tv3.lv

”Nē, es te neesmu nelaimīgs!” ”Mīlas kruīza” klusā Kristapa stāsts

Kamēr citi “Mīlas kruīza” dalībnieki pirmo vakaru uz “Talllink” prāmja pavadījuši jautrās dejās, dziedot karaoki un līksmojot, Kristaps Šnepsts turējās nostāk un vētrainās izklaides vēroja no malas. Skaties.lv lūkoja noskaidrot, kas patiesībā ir puisis, kurš sevi spēlei pieteica kā “vīrieti-dziļos ūdeņus”.

2018. gada 17. martā 17:29

Kamēr pārējie dalībnieki, ieraugot, ka katram tikusi pa savai A klases kajītei, metās līksmot un paust sajūsmu kameru priekšā, Kristaps izturējās visai atturīgi – sak, viņa istaba ikdienā esot lielāka.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Par dalību “Mīlas kruīzā” paldies brālēnam, ja viņš skatās. Viņš ir vainīgs pie tā, ka esmu te nonācis,” smejas Kristaps.

Starp citu, šī nav pirmā reize, kad viņš iesaistās attiecību šovā. Savulaik izmēģināta laime šovā “Precamies?!?”.

Kristaps ikdienā darbojas kā fotogrāfs, bet izmācījies par pavāru.

Lai arī puisis laikā, kad citi izklaidējas, turas maliņā, viņš uzsver, ka nekādā ziņā “Mīlas kruīzā” nejūtas atstumts vai kā citādi neiederīgs. Puisis nelieto alkoholu, taču tas viņa netraucē baudīt pasākumu.

“Es nedzeru vispār. Neesmu bijis alkoholiķis, vienkārši nedzeru,” savus principus atklāj fotogrāfs.

Laikā, kad citi dejoja un dziedāja karaoki, Kristaps izklaidējās pats savā sabiedrībā, taču puisis uzver, ka “Mīlas kruīzā” nejūtas kā atstumtais.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kaislīgās nakts sēriju noskaties TE!

“Nē, es te neesmu nelaimīgs! Man beidzot ir laiks sev,” tā Kristaps, paužot prieku, ka beidzot varēs pastaigāt pa Zviedriju, kurā nekad nav viesojies.

Jautāts par to, kā tad klājas mīlas lietās, Kristaps smaidot nopūšas un nosmejas: “Es labāk nesākšu! Tur mums nebūs laika.”

Kristapa dzīvē bijušas trīs nopietnas attiecības, no kurām ilgākās – gandrīz divus gadus. “Laiki mainās, dzīve iet uz priekšu, domas mainās, jūtas mainās. Dzirksts pazūd,” attiecību izjukšanu analizē fotogrāfs, piebilstot, ka ar bijušajām draudzenēm uztur draudzīgu kontaktu.

Viens viņš esot divus gadus un spriež – viss notiks pats, nav jāiespringst uz attiecību meklēšanu.

“Gan jau es to meiteni atradīšu. Vai te? Rādīs kruīzs, rādīs laiks. Es būšu vienkārši es pats. Neko kruīzā netēlošu,” baudīt pasākumu, neiespringstot uz attiecību veidošanu teic Kristaps.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viņam neesot īpašs meitenes tips – kad atradīs īsto, tad arī atradīs.

Taču šobrīd viņam svarīgāk par meitenes meklējumiem ir atrast telpas savai fotogrāfiju izstādei. Varbūt tev ir, ko piedāvāt? Sazinies ar Skaties.lv vai raksti savu piedāvājumu komentāros – Kristaps izskatīs!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm