tv3.lv

Mīlas šova Ieva šķīrusies no garajiem matiem un pievērsusies ziemas peldēm

Šovā ”Nākamā pietura: Mīlestība” iepazinām Ievu, kura devās uz randiņu ar mūziķi Dāvi. Jaunā sieviete pandēmijas laikā pievērsusies hobijiem, vizuālajām pārmaiņām un divus gadus vecās meitiņas Kates audzināšanai.

2021. gada 21. janvārī 15:45

Sarunā ar portālu Skaties.lv Ieva atklāj, ka meitiņai tik tikko piedzimstot – viņa domājusi par peldēm ziemā, jeb ”roņošanu”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mīlas šova Ieva paziņo, ka neapzināta flirtēšana nav bijis pašmērķis. Kāpēc Dāvim iedots ”kurvītis”?

Jaunā māmiņa izlēma sākumā barot meitiņu ar krūti, bet pēc tam pievērsties peldēm. Abus apvienot Ieva neuzskatīja par pareizu, jo baidījās kaitēt bērnam.

”Nav tādas pirmās reizes, manā gadījumā peldēšanās sezona vienkārši nebeidzās, bet joprojām turpinās. Viss, kas mainās ir ūdens temperatūra, laikapstākļi un tas, cik ātri protu sasildīties,” smaida Ieva.

Peldes ziemā Ievai sagādā labsajūtu, tās neprasa ne mazāko piespiešanos. Jaunā māmiņa dievina sajūtu, kad iegremdējas ūdenī un jūt ķermeņa ”durstīšanu”.

Arī ķermenis un veselība “neprotestē” pret Ievas iegribām un atbalsta ar imunitātes stiprināšanu.

”Nekā īpaši nenoskaņojos peldēm, vienkārši braucu un rūdos. Tas ir laiks, ko veltu tikai sev – rūdos un kaifoju par laiku vienatnē,” priecājas Ieva.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šova dalībnieces ieteikums tiem, kuri vēlas ”roņot” – jāatrod savs ”klikšķis” vai arī kādam līdzi ”jāpavelkas”. Viss slēpjas motivācijā darīt!

Kopš filmēšanās šovā Ieva ir mainījusi arī frizūru, atvadoties no garajām matu cirtām. Par iemeslu lēmumam jaunā sieviete nosauc neprasmīgu frizieri.

”Meitenes, ejiet pie pareizajiem frizieriem. Dienu pirms dzimšanas dienas biju savest kārtībā galvas rotu un man tika sabojāti mati. Glābu, glābu, bet sapratu, ka nervi un līdzekļi aiziet vairāk nekā vajadzīgs,” skaidro Ieva.

Tā kā jaunā māmiņa vienmēr vēlējusies pamēģināt īsus matus, tad uzskatījusi, ka bija pienācis ”labs” iemesls, lai pamēģinātu.

”Skatoties uz jauno sevi pirmajās fotogrāfijās, nodomāju, cik pieaugusi un sievišķīgāka izskatos, pat maigāka. Tik un tā vēlos atpakaļ savus garos, biezos matus. Šis ir vienkārši īso matu periods, mati nav zobi – ataugs,” smejas Ieva.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Frizūra piešķīrusi jaunajai māmiņai papildus sievišķību, maigumu un trausluma sajūtu.

Ieva atzīst, ka tik strauji, ko mainot izskatā, mainās arī daudz kas cits. Tiek nogriezts viss vecais, negatīvais un ir iespēja jaunai dzīvei, šo apziņu sniedz arī vieglums uz galvas un citādāka “bilde” spoguļattēlā.

Šova dalībniece vienmēr ir iestājusies par veseliem matiem, labāk īsi, bet veseli, nevis neveseli un gari.

”Cik labi, ka paguvu apgriezt matus pirms slēdza frizētavas, citādi mājās pati būtu, ko sastrādājusi. Ja nevaru ko paciest, tad vienmēr rīkojos. Šis bija mans jautrākais frizētavas apmeklējums. Pārmaiņas ir labas un tās vajag,” tā Ieva.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm