tv3.lv

"Mans dzīves partneris var būt arī meitene." Mīlas šovā iepazītā Diāna ir droša, ka mīlestību nevar ieplānot

Šovā “Nākamā pietura: Mīlestība” iepazinām 23 gadus veco, topošo aktrisi Diānu, kura devās uz randiņu ar 30 gadus veco Ediju. Jauniete raidījumā pastāstīja, ka vedusi kontrabandu, kā arī to, ka nespēj saprast, kāpēc viņa tāda perfekta ir viena. Topošā aktrise paziņo, ka ir atradusi savu laimi – aktiermākslu un padalās domās par mīlestību, ideālu partneri.

2020. gada 6. novembrī 12:00

Sarunā ar portālu Skaties.lv Diāna atklāj, ka filmējoties šovā – lieliski pavadījusi laiku. Tādā veidā viņa nekad nav meklējusi attiecības, bet apzinās, ka jādara kas netipisks, ja ir vēlme dzīvot citādāk.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Nezinu, kāpēc es tāda perfekta esmu viena.” Mīlas šovā attiecības meklēs šarmantā Diāna

Mīlas šova atraktīvā Diāna atklāj, ka savulaik pelnījusi, no Lietuvas vedot kontrabandu

“Piekrītu daudzu cilvēku komentāriem par manu apģērbu šovā – es biju apģērbusies neraksturīgi laikapstākļiem. Man prieks, ka cilvēki rūpējas par manu veselību un viņiem ir sava gaume,” smaida Diāna.

Šova dalībniece domā, ka viens randiņš ir ļoti mazs laika posms, lai spriestu par kopīgu nākotni. Lai iepazītu cilvēku tuvāk ir būtiski ne tikai parunāties, bet arī kopīgi veidot, darīt un iesaistīties.

“Diemžēl mēs ar Ediju neapmainījāmies kontaktiem, tāpēc viņš ir palicis manās atmiņās kā īpašs tēls, kas ātri parādījās manā dzīvē un tikpat ātri pazuda no manas dzīves,” paskaidro Diāna.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Stāstot par laimi, jaunā sieviete paziņo, ka ir satikusi savu laimi – aktiermākslu, bet attiecību ziņā joprojām ir brīva. Brīvas dāmas statusā viņa ir visu 2020.gadu.

“Šķiršanās man daudz ko iemācīja. Esmu gatava iesaistīties attiecībās, ja satiktu sev tuvu cilvēku, lai padarītu mūsu dzīves vēl labākas. Šobrīd pati neesmu aktīvos partnera meklējumos, bet esmu gatava iepazīties, mīlestību nevar ieplānot un nekad nevar zināt, kur satiksi savu partneri,” smaida Diāna.

Šova dalībniece piebilst, ka mīlēt nevienu nepiespiedīsi, viņa ir par veselīgām attiecībām.

Topošās aktrises mīlestības definīcija – mīlēt nozīmē vienkārši būt blakus un just, gribēt dalīties un dāvāt prieku.

Raksturojot sevi, Diāna saka, ka ir tāds pats cilvēks kā visi. Turklāt, salīdzinot sevi dzīvē un šovā, tad dzīvē viņa ir mierīgāka, jutekliskāka un maigāka. Viņa spēj uzturēt intelektuālas sarunas, tāpēc nebaidās no tā, ka kādam dzīvē varētu likties vieglprātīga.

Šova dalībniece uzskata, ka ir pārāk garlaicīga, lai uz viņu skatītos kā uz kaut ko nenopietnu.

Diāna nespēj dzīvot bez aktiermākslas, un nekad no tās nespētu atteikties. Viņa ir izveidojusi savu “Youtube” kanālu, kurā publisko dažādus video, kuriem scenāriju uzrakstījusi pati, kā arī visu nofilmējusi un samontējusi!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Diānas Youtube kanāls

“Šobrīd es apmeklēju vietas, kur ir nereāli iepazīties ar vīriešiem, jo viņi apmeklē citas izklaides vietas. Toties ejot uz deju vai mūzikas nodarbībām, es pilnībā atdodos treniņiem, nevis meklēju attiecības. Man īsti nav laika staigāt uz randiņiem un satikt partneri nav mans lielākais dzīves mērķis,” tā Diāna.

Jaunajai dāmai patīk filozofi, romantiski personāži, kuri prot iepriecināt dāmu ar ziediem, garām pastaigām, paņemot sievietes somiņu un palaižot pa priekšu, atverot durvis. Diāna nespētu tikties ar smēķējošu vīrieti.

“Nenoliedzu to, ka mans dzīves partneris var būt arī meitene. Es domāju, ka varētu iemīlēties sievietē, neskatoties uz to, ka liela nozīme manā dzīvē ir vīriešiem,” atklāti paziņo Diāna.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šova dalībniece vēlas izveidot attiecības ar cilvēku, kuru arī interesē radošā sfēra. Svarīgi, lai cilvēkam būtu interesējošas nodarbes un viņš būtu atvērts.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm