, kuri prot būt arī atraktīvi un sabiedriski. Nevar aizmirst par sirsnību un pieklājību, labu humora izjūtu, jo viņai patīk jokot.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Nekad divu bērnu mamma nepieņemtu vīrieti, kurš runā rupjības, ir agresīvs un pārmērīgi lieto alkoholu.

Ilona relaksējas “pērļojot”, darinot rotas, ir atsākusi arī lasīt grāmatas, plāno atgriezties ansamblī, jo patīk dziedāt. Sieviete dievina iesēsties automašīnā un braukt – kur acis rāda, arī viņas atvasēm tas patīk.

“Domāju, ka nevienam vīrietim nepatiktu “pērļot”. Es ļautu viņam pievērsties saviem hobijiem. Ja man uznāktu untums, kur spontāni aizbraukt, tad gribētu, lai arī viņš mani un bērnus pagodina ar savu klātbūtni piedzīvojumā,” smaidot nosaka Ilona.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm