tv3.lv

”Mīlas kruīzā” jau izskan bildinājums; Tatianu naktī apciemo noslēpumains vīrietis! Skaties 8. SĒRIJU

“Mīlas kruīza” dalībnieki atgriežas uz kuģa pēc Stokholmā pavadītas dienas. Kā atklājas, kamēr Skaties.lv komandas kameras bijušas izslēgtas, kompānija ļāvusi vaļu jūtām: dzejnieks Mairis kritis uz ceļa Esteres priekšā, bet līdz šim klusā Tatiana ļāvusies kāda noslēpumaina vīrieša valdzinājumam un šampānietim.

2018. gada 21. martā 14:55

Dalībniekiem tika dota iespēja dienu Stokholmā pavadīt bez kameru uzmanības, taču visiem bija uzdevums – atnest no visa piedzīvotā pilsētā arī kādu stāstu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tā kā Estere izvēlējusies šo dienu baudīt kopā ar rakstnieku Mairi, Sergejs diemžēl palika viens, tādēļ Skaties.lv komanda viņam piedāvāja šo dienu pavadīt kopā.

Un Sergeja diena  izvērtās par satraucošu piedzīvojumu – viņš satikās ar “Kirkorovu”!

Reportāžu no tikšanās baudi TE!

Kristaps apjautis, ka viņam līdzi kabatā ir tikai skaidra nauda eiro banknotēs, beigās nolemj nedoties līdz pilsētas centram, bet baudīt dienu turpat ostas teritorijā.

Pēc garās pastaigas dalībnieki gatavi vakariņām un nelielam stāstam, kā viņiem pa visu dienu veicies.

Dzejnieks Mairis Stokholmā gājis uz “‘pilnu banku” un meties uz ceļa Esteres priekšā!

Lai arī Mairis pilsētā bija pacenties un bildinājis Esteri un, kaut arī Sergejs bija saticis pašu Kirkorovu, tomēr par labāko Stokholmas stāstu dalībnieki apbalvo Anitu un Edmundu!

Bet ar to uzdevumi nebeidzas. Laiks sarkanajai kartītei – katram dalībniekam uzdot sev interesējošu jautājumu kādam citam dalībniekam.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Te ar satraucošu stāstu klajā nāk Tatiana. Izrādās, ka sieviete uz kuģa iepazinusies ar kādu vīrieti, kurš viņas kajīte ieradies ar šampānieti un tik daudz ledus, ka tas turpina kust kajītes podā!

Turpini sekot karstiem mīlas notikumiem un dalībnieku dzīves stāstiem portālā Skaties.lv – turpinājumā skatieties, kuri no dalībniekiem apmeklēs saunu un pirtis, bet kuri atkal iekaros deju grīdas!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm