tv3.lv

Mirusi šova "Ekstrasensu cīņas" zvaigzne Diļja Abdrašitova

Šova “Ekstrasensu cīņas” septītās sezonas pusfināliste Diļja Abdrašitova mirusi 53 gadu vecumā. Šamane zaudējusi cīņā ar smagu slimību. Letālo iznākumu veicinājis arī fakts, ka sieviete nekādi nespēja tikt pāri vīra nāvei un vēlējusies jau atkal būt kopā ar viņu.

2021. gada 22. aprīlī 18:03

Krievijas prese raksta, ka sieviete mirusi 13. aprīlī, bet viņas ģimene publiski par to paziņojusi tikai pēc 10 dienām.

“Mirusi mūsu mīļā māmiņa Diļja Abdrašitova. Nav vārdu, lai raksturotu zaudējuma sāpes. Mēs tevi ļoti mīlam. Tu mums vienmēr paliksi mīļš un varens cilvēks,” sociālajā tīklā “Instagram” raksta Diļjas meita Lilija.

Lilija arī neslēpj, ka māte bijusi slima un zaudējusi cīņā par savu veselību.

Šamane piedalījās šova “Ekstrasensu cīņas” septītajā sezonā un par mata tiesu zaudēja cīņā par finālu. Skatītāju sirdīs viņa palikusi, pateicoties tam, cik viegli un precīzi spēja atrast cilvēkus, raksturot viņu veselības problēmas.

Savu maģisko talantu Diļja pirmo reizi izjutusi laulības laikā ar magu Sergeju Arsunu. Vīrietim atklāja kuņģa čūlu, bet sieviete spēja viņu izārstēt. Vēlāk šamane pielietoja spējas, lai ārstētu cilvēkus.

2019. gada 30.novembrī Sergejs nomira, Diļjai tas bija smags trieciens, pēc kura viņa tā arī nespēja atgūt dzīvesprieku.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm