”Memļaks, kurš nevar trāpīt malkas pagalē!” Gunārs pieprasa Maira atvainošanos

14 komentāri
”Memļaks, kurš nevar trāpīt malkas pagalē!” Gunārs pieprasa Maira atvainošanos
f64

Šova ”Piecērt Eglītei!” uzvarētājs Mairis Daiļais Liepiņš negaidīti paziņojis, ka viņam nemaz nepatīk sievietes. Ar šādu pavērsienu mierā nav viņa konkurents Gunārs Sārtaputns, kurš paziņo, ka Mairis esot ”memļaks” un Līga pelnījusi viņa atvainošanos!

Kā sarunā ar Skaties.lv paziņo Gunārs, to, ka Mairis ”nav īsti baltais”, viņš sapratis, jau satiekoties šova finālā.

”To, ka Mairis ir “memļaks”, varēja pateikt pēc tā, kā viņš cirta malku! “Memļaks”! Viņš vienīgais no mums nevarēja trāpīt malkas pagalē! Iecirta grīdā!

Lai viņš tagad iet uz bāru ”RŪM” un taisa to caurumu ciet, citādi rudenī bāram pa griestiem tecēs lietus iekšā,” dusmojas Gunārs.

Vīrietis uzskata, ka Mairim tagad, tā vietā lai lepotos ar ”iznākšanu no skapja”, patiesībā būtu jāiet pie Līgas un ”RŪM”, lūdzot atvainošanos. ”RŪM” par sacirsto jumtu, Līgai par reputācijas sabojāšanu.

”Viņam būtu jāvēršas pie Līgas, lūdzot piedošanu par izmantošanu, līšanu, kur nevajag. Meitenei tagad reputācija auzās,” uz Mairi ne pa jokam nikns ir Gunārs.

Viņš gatavs Līgu mierināt ”kā brālis”. Saimnieks ar Skaties.lv starpniecību vēlas Līgai paziņot, ka, ja viņai vajag ”brāļa” plecu un atbalstu, Līga ir laipni gaidīta ciemos viņa saimniecībā.

”Lai Līga atbrauc pēc draudzīga mierinājuma! Ieiesim pirtiņā, aiziesim uz Balvu peldbaseinu. Ļoti gribētu viņu satikt.

Mēs visi kļūdāmies, bet svarīgi, lai grūtos brīžos blakus ir cilvēki, kam lūgt padomu, kas sniedz atbalstu un mierinājumu. Gribu izvilkt Līgu no šiem mēsliem kā brālis,” uzsver Gunārs.

14 komentāri