tv3.lv

"Nav tā, ka izmisīgi meklēju attiecības." Mīlas šova Jānis lieliski apzinās, ko vēlas no sievietes

Šovā “Nākamā pietura: Mīlestība” iepazinām 35 gadus veco kuldīdznieku Jāni, kurš ikdienā aizraujas ar sportiskām aktivitātēm un lepojas, ka ir tēvs meitai. Jānis atklāj, ko domā par sievietēm, šovā piedzīvoto un attiecību izveidi!

2020. gada 20. novembrī 17:12

Sarunā ar portālu Skaties.lv Jānis stāsta, ka piedalījies šovā spontānas idejas vadīts. Tas bijis laika posms, kad viņš daudz domājis par attiecību veidošanu un raidījums devis pozitīvu pārliecību.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Pirms vairākiem gadiem piedalījos šovā “Precētie pret brīvajiem”, tā kā “Nākamā pietura: Mīlestība” nav mana vienīgā filmēšanās pieredze. Šoreiz gribēju redzēt, kā tas ir – meklēt mīlestību šāda veida randiņā,” skaidro Jānis.

Ritai teikt JĀ Jānim bijis viegli, jo viņš apzinās, ka šis JĀ nenozīmē ne būšanu kopā, ne laulības, vien labi pavadītu laiku. Šova dalībniekiem bijis par ko parunāt, bet Jānis dienas gaitā jau sapratis, ka nekādas romantiskas attiecības nebūs.

“Ar draugiem jau arī mēs pavadām kopā laiku. Arī sieviete var būt draugs vai laba paziņa. Randiņš bija draudzīgs un arī pēc tam, kad tikāmies pēc šova, viss bija draudzīgi. Neredzēju Ritu ne mirkli – kā potenciālo otro pusīti,” tā Jānis.

Sportiskais vīrietis Ritu nevar nosaukt par draugu, jo neuzskata, ka draugi rodas tiekoties 1-2 reizes. Tikko iepazītam cilvēkam nezini, ko vari, ko nevari stāstīt. Jānis ļoti kontrolē, ko kuram stāsta.

“Jocīgs ir teksts – paliekam draugi. Katram jau tas vārds nozīmē ko citu. Labi kontakti ir kas pilnībā atšķirīgs. Labam draugam var pazvanīt nakts vidū pastāstīt savu bēdu, šādi cilvēki manā dzīvē nav daudz,” tā Jānis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

Šova dalībnieks paziņo, ka nav vairāk pusaudzis, tāpēc apzinās, ko vēlas un uzreiz saprot – ir vai tomēr – nē. Ja sieviete uzreiz nav sirdī un dvēselē, tad arī nebūs. Ja Jānis jūt, ka neveidojas romantiska saikne viņš izvēlas netērēt laiku velti, kā nekā dzīvojam vienreiz!

“Vai esmu brīvs? Tā es negribētu teikt, bet nesaku arī, ka esmu aizņemts. Iespējams – pēc šova filmēšanas esmu saticis kādu, kura man liekas interesanta,” noslēpumaini paziņo Jānis.

Sportiskais vīrietis neizmanto ne iepazīšanās aplikācijas, ne apmeklē klubus vai bārus ar nodomu iepazīties. Iepazīstas viņš “Facebook” vai caur paziņām un draugiem.

“Nav tā, ka izmisīgi sēžu un meklēju attiecības. Man nav laika meklēt. Uzskatu, ka nevar meklēt un atrast, labais pats atnāk pie tevis, bet īstajā laikā. Veltu laiku darbam, hobijiem un meitai. Par attiecībām domāju tikai kad uzrodas kāda sieviete, ar kuru vēlos būt kopā, līdz tam nedomāju par to,” skaidro Jānis.

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

Šova dalībnieks piebilst, ka neuzrunā uz ielas ikvienu simpātisku pretimnācēju, viņš nav brunču mednieks.

Runājot par vizuālo sievietes tēlu, Jānis bez domāšanas nosauc krievu dziedātāju Žannu Friski. Viņam patīk vidēja auguma vai garas sievietes, tievas. Jānis pazinās, ka jābūt ne tikai skaistai ārienei, bet arī iekšienei.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Dāma var būt “konča”, bet ja iekšā aizmirsts iepildīt pildījumu, nekas neizdosies. Attiecības nav tik viegla lieta! To visu sakot, es nedomāju, ka esmu baigais princis, nebūt – nē. Es vienkārši zinu, kādu cilvēku gribētu sev blakus,” paziņo Jānis.

Vīrietis uzskata, ka nevajag liekuļot – vizuālais ir tas, ko pamanām pirmo un, kas piesaista, pēc tam seko sapratne un apziņa, ka esi vajadzīgs otram un viņš tev.

Jānis domā, ka attiecībās visam jāiet kā pa ķēdi. Ja iztrūkst kāds no posmiem, tad ķēdi nesavienosi…

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm