tv3.lv

Mīlas šova Leina ir pārvarējusi iekšējos "dēmonus" un ir gatava jaunām attiecībām

Šovā “Nākamā pietura: Mīlestība” savu laimi meklēja 23 gadus vecā Leina. Jauniete neslēpj, ka iepriekšējās attiecības izbeigusi pati, jo sevī saskatījusi problēmu. Nu viņa ir augusi kā personība, sakārtojusi savu emocionālo pusi un ir gatava mīlai. Leina atklāj, ko meklē vīrietī.

2020. gada 22. oktobrī 16:37

Sarunā ar portālu Skaties.lv Leina paziņo, ka bija skatījusies līdzīga koncepta televīzijas šovus un sev teikusi, ka nekad nebūs tā persona, kura tik augstprātīgi atraida.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Nevēlos tērēt ne savu, ne tavu laiku.” Mīlas šova dalībnieki izdarījuši izvēles

Jauniete domājusi, ja arī nebūs abpusējas simpātijas, tad cieņas pēc pret otru cilvēku, viņa to nepazemos, bet visu izrunās privāti.

“Ne velti ir teiciens – nekad nesaki nekad. Izskatās, ka karma man atspēlējās. Varbūt, tā pat labāk, jo aiz savas žēlsirdības nesniedzu viltus cerības?” aizdomājas Leina.

Jauniete neslēpj, ka sarunas ar šova partneri Mārci vedās grūti. Noskatoties šovu, Leina nobrīnījusies, cik daudz reižu viņa nav izmantojusi iespēju paturpināt diskusiju.

“Ja es kā absolūtā ekstraverte neizmantoju visas potenciālās iespējas, tad spēju iedomāties, cik grūti tas ir cilvēkam, kurš ir ļoti kautrīgs un, iespējams, arī introverts,” tā Leina.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Neskatoties uz visu, Leina ar Mārci sazinās arī pēc filmēšanas, iniciatore saziņai bijusi viņa. Arī šobrīd jaunā dāma sevi dēvē par brīvu sievieti un ir otrās pusītes meklējumos.

“Brīva esmu jau teju divus gadus un tas bija mans apzinātais lēmums – pavadīt ilgstošu laiku bez attiecībām, lai atrastu pati sevi. Pēdējās attiecības beidzās, jo es sapratu, ka neesmu tikusi galā ar saviem iekšējiem “dēmoniem” un, savā ziņā, neapzināti nīdēju otru personu,” godīgi atklāj Leina.

Leina piebilst, ka nav viegli apzināties, ka tu pats esi problēma, bet viņa no tā ir daudz mācījusies un augusi kā personība.

Šova dalībniece neizprot sociālo spiedienu par to, ka vīrietim būtu jāuzrunā sieviete pirmajam un savā ikdienā viņa regulāri cenšos lauzt šo stereotipu. Leina brīvi var uzsākt sarunas ar svešiniekiem un iepazīties ar cilvēkiem reālajā dzīvē.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Iepazīšanās aplikācijas esmu mēģinājusi, bet man ļoti nepatīk fakts, ka cilvēks jāvērtē pēc izskata un iepazīšanās process ir ļoti lēns. Man patīk ātri un uzreiz saprast, vai tas ir mana rakstura cilvēks, vai tomēr nav,” Leina par iepazīšanos aplikācijās.

Aplikācijas jaunā sieviete salīdzina ar “Kinder Surprise”, bērnībā šokolāde neinteresēja tik ļoti, cik mantiņa, turklāt nekad nezinājām, kādu mantiņu saņemsim.

Savā nākamajā otrajā pusītē Leina meklē zelta vidusceļu, tādu, kurš pratīs gan izklaidēties, gan būs ar augstu emocionālo inteliģenci.

“Tieši tā es raksturoju pati sevi – spēju nodoties nenozīmīgām izklaidēm un būt lielais enerģijas lādiņš, bet dienas beigās raksturotu sevi kā psiholoģiski viedu, mierīgu personu. Man pat nav bail sevi nedaudz salielīt, jo es tiešām daudz un smagi esmu strādājusi pie sava rakstura. Esmu daudz sevi “lauzusi” un pārvarējusi, lai mācītos no kļūdām un augtu kā personība,” lepni nosaka Leina.

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

Leina nespētu būt kopā ar cilvēku, kurš strīdu gadījumos atsacītos nonākt pie produktīvas diskusijas un tikai izliktu visu savu negāciju. Šova dalībniece domā, ka strīdi ir neatņemama attiecību sastāvdaļa, un ir svarīgi, ka cilvēki spēj nonākt pie kāda kopsaucēja.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Daudzi strīdas, lai tikai pierādītu savu taisnību, aizmirstot, ka dienas beigās svarīgāka ir abu labsajūta nevis tas, kuram pienācās “uzvara”.

Jaunā sieviete uzskata, ka ideālais partneris ir persona, kas dienas beigās gan motivēs, gan morāli atbalstīs, gan palīdzēs saredzēt kļūdas, respektīvi, vēlēs tikai to pašu dārgāko un labāko.

“Manuprāt, mīlestība ir nesavtīgums dot, neko negaidot atpakaļ. Savukārt mīlēt – tā ir vēlme un tieksme sniegt otram cilvēkam labāko. Un šeit es nedomāju tikai par aplidošanu un apdāvināšanu, kas nebūt nav tik mazsvarīgi, bet gan vairāk par to iespēju palīdzēt cilvēkam kļūt par sevis labāko versiju,” mīlestību definē Leina.

Arī romantikai ir liela nozīme attiecībās, tā sniedz “odziņu” – iespēju nepagurt vienam no otra.

Kā savu romantiskāko darbību Leina nosauc ar roku rakstītas vēstules. Viņa domā, ka cilvēki citādāk uztver šādi rakstītus vārdus.

Kā vienu no romantiskākajiem momentiem savā dzīvē jaunā sieviete uzskata saņemtos ziedus no mīļotā, kad viņš atrodas 1000 kilometru attālumā, bet cenšas iepriecināt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Brīvajā laikā Leina var gan lasīt grāmatas, gan aiziet uz klubu vai kādu bāru.

“Daudziem nereti šķiet dīvains fakts, ka es, apmeklējot bārus un klubus, pārsvarā nelietoju alkoholu. Man ir paveicies ar draugu loku, ar kuru man ir tik jautri, ka papildus stimulanti nav nemaz nepieciešami,” tā Leina.

Leina sevi raksturo ar teicienu – kas neriskē, tas nedzer šampanieti, jo daudz labprātāk mācās no kļūdām, nevis nožēlo neizmantotās iespējas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm