tv3.lv

Mīlas šova Evija paziņo, ka drīzumā, iespējams, vairs nebūs brīva. Internetā iepazīts jauks vīrietis

38 gadus vecā Evija šovā “Nākamā pietura: Mīlestība” neatrada savu laimi. Neskatoties uz to, sieviete sevi nevar dēvēt par pilnībā brīvu, jo jau trīs mēnešus kādā no iepazīšanās aplikācijām sarakstās ar jauku kungu, kurš viņai simpatizē. Sarakstes partneri 2021. gada aprīlī tiksies un tad būs skaidrs, vai sarakstei nākamā pietura ir mīlestība!

2020. gada 9. decembrī 14:04

Evija atklāj, ka šovā viņu pamudinājusi pieteikties draudzene, kura vēlas, lai viņa beidzot atrod savu “otro pusīti”. Šova dalībniece apdomājusi ideju un sapratusi – kāpēc gan nē?

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vai 7,5 minūtes ir gana? Mīlas šova Evija un Jānis prāto par vidējo seksa ilgumu

“Domāju, ja nu kas mainās manā dzīvē. Dzīvojam vienreiz! Ļoti atbalstīja bērni un vecāki, ģimene iedrošināja iet līdz galam,” tā Evija.

Sieviete neslēpj, ka ar šova partneri Jāni bijis par ko parunāt. Bijušas lietas, kurās viņiem saskanējuši viedokļi un domāšana. Neskatoties uz to visu, Evija jau pusceļā sapratusi, ka Jānis nav viņas cilvēks.

“Jānis ir jauks. Tomēr bija dažas lietas, kas lika pieņemt lēmumu teikt – NĒ. Es ticu, ka Jānis noteikti atradīs sev sievieti, kura viņam būs vairāk piemērota,” smaida Evija.

Šova dalībnieki pēc filmēšanās kādu nedēļu sarakstījušies. Arī dienā, kad šovs rādīts televīzijas ekrānos, viņi sazinājušies un runājuši ar to, kā izskatās. Evijai nav pretenziju ar Jāni komunicēt un viņa domā, ka viņi paliks draugi un uzturēs kontaktus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Esmu brīva sieviete. Bet domāju, ka drīz vairs tāda nebūšu. Brīva esmu jau 5 gadus. Pēc šķiršanās bija smags posms dzīvē. Ilglaicīgi nelaidu nevienu sev klāt,” atklāj Evija.

Ilgākās šova dalībnieces attiecības turpinājušās 11 gadus. Pēc šķiršanās bijis ļoti sāpīgi, viņa daudz raudājusi, jo mīlējusi vīrieti. Bet palīdzējuši draugi un tuvinieki.

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

Nākamos trīs gadus pēc šķiršanās Evija nevienu nelaida ne tuvumā savai sirdij. Tad viņa sākusi iet uz klubiem, bez nodoma iepazīties, bet gan izdejoties, jo tieši deja uzlādē sievieti ar pozitīvām emocijām.

“Sekojuši trīs mēģināji nodibināt attiecības. Neviens mēģinājums neilga vairāk par pāris mēnešiem. Reiz viens vīrietis teica – tu esi ļoti spēcīga sieviete, es nespēju tevi “salauzt” un iemācīt būt vājai. Diemžēl, dzīve mani par tādu ir pataisījusi. Nu saprotu, ka vēlos sev līdzās vīrieti, kurš man spēs iemācīt, ka varu būt arī vāja, ievainojama sieviete,” nespēj Evija.

Viņas dzīvē bijis arī vīrietis, kurš pirmajās tikšanās reizēs atstājis labu iespaidu un viņa riskējusi, bet risks neatmaksājies. Kungs nav spējis pieņemt viņas dēlu, bet bērni sievietei ir būtiskākais dzīvē.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pēc ikvienas vilšanās Evija “iepauzējusi” mīlestības meklējumus un uz laiku nocietinājusi sirdi.

Priekšroku šova dalībniece dod sava īstā vīrieša meklēšanai dažādās aplikācijās.

“Man nav bijuši neparasti randiņi. Vienmēr vakariņas kafejnīcā un kino apmeklējums. Atceros vienu netipiskāku randiņu. Vīrietis man atbrauca pakaļ no rīta. Mēs vienkārši braukājām pa Latviju un baudījām pikniku svaigā gaisā. Bijām tādās vietās, kur es nekad nebiju bijusi. Tas bija ļoti foršs randiņš,” atceras Evija.

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

Šova dalībniece neslēpj, ka lietojusi apzīmējumu – pagaidām brīva sieviete, jo, iespējams, ir satikusi foršu vīrieti.

“Ar kādu vīrieti jau trīs mēnešus sarakstos vienā no iepazīšanās platformām. Šonedēļ pirmo reizi sazvanījāmies caur “Skype”. Nekas samākslots, nav piedauzīgi teksti. Viņš jau astoņus gadus dzīvo Anglijā, bet plāno aprīlī atgriezties Latvijā. Vēl pētu un iepazīstu viņu, bet mums ir simpātijas,” priecājas Evija.

Evija dod priekšroku vīriešiem, kuri izskatā ir normālas miesas būves, viņas vājība ir kopta, neliela bārdiņa. Viņai patīk, ja vīrietis prot pret sievieti labi izturēties, sniegt atbalstu, kad nepieciešams, spēj iedrošināt. Protams, ja vēl piemīt romantisms, tas ir ideāli!

Sieviete nekad dzīvē necietīs vīrieti, kurš spēj pacelt roku pret dāmu, vai pielieto pārāk daudz sarkasma.

“Brīvo laiku es pavadu ar bērniem. Vai ar saviem labākajiem draugiem. Kopā pasēžam uzspēlējam kādas jautras spēles. Kopā mums nekad nav garlaicīgi. Kad sanāk tad braucam kaut kur pastaigāties ar vecākiem,” brīvā laika pavadīšanu raksturo Evija.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šova dalībniecei patīk dejot un viņai patiktu, ja partneris “pavilktos” uz to pašu. Viņa apzinās, ka vienmēr var atrast kopīgas intereses un otram nav jāuzspiež savi hobiji.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm