Modes mākslinieks Pavlovs atklāj, kā juties Sēnes kostīmā

0 Komentāru
Modes mākslinieks Pavlovs atklāj, kā juties Sēnes kostīmā
LAURIS VĪKSNE

Svētdienas, 21. marta, vakarā muzikālajā šovā “Balss maskā” krita kārtējā maska – tika atmaskots modes mākslinieks Aleksandrs Pavlovs, kurš slēpās zem Sēnes maskas.

“Ierastās dzīves nav un gribas kaut kā savādāk justies, un, protams, šis pasākums, šis šovs deva jaunu atspērienu, jaunu iedvesmu,” intervijā raidījumam “900 sekundes” atzīst Pavlovs. “Bija ierakstītas četras dziesmas, un gribējās viņas visas izdziedāt un izdejoties, izballēties un izpausties.”

Aleksandrs gan neslēpj, ka juties sašutis, ka detektīvi viņu atpazinuši jau pirmajā dziesmā: “Ārprāts, cik viņi ir gudri un visu zinoši!”

Pavlovs norāda, ka viņa dzīves stāsts iepriekš bijis daudz izreklamēts, tāpēc neatpazīt bijis ļoti grūti. Tomēr par piedalīšanos šovā Aleksandrs nevienu brīdi nav šaubījies un piekritis bez minstināšanās: “Es atliku visas savas lietas, visus savus darbus un ar pilnu sparu metos šajā procesā.”

Jautāts, vai Sēnes maska bija ērta, tērpu mākslinieks atzīst: “Kleita bija kupla, piedurknes deva iespēju vairāk iespēju vicināt rokas. Deguns bija piespiests, un es varēju tikai caurumiņā elpot.

Bet vispār es ar viņu sadzīvoju ļoti labi, un man patika. Es ar baudu un prieku gaidīju katru dienu, kad mēs iesim vai nu trenēties, vai jau uzstāties uz skatuves.”

Kā atzīst Aleksandrs, tagad viņš tur īkšķus par Balto vilku un Saules meitu. “Šie man visvairāk patīk,” saka modes mākslinieks.

0 Komentāru