tv3.lv

Mīlas šova Dāvis neskumst, ka no Ievas saņēmis "kurvīti". Puisis atradis dzīves mīlestību

Šovā “Nākamā pietura: Mīlestība” vērojām Ievas un Dāvja stāstu. Neskatoties uz lielisko saskaņu, pāris neizveidojās, bet grupas “Putukvass” solists nebēdā, jo drīz vien viņam izdevās satikt savu dzīves mīlestību. Tikšanās mirkli viņš atcerēsies mūžīgi.

2020. gada 21. oktobrī 15:50

Sarunā ar portālu Skaties.lv Dāvis atklāj, ka privātajā dzīvē gāja – “kā pa kalniem”. Tāpēc viņš nolēma pamēģināt, ko neparastu, un pieteicās šovam. Puisim sagribējās “ekšenu”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mīlas šova Ieva paziņo, ka neapzināta flirtēšana nav bijis pašmērķis. Kāpēc Dāvim iedots “kurvītis”?

Runājot par šova partneres Ievas iedoto “kurvīti” un nevēlēšanos turpināt randiņu jau romantiskākā plaknē, Dāvis paziņo, ka Ievas “nē” viņu nekādi nav ietekmējis.

“Man bija vēlme izbaudīt visu, ko sniedz šovs, bet dāma nevēlējās, tad neko. Protams, ka stulbi, ka visas Latvijas priekšā iedod “kurvīti”, bet tas ir tikai šovs,” smaida Dāvis.

Puisis uzsver, ka visa šova garumā Ieva nelika ne brīdi manīt, ka varētu pateikt “nē”. Viņš apzinās, ka nav bijis jaunās sievietes gaumē, tāpēc saņēmis atteikumu.

Arī pēc šova Dāvis un Ieva sazinās, viņu starpā izveidojušās draudzīgas attiecības, bet nekas vairāk.

Daudzi domā, ka mūziķim atrast attiecības ir viegli, atliek tikai dziedāt un meitenes pašas “kārsies kaklā”.

“Uz koncertiem cilvēki nāk baudīt un klausīties, ne jau dibināt attiecības. Tomēr vairums man zināmo mūziķu ir precējušies, tātad ir viegli, bet manā gadījumā citādāk,” tā Dāvis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šova dalībnieks apzinās, ka dzīve ir jābauda un no tās jāņem visu, ko iespējams, bet viņa gadījumā tas neattiecas uz vienas nakts sakariem. Dāvis vēlas ģimeni un nopietnas attiecības.

Mūziķis sevi dēvē par sentimentālu puisi, jo mīl iepriecināt dāmas ar romantiskiem pārsteigumiem.

“Meitenēm patīk, ja puiši viņām dzied. Ja tas piedevām vēl ir ļoti skaisti, tad vispār ideāli. Bet ar dziedāšanu nav gana, meitenei vajag blakus puisi, kurš rūpējas, apčubina, mīl, nevis tikai dzied,” smejas Dāvis.

Potenciālajā otrajā pusītē Dāvim būtisks ir mīļums, sirsnība, uzticība, dabiskums un izskats.

“Vai uzskatu sevi par brīvu vīrieti? Nē, jo esmu atradis savu mūža mīlestību! Satiku viņu nejauši, pēkšņi un patiesi. Tas bija mirklis, kuru vismazāk gaidīju, kas satriecošs un romantisks. Mūsu pirmā tikšanās bija skaists vakars, ko nekad neaizmirsīšu,” tā Dāvis.

Brīvajā laikā puisis gan ballējas, gan dzied, iepazīst jaunas vietas – ceļojot, un protams, pavada laiku ar sev tuviem cilvēkiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm