tv3.lv

Mīlas šova Raitim apnikusi vecpuiša dzīve. Mežstrādnieks aicina atsaukties brīvās dāmas

Viens no spilgtākajiem šova “Nākamā pietura: Mīlestība” otrā raidījuma varoņiem ir 35 gadus vecais mežstrādnieks Raitis no Jelgavas. Raitim ir apnicis būt vecpuišos, tāpēc viņš aicina atsaukties dāmas, kuras ir gatavas nopietnām attiecībām.

2020. gada 7. oktobrī 16:30

Neskatoties uz to, ka šova partnere Lienīte izbrāķēja Raiti, nedodoties uz randiņu, kā arī, atsakoties iedot telefona numuru, jaunais vīrietis nebēdā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Raitis un Lienīte demonstrē franču skūpstu!

Kopā ar Lienīti pavadīta lieliska diena. Tātad bijis tā vērts, doties piedzīvojumā – viņš pirmo reizi filmējies un braucis limuzīnā.

Liels pārsteigums bijis franču skūpsts, parasti vīrietis nebučojas uzreiz, kā iepazīstas ar meiteni, bet izdevies pārvarēt uztraukumu un iedot labu buču.

“Nezinu, kāpēc viņa mani “izbrāķēja”, tas bija pārsteigums. Mums labi raisījās sarunas, jutāmies brīvi, daudz smējāmies un pēkšņi – NĒ. Iespējams viņa nobijās no tā, ka varētu, kas sanākt,” aizdomājas Raitis.

Arī šobrīd mežstrādnieks ir brīvs vīrietis un turpina meklēt savu īsto dāmu ar kuru vīt ģimenes ligzdiņu.

“Apnicis būt vecpuišos, cik var! Prasās otro pusīti, nepietrūks man brīvās vecpuiša dzīves, gribas stabilitāti,” tā Raitis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lai neizveidotos nepareizs priekšstats, Raitis piebilst, ka viņa ilgākās attiecības bijušas trīs ar pusi gadus, tātad ar viņu kā vīrieti viss neesot tik slikti.

“Varbūt esmu “nelaimes putns”? Vai neesmu līdz galam džentlmenis, reizēm aizmirstas atvērt dāmai durvis, vai padot roku,” aizdomājas Raitis.

Ar sievietēm šova dalībnieks iepazīstas ballēs un pasākumos. Reizi mēnesī viņš dodas uz klubiem, bet reizi nedēļā vai reizi divās nedēļās -apmeklē balles un pasākumus. Neskatoties uz aktīvu saviesīgo dzīvi, Raitis kā savu netikumu nosauc tikai cigaretes, toties alkoholu lieto mazos daudzumos un tikai īpašos momentos.

“Gribu atrast sava vecuma sievieti, slaidu, saprotošu, tādu, kurai nav “pirksti gaisā”. Man nav iebildumu pret bērniem, tā nav problēma. Gribu, lai sieviete strādā, ne vēlas dzīvot otram uz kakla. Esmu strādīgs vīrietis, bet divatā strādājot, izdosies dzīvi padarīt vēl komfortablāku,” ideālo sievieti apraksta Raitis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vizuālās īpašības jaunais vīrietis nenosauc, jo domā, ka tas viss nav tik būtiski, galvenais, lai abi ir uz “viena viļņa”.

Pagaidām šova dalībnieks dzīvo kopā ar vecākiem, bet izveidojot nopietnas attiecības – ir gatavs īrēt dzīvokli un veltīt laiku savai sievietei.

Ja vēlies iepazīties ar Raiti, raksti viņam “Facebook”!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm