tv3.lv

Mīlas šova Ieva paziņo, ka neapzināta flirtēšana nav bijis pašmērķis. Kāpēc Dāvim iedots "kurvītis"?

Šova “Nākamā pietura: Mīlestība” skatītāji piedzīvoja lielu pārsteigumu, kad 19. oktobra raidījumā Ieva Dāvim teica – nē. Nepilnus divus gadus vecās meitiņas Kates mamma paskaidro savu lēmumu, izturēšanos šova laikā, kā arī atklāj, ko meklē vīrietī.

2020. gada 21. oktobrī 11:49

Sarunā ar portālu Skaties.lv Ieva pastāsta, ka pieteikusies šovam, jo redzējusi reklāmu televīzijā, tas bijis mirkļa impulss, kuru viņa nenožēlo.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Teicu – nē, jo neko vairāk par draudzību savās un Dāvja attiecībās neredzēju. Ja būtu teikusi – jā, tā būtu puiša maldināšana. Kā pret cilvēku, draugu man ir lielas simpātijas un tas neliedz mums atvērti komunicēt,” skaidro Ieva.

Aizdomājoties par Annas Lieckalniņas komentāru, kurā attiecību eksperte teica, ka Ieva neapzināti flirtē, jaunā sieviete saprot, ka no malas tā var izskatīties, bet tas nav bijis pašmērķis. Ieva vienkārši ir komunikabla un vēlas, lai cilvēki viņas klātbūtnē jūtas lieliski.

“Savu izvēli nenožēloju, jo atbilde bija godīga. Nevēlējos turpināt randiņu jau intīmākā gaisotnē. Pēc šova ar Dāvi komunicēju, protams, uz labas nots,” smaida Ieva.

Jaunā māmiņa joprojām sevi sauc par brīvu sievieti un ir sev piemērota vīrieša meklējumos. Brīva Ieva ir jau pusgadu, iepriekšējās attiecības izjukušas, jo bijuši dažādi uzskati.

Šova dalībniece sevi sauc par grūtu mērķi, ja jārunā par uzmanības izrādīšanu, attiecību uzsākšanu. Viņa zina, ko vēlas un neatkāpjas no savām vēlmēm.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Esmu bijusi “Tinder”, bet tur puiši lielākoties vēlas vienas nakts sakarus, uz ko es uzreiz atbildu – lai veicas! Mūsdienās, bieži jau pats puisis ļoti konkrēti pasaka, ko grib, tā hops – tu man patīc un es tevi gribu! Tādā situācijā, es teiktu, ka tas ir ļoti neinteresanti, pat ja mērķis abpusēji nav attiecības,” Ieva par attiecībām un vienas nakts sakariem.

Ieva viena audzina nepilnus divus gadus veco meitiņu Kati. Jaunā māmiņa godīgi paziņo, ka nav viegli, bet viņai blakus ir viņas līdzcilvēki.

Lai nepazaudētu sevi un nekļūtu tikai par mammu, aizmirstot, ka ikviena māte pirmkārt ir sieviete, ir nepieciešams laiks sev. Ieva cenšas atrast mirkļus, kurus veltīt tikai sev.

“Bērns ir papildinājums – tas nav slogs, protams, viss atkarīgs kā uz to skatās. Es vienmēr esmu zinājusi, ka būšu mamma un es esmu. Visam laiku var atrast. Jāspēj sadalīt lomas, ja tas izdodas, nevajadzētu pazaudēt sevi,” par mātes un sievietes lomām aizdomājas Ieva.

Jaunā māmiņa uzskata, ka galvenais, kļūstot par mammu, ir nepazaudēt sevi, gan ārēji, gan iekšēji – spēja pajautāt laiku sev nav egoisms, vai “es netieku galā”, bet gan nepieciešamība “baterijas uzlādei”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mammas loma Ievai liek potenciālos kavalierus izvērtēt skarbāk, viņa nevēlas mētāties no vienām attiecībām uz nākamajām.

Šova dalībniece vēlas kļūt par laimīgi precētu sievu, un viņa priecājas, ka vīriešus nebaida fakts, ka viņai ir burvīga meitiņa.

“Sev līdzās vēlos redzēt spēcīgu vīrieti, kurš zina, ko grib. Kuram vārdi un darbi iet roku rokā. Vīrietim jāprot par sevi pastāvēt un jāgrib attīstīties.

Noteikti nevēlētos vīrieti ar kuru, būtu jāauklējas, kurš nespēj pats redzēt, kad kaut kas ir jādara, vai vispār nejūt otru pusīti emocionāli,” savu vēlamo partneri noraksturo Ieva.

Mīlēt šova dalībniecei nozīmē būt, tam cilvēkam par spīti visam. Būt, kad viņa ir nepieciešama un kad nav nepieciešama. Vienkārši būt līdzās. Ieva domā, ka mīlestības definīcija slēpjas vārdos – mīli un tu tapsi mīlēts.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vēlies iepazīties ar Ievu? Spied ŠEIT!

“Brīvo laiku pavadu kopā ar meitiņu. Retu reizi apmeklēju dejošanu, dejas mani ļoti saista. Dejojot apgūstu sava ķermeņa nianses un to, kā likt lietā savus plusus. Nakts izklaides manā gadījumā ir kāds deju festivāls, bet klubi un bāri mani nesaista,” brīvā laika ieradumus atklāj Ieva.

Šova dalībniece ir spontāna un domā, ka spontanitātei ir jābūt, tiesa gan – viņā tā ir ar mēru, jo viss tiek arī izvērtēts.

“Trakajiem pieder pasaule un viennozīmīgi man patīk trakas idejas. Vajag tik pretī īstos cilvēkus, kas “paraujas līdzi” vai paskubina. Šajā rudenī esmu sākusi “roņot”. Gribēju to uzsākt un tas ir izdevies, tik jānoturas, tak ziema nāk virsū,” smejas Ieva.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm