tv3.lv

Mīlas šova kūku meistare Monta netic mūžīgai mīlestībai, bet cer, ka kāds viņai pierādīs pretējo

Šovā “Nākamā pietura: Mīlestība” iepazinām rīdzinieci Montu, kura devās uz randiņu ar līvānieti Oskaru. Neskatoties uz krasi atšķirīgajiem dzīvesveidiem un interesēm, viņi spēja pielāgoties un lieliski pavadīt laiku. Monta atklāj, ko randiņš ar Oskaru viņai iemācījis, pastāsta, ka nav nemaz tāda “pilsētas caca”, kā arī padalās savās domās par mīlestību un ideālo partneri.

2020. gada 3. decembrī 11:20

Sarunā ar portālu Skaties.lv par dalību šovā Monta saka, ka nebaidās no izaicinājumiem, viņai šķiet, tieši izaicinājumi ir visa “atslēga”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Biljards, muzikāla serenāde un pašas gatavots deserts. Ielūkojies mīlas šova dalībnieku romantiskajos randiņos

Monta vienmēr baidījusies no tā, ko gan citi padomās par viņu. Nu to šova dalībniece ir izbeigusi un ir laimīga ar sevi, viņa sev patīk, viņas ģimene un draugi viņu pieņem, bet viss pārējais – būs.

“Neticēju, ka šovā varu satikt savu sapņu princi, tomēr, cerēju uz cilvēku, kas saprot, kāda ir mana ikdiena pilsētā. Ja ārpus Rīgas cilvēki svin, jo cūka ir nokauta, tas tā, primitīvi, protams, tad es svinu, jo mana mīļākā vīna darītava ir izlaidusi jaunu vīnu, kas man ir mazie svētki, jo esmu garšu baudītāja,” skaidro Monta.

Vēlāk gan Montai, gan Oskaram nervi nomierinājušies, viņa vairāk ieklausījās un pieņēma, ka viss ir super.

Monta piebilst, ka Oskaram ir ļoti plašs interešu loks, ko gan viņa nevar teikt par sevi, jo visus spēkus koncentrē uz sava mazā biznesa “Tartes un Tartes” attīstīšanu – viss par un ap kūkām.

“Oskars nav vīrietis man un es neesmu sieviete viņam, bet vai tas nozīmē, ka kāds no mums ir slikts cilvēks? Nebūt nē. Raidījumam laiks ir tik, cik ir, skatītājiem nav ne mazākās idejas, kā Oskars visu bija saplānojis. Brauciens pa mežu bija 100% Oskara iniciatīva, bija sagatavots piknika grozs ar Mežezeru, kafiju, uzkodām. Tas viss arī motivēja teikt JĀ.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pēc šova Oskars un Monta turpina sazināties. Bija plānots, ka Oskars brauks uz Rīgu un kopā ar Montu un viņas draugiem skatīsies šova otro sēriju, bet vīruss izjaucis visus plānus. Tomēr vēl priekšā ir jaunās sievietes brauciens uz Līvāniem un iešana pirtī!

Monta uzskata, ka par šova partneri viņai izvēlētos Oskars, lai viņu, “pilsētas cacu”, “aizvestu” uz laukiem. Oskars viņai iemācījis būt atvērtākai pret dzīves situācijām, kuras sākumā šķiet ne pa prātam.

“Par to “pilsētas dāmu” ir ļoti skaļi teikts. Varu rakt kartupeļus, vienkārši izvēlos to nedarīt. Dzīvoklī visas kumodes esmu kopā skrūvējusi pati, un ziniet, visas ir taisnas. Arī 3 istabās pati plēsu tapetes, pati gruntēju sienas un pati arī krāsoju,” smejas Monta.

Šova dalībnieces sapnis ir dzīvot Ventspilī, bet ar ģimeni un skaistu māju. Viņa vēlas ar kaimiņiem sacensties, kuram skaistāk māja spīd Ziemassvētkos. Par citām pilsētām? Kas zina, varbūt kāds bāleliņš “noraus” Montai jumtu un viņa dzīvos kādā mazpilsētā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Monta uzskata, jo tu vairāk esi sevi izkopis, attīstījis un sasniedzis sev vēlamo, jo grūtāk ir padoties mīlestībai un paļauties uz kādu, jo zini, ka vari pats visu.

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

“Attiecību man, šobrīd, nav. Gribu, lai “norauj jumtu”, tad būs tā vērts, šobrīd super aktīvi strādāju. Pirms 1.5 gada atgriezos no dzīves Norvēģijā, tieši tik ilgi esmu viena, kārtoju sevi “pa plauktiem”,” skaidro Monta.

Šova dalībniece ir bijusi precējusies, bijusi laimīga, bet viņi “izauguši ārā” viens no otra uz izšķīrušies. Tas netiek uzskatīts par pasaules galu.

Monta nenoliedz, ka reizēm viņu pārņem šaubas par to, vai brīvība viņai nav pārāk svarīga, bet visam savs laiks. Viņa ir prasīga pret sevi un otram arī atlaides nebūs.

Jaunā sieviete ļoti rūpīgi izvēlas, kad un ar ko dodas uz randiņiem, ja sarunas laikā nav sajūtas, ka gribas vēl paturpināt, tad arī randiņā nekā nebūs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kūku meistare paziņo, ka viņai laiks ir dārgs, tāpēc neļauj to izniekot nevienam un neiznieko arī laiku citiem, tas nav vajadzīgs. Viņa reti iet uz randiņiem arī tāpēc, ka, ja neizdodas, tad vismaz divas naktis slikti gulēs, jo prātā pārcilās sarunu detaļas un mēģinās saprast, kāpēc viss bijis slikti.

“Nemāku pateikt “nē, es iešu prom, jo mums nesaskan”. Reiz biju uz randiņu ar jauku vīrieti, varējām caurām naktīm runāt pa telefonu, bet kad satikāmies aci pret aci, viņš restorānā viesmīli uzrunāja uz “Tu”, kā vēlāk paskaidroja, viņš esot jutis, ka tādā veidā dabūs atlaidi. Nē, šis ir vājprāts. Es cienu cilvēkus un man apkārt ir cilvēki, kas ciena citus, es to redzu kā necieņu. Viss. Punkts,” skarbi nosaka Monta.

Par otrās pusītes atrašanu Monta piebilst, ka rokas viņai nolaižas katru dienu, kad kāds uzraksta – hei mazuliit gribu iepazities – jā, tieši šādi bez jebkādiem gramatikas pamatprincipiem.

Monta atzīstas, ka netic mūžīgai mīlestībai, kuru iespējams sajust ar vienu partneri, tas ir izlasāms tikai pasakās. Neskatoties uz neticību, Monta cer, ka kāds viņai, tomēr, kādreiz, pierādīs pretējo.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saņemot jautājumu, vai vīriešiem mīlestība patiesi iet caur vēderu, šova dalībniece smejoties saka, ka, par brīnumu, daudziem vīriešiem negaršo saldumi, bet tā kā viņa ir arī pavārs, tad “ieroču” viņai ir daudz.

Smaidu, un laimi dzīvē jāizraisa citām lietām – ne saldumiem, bet saldumu radītie laimes hormoni ir papildus bonusiņš.

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

“Kad varējām iet uz klubiem un bāriem, gāju, iepazinos, bet noteikti negāju ar tikai tādu mērķi. Pārsvarā tas bija iemesls sapucēties un pavadīt laiku ar draudzenēm, jo strādāju viena, mājās, reizēm arī kleitās, bet augstos papēžos tas nebūtu produktīvi. Esmu arī Tinder, mūsdienās, manuprāt, tas ir pilnībā normāli, Ērti, bez jebkādiem pienākumiem ar kādu parunāties – neizejot no mājām,” tā Mona.

Monta meklē gudru, mīļu, rūpīgu, cieņpilnu un ambiciozu vīrieti, tādu, kurš padomā par sīkumiem.

“Sestdienu rītos pidžamās, ar kafijas krūzēm rokās, dejot pie skaļas mūzikas. Kādu ar ko kopā mašīnā dziedāt, reizēm būt muļķīgiem un bērnišķīgiem. No visa mazliet. Noteikti nevēlos kādu, kurš savu viedokli spēj izteikt tikai rupji. Saucot visus par muļķiem, jo viņam ar šiem cilvēkiem nesaskan viedoklis. Ļauj citiem dzīvot, būvē ap sevi visu tā, lai labi ir mums,” smaida Monta.

Montai ļoti patīk motocikli viņa sapņo vadīt, bet, pagaidām, ļauj, lai viņu vizina. Viņa priecātos, ja arī mīļotajam interesētu motocikli. Vēl Monta pie hobijiem pieskaita garšīga ēdiena gatavošanu un baudīšanu, kā arī kūkas, kūkas, kūkas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm