tv3.lv

”Mīlas kruīza” kajītēs jau zib milzu bumbierenes un tiek pieķerts pirmais pārītis! Skaties 2. SĒRIJU!

Prāmis “Romantika” ar 10 kaisles un mīlas pilnām sirdīm jebšu Skaties.lv šova “Mīlas kruīzs” dalībniekiem tik tikko izkustējies no Rīgas Pasažieru ostas, bet kajītēs jau iet vaļā īstas kaislības. Skaties.lv komanda meta kaunu pie malas un steidza lūkot, kas notiek kajītēs aiz slēgtām durvīm. Jā, pārsteigti bijām arī mēs!

2018. gada 13. martā 16:13

Šova pirmo sēriju skaties TE!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kruīza kuģis tik tikko sācis kustēties, un Skaties.lv dodas ciemos pie dalībniekiem. Katram no viņiem “Tallink” sarūpējis savu kajīti, taču – pārsteigums – divi dalībnieki tiek pieķerti kopā! Vai mums ir pirmais pārītis?

Tikmēr optimistiskais Oļegs ir sagatavojis pikantu pārsteigumu meitenēm… Siltās bumbierenes! Oļega vīrišķais lepnums būs drošībā arī Stokholmas vējos!

Tikmēr seksīgais Sergejs, kā viņš pats sevi dēvē, ir mazliet satraucies, jo, kā izrādās, šis viņa dzīvē būs pirmais brauciens ar kruīza kuģi!

Lai visiem dalībniekiem būtu vieglāk saprast kā kuģis dodas jūrā un, kur tam ir stūre, dižlaivas apkalpe visus drosminiekus ved uz vietu, kur pasažierim parastajam atrasties nav ļauts – uz prāmja “Romantika” komandtiltiņu! Izrādās, ka kuģa garums ir 192 metri un kopā tam ir divpadsmit stāvi.

Kad pirmie iespaidi gūti, dalībnieki turpina iekarot ne tika viens otra sirdi, bet arī kajītes un iepazīt viens otru tuvāk, bet mēs dodamies nedaudz vairāk iepazīt kārumnieku Kristapu, kurš ir viens jau aptuveni divus gadus!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kristaps rūpējas par sevi un, iespējams, savu potenciālo meiteni. Kamēr citi ceļojumā līdzi ņem dzērienu pudeles, Kristapam līdzi austiņas! Lai miegu netraucē troksnis!

Labi, troksnis tad troksnis, bet atgādinām, ka šovs “Mīlas kruīzs” ar 10 drosmīgiem dalībniekiem ir gatavs izpeldēt Baltijas jūrā! Tupini sekot karstiem mīlas notikumiem un dalībnieku dzīves stāstiem portālā Skaties.lv!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm