tv3.lv

"Nākamā pietura: Mīlestība" dalībniece Evija neslēpj, ka viņas galvenais mērķis šovā nebija mīlestības atrašana

Pirmajā šova “Nākamā pietura: Mīlestība” sērijā iepazinām 39 gadus veco jūrmalnieci Eviju, kura devās “aklajā randiņā” ar 43 gadus veco rīdzinieku Kārli. Attiecības neizveidojās, nepalika arī draudzība, kā Evijai klājas šobrīd, vai ir jaunumi mīlas frontē?

2020. gada 3. oktobrī 16:20

Sarunā ar Skaties.lv Evija uzsver, ka piedaloties šovā, viņas galvenais mērķis nebija mīlestības atrašana, bet gan foršu emociju iegūšana, tomēr ar uzsvaru uz – nekad nesaki, nekad!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Līdz galam neticu, ka šādos šovos vai aplikācijās kā “Tinder” var atrast otro pusīti, bet dzīvē ir izņēmumi, kuriem tas izdodas. Mans dzīves vienīgais mērķis nav izveidot attiecības, bet gan “iemest” foršu emociju manā ikdienā un ļauties piedzīvojumiem,” tā Evija.

Tāpēc šova dalībniece nebēdā, ka ar “aklā randiņa” partneri Kārli neizveidojās attiecības, un viņi šobrīd kontaktus neuztur.

Neskatoties uz to, ka Evija šovā pateica Kārlim stingru – nē, vīrietis bija gatavs turpināt randiņu.

“Protams, pieklājīgāk no manas puses būtu bijis pateikt – jā un pēc filmēšanas vairāk netikties. Rodas jautājums – vai būtu jēga pavadīt vakaru kopā ar vīrieti ar kuru, īsti pat nesarunājāmies? Mums vairāk nav 18, mēs saprotam savas izvēles, vēlmes, kāpēc tērēt savu un otra laiku, ja zinām, ka nebūs,” jautā Evija.

Sieviete apzinās, ka ir teiciens, nevērtē vīru pēc cepures, bet dzīves laikā ir redzētas daudz “cepures” un viņa apzinās, kas viņai der un kas – nē.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Dzīvē bieži vien ir tā, ka ātrais padara ātrāku lēno, bet lēnais ātro mazliet piebremzē – radot līdzsvaru. Mans un Kārļa gadījums nebija šāds. Mūsu sarunas, viņa atbildes un reakcijas, jau parādīja, ka nebūs, mans straujums nebija vienīgā problēma,” paziņo Evija.

Arī pēc šova Evija nav atradusi otro pusīti, jo gluži vienkārši to speciāli nemeklē. Evija bauda to, kas viņai ir un iesaka citām dāmām, izveidot vēlmju sarakstu, ja galvā tiks “iestrādāta” informācija, ka vajag attiecības, tās uzradīsies!

“Ābolam ir divas puses. Man jābūt viņa otrajai pusei, bet viņam manai. Attiecībās jāveido kopumu un tad jāpielāgo to, kas šajā kopumā iekšā. Galvenais ir sapratne, pareiza attiekšanās vienam pret otru,” ideālās attiecības raksturo Evija.

Brīvos mirkļus šova dalībniece pavada draugu kompānijās, visiem viņas draugiem ir īpašumi, tāpēc brīvais laiks tiek pavadīts draugu mājās, ne klubos vai bāros. Atpūsties klubā Evija nav bijusi desmit gadus.

Saņemot jautājumu par savu ātrumu, Evija aizdomājas, ka tas pat nav ātrums, trakulība, bet spēja ātri pieņemt lēmumus, saplānot vēlamo.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Dienas laikā nopirkts auto, ceļojuma biļešu nopirkšana un jau pēc nedēļas došanās ceļā, iekāpšana automašīna kopā ar suni un došanās apceļot Latviju. Tas viss nav nekas traks, bet spontāns, man blakus jābūt kādam, kas tam ļaujas, ne apstājas, lai padomātu,” tā Evija.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm