tv3.lv

"Mīlestība nedzīvo tur, kur to negaida." Šova "Ekstrasensu cīņas" zvaigzne Oļegs Šeps par jūtu nozīmi dzīvē

Šova “Ekstrasensu cīņas” 21. sezonas dalībnieks Oļegs Šeps ir aktīvs sociālajos tīklos. Mags sniedz dažādus padomus, dalās pārdomās par nozīmīgām lietām, palīdzot sekotājiem uzlabot dzīves kvalitāti. Oļegs prāto par mīlestību un tās nozīmi ikvienā dzīvē. Vai tu dzīvo ar mīlestību sirdī, vai tomēr – neesi spējis novērtēt trauslās jūtas?

2021. gada 26. maijā 14:27

“Vai tu proti mīlēt? Vai mīlestība izgaist, beidzas?” Jautājumus sociālajā tīklā “Instagram” uzdod Oļegs.

304 operācijas! Ārsti šova “Ekstrasensu cīņas” zvaigznei Nikolai Kuzņicovai izglābuši lielu daļu no plaušas

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Ekstrasensu cīņas” zvaigzne Viktorija Raidos laidusi pasaulē trešo atvasi

Ekstrasenss uzreiz piebilst, ka mīlestība ir tīra enerģija un tā nevar beigties pati par sevi. Mīlestība ir dzīves vibrācija. Tomēr – mīlestība var aiziet, ja cilvēki sāk to nogalināt vai uztvert kā pašsaprotamu.

Nepamatotas cerības un vēlmes, aizvainojumi un nevēlēšanās saprast, ka šīs trauslās jūtas ir jāsargā no visa, kas ievaino un sāpina.

“Mīlestība nedzīvo tur, kur to negaida un nevēlas. Kāpēc jūtām tērēt sevi un nesaņemt mijiedarbību? Mīlestība aizies tur, kur to gaida. Mīlestība gaismu sēs tajā sirdī, kas būs tam gatava un alks pēc šīs sajūtas,” skaidro Šeps.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ekstrasenss uzskata, kad cilvēks dzīvo mīlestībā, viņa dzīve iegūst jaunu jēgu. Mīlestība atvelk ikdienas pelēkos aizkarus, tam seko gaismas zibsnis un tūkstošs gaismas staru spilgtums. Jūtas ir kā svaigs, viegls vējš, kas ieplūst pa atvērto logu un piepilda gaisu ar pazīstamu un, iespējams, sen aizmirstu aromātu.

“Saglabājiet šo svaigumu, neiznīciniet to paši ar savām rokām, neļaujiet izgaist. Tas ir galvenais dzīves uzdevums,” pamāca Šeps.

Runā, ka mīlestība darbojas neatkarīgi no prāta un loģiskās domāšanas. Oļegs aicina atcerēties, ka mīlestībai nav jādarbojas komandā, nav jāpakļaujas, vien jāpapildina – sirds, dvēsele un saprāts.

“Cilvēks jūt, cilvēks domā, cilvēks darbojas. Vai to visu viņš piepilda ar mīlestību? Tas ir atkarīgs no katra personīgi,” smaida Šeps.

Šova zvaigzne atklāj, ka mīlestība var izdarīt tā, ka cilvēks atsakās no egoisma, cinisma, lepnuma un narcisma. Ikviena ziņā ir kā uztvert šo atteikšanos – kā uzvaru vai zaudējumu!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Kāda būs izvēle, tāda būs arī mīlestība. Tā paliks tavā dzīvē vai aizies – neatvadoties. Mīlestība necietīs nolaidību,” Oļegs informē atbalstītājus par mīlestības nozīmi dzīvē.

“Ekstrasensu cīņas” zvaigzne Irina Ignatenko skaidro, kāpēc sievietēm jāvalkā svārki

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm