tv3.lv

"Nav pienācis mans laiks!" Mīlas šova Sandra domā, ka ikviens dzīvē sagaida patiesu mīlestību

Šova “Nākamā pietura: Mīlestība” medmāsiņa Sandra baudīja lielisku dienu un vakaru latgalieša Guntara kompānijā. Attiecības neizdevās, bet Sandra par to nebēdā, viņai nav bail dzīvē palikt vienai. Sieviete zina, ko vēlas no attiecībām, zina, ko nozīmē mīlēt. Sandra ir droša, ka ikviens sagaida savu dzīves mīlestību – vienam tas notiek ātrāk, citam vēlāk.

2021. gada 16. aprīlī 17:00

Sarunā ar portālu Skaties.lv Sandra paziņo, ka ieraudzījusi pieteikuma anketu šovam un pieteikusies, domājot, kā būs, tā būs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mīlas šova dalībnieki Guntars un Sandra iesaistīsies provokatīvā diskusijā par gejiem

Guntaram jaunā sievietei teikusi JĀ, jo, viņiem bijušas kopīgas intereses, turklāt, lai cilvēku iepazītu tuvāk, ir nepieciešams laiks.

Pēc šova Sandra un Guntars sazinās “Facebook”, bet vēl nav tikušies. Sieviete atceras, ka raidījumā teikusi, ka brauks ciemos pie Guntara uz Latgali. Šova dalībniece uzsver, ka viņus saista draudzīgas, ne romantiskas attiecības.

Sandra sevi joprojām dēvē par brīvu sievieti, un bez attiecībām viņa ir jau pusgadu.

Ar pretējā dzimuma pārstāvjiem sieviete mēdz iepazīties “Facebook” vai dažādās aplikācijās.

Šova dalībniece strādā par medmāsu un ikdienā redz, satiek daudz vīriešus. Darbā viņa neiepazīstas, tas viņai nav pieņemami un šķiet neētiski, jo darbs vienmēr paliek darbs, kur viņa strādā ar pilnu atdevi.

Darba vieta sniedz Sandrai daudz emociju, kā nekā ikdienā nākas redzēt ļoti slimus cilvēkus, cilvēkus, kurus glābt nav iespējams. Sandra mācas kontrolēt savas emocijas un strādā ar sevi. Darbā piedzīvoto viņa sauc par pieredzi un dzīves noteikumiem, kurus ir jāizvēlas pieņemt, vai nē.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

“Mīlēt man nozīmē, būt balansā jeb harmonijā ar sevi un savu mīļoto cilvēku. Mīlestībai definīcijas nav, katram tā izpaužas savādāk. Esmu mīlējusi patiesi,” tā Sandra.

Sandra domā, ka ikvienam reiz paveiksies mīlestībā, viņai tas vēl priekšā. Viss atkarīgs no daudziem apstākļiem un faktoriem. Nav vēl pienācis viņas laiks.

Šova dalībniece nebaidās dzīvē palikt viena, šobrīd viņa izbauda vientulību, iespēju būt kopā ar sevi. Iesaistīties attiecībās ar pirmo pretimnācēju  – nav par viņu. Intuīcija nekad nepieviļ, ja jūt, ka nav viņas cilvēks, tad nešausta ne sevi, ne vīrieti.

“Salauzta sirds? Ja ir slikti raudu, ja vēlos noslēgties sevī, tad noslēdzos. Iedodu sev laiku, pēc tam ar smaidu pieceļos un eju tālāk,” Sandra atklāj savu salauztas sirds recepti.

Otrajā pusītē Sandra nevēlas redzēt necieņu pret citiem cilvēkiem. Vīrietī viņu piesaista pašpārliecība, sapratne, neatkarība, atbalsts, rūpes, spontanitāte, godīgums, psihiskais briedums un uzticība.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

“Brīvo laiku pavadu, skatoties filmas, lasot grāmatas, palutinot sevi ar skaistumkopšanas procedūrām, cenšoties izgulēties. Mans hobijs ir muzicēšana, nesen atsāku darīt to regulāri. Attālināti ar savu vokālo pasniedzēju atsvaidzinu iepriekš iegūtās zināšanas un pilnveidoju savu vokālu,” smaida Sandra.

Kādreiz viņa apmeklējusi sporta zāli, dejojusi zumbu, nu sportošana notiek “online” režīmā, iesaistoties dažādos izaicinājumos.

Sandrai patīk ceļot, slēpot, kuģot, gatavot ēst, aktīvs un veselīgs dzīvesveids.

“Būtiski, lai man ar manu vīrieti sakristu intereses kalnu slēpošanā, ceļošanā, ēst gatavošanā, lai mums abiem tuvs ir aktīvs un veselīgs dzīvesveids,” tā Sandra.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm