"Modes skrējiens" meklē jaunus dalībniekus un topošos stilistus

2022. gada 14. janvārī 9:32

Izklaides un stila raidījums “Modes skrējiens” uzsāk gatavošanos jaunajai sezonai, kas skatītājus pārsteigs ar jauniem noteikumiem un pavērsieniem. Jaunajā sezonā aicināti pieteikties visi, kuri vēlas izzināt to, kas viņiem piestāv vislabāk, kā arī jaunie stilisti, kuri gatavi apliecināt savas prasmes profesionālu modes ekspertu acīs un cīnīties par naudas balvu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Arī “Modes skrējiena” otrajā sezonā raidījuma koncepts paliek nemainīgs – modes un izklaides centra “Akropole” veikalos piemeklēt dalībniekiem atbilstošāko vizuālo tēlu. Taču šīs sezonas jaunums būs trīs stilistu pievienošanās dalībniekiem, tādējādi izveidojot trīs komandas. Stilisti ne tikai izveidos dalībnieka jauno tēlu atbilstoši raidījuma tematikai, bet arī sacentīsies par vietu pusfinālā un finālā, kur cīnīsies par uzvaru sezonā un naudas balvu.

“Modes skrējienam” aicināts pieteikties ikviens, kuru interesē jaunākās modes tendences vai kurš vēlas ko pamainīt savā koptēlā un saņemt vērtīgus stilistu padomus. Kā ierasts dalībnieku vizuālo tēlu, ko būs izveidojuši jaunie stilisti, vērtēs pieredzējuši modes profesionāļi – modes māksliniece un stiliste Anita Altmane un modes mākslinieks Dāvids.

Taču šajā sezonā skatītājiem būs iespēja ne tikai sekot līdzi jauno stilistu gaumei un modes izjūtai, bet arī novērtēt šova vadītāju Anitas un Dāvida piedāvātos tērpus. Jaunās sezonas skatītājiem tā būs iespēja redzēt dažādas stila interpretācijas par raidījuma tēmu un iedvesmoties arī savām stila pārmaiņām.

“Mēs aicinām pieteikties arī stilistus, kuriem būs lieliska iespēja iegūt atpazīstamību un pieteikt sevi šajā nozarē. Meklējam jaunos stilistus, kuri pabeiguši stila skolas un seko līdzi jaunākajām modes tendencēm, kādas tiek piedāvātas veikalu kolekcijās, kā arī tādus, kuri uzskata, ka ļoti labi orientējas modē un grib pārliecināties, vai viņu modes izpratne ir pareiza.

Tāpat mēs meklējam arī blogerus un jebkurus citus entuziastus, kuriem mode ir tuva un mīļa. Mēs aicinām nebaidīties, pieņemt jaunus izaicinājumus un būt radošiem!” aicina raidījuma jaunā producente Dita Torstere.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ja Tu vēl meklē sava vizuālā tēla pārmaiņas un esi gatavs piedzīvojumam vai arī uzskati sevi par modes entuziastu, esi jau apguvis vizuālā tēla veidošanu un vēlies parādīt sevi plašākai auditorijai, piesakies dalībai šovā “Modes skrējiens” skaties.lv/modesskrejiens!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm