Negaidīta atmaskošana! Atmasko Māri Grigali un Aiju Andrejevu

16 komentāri
Negaidīta atmaskošana! Atmasko Māri Grigali un Aiju Andrejevu
PUBLICITĀTES FOTO

Svētdien, 25. aprīlī, kanālā TV3 un televīzijā Go3 izskanēja “Balss Maskā” astotais raidījums, kas tika aizvadīts, dalībniekiem izpildot mīļākās latviešu dziesmas. Vakara noslēgumā lielāko pārsteigumu piedzīvoja detektīve Baiba Sipeniece – Gavare, jo tika atmaskota Planēta. Zem atmaskotās maskas slēpās Baibas kolēģis – TV un radio personība Māris Grigalis. Savukārt zem Vakara Zvaigznes maskas slēpās dziedātāja Aija Andrejeva.

TV3 šovā “Balss Maskā” šovakar negaidītu atmaskošanu piedzīvoja noslēpumainā Planētas maska, kura noslēdzošajā vakarā izpildīja šūpuļdziesmu “Sēd uz sliekšņa pasaciņa”, kas ļoti aizkustināja detektīvus. Zem maskas slēpās radio Star FM ētera balss un TV3 rīta raidījuma “900 sekundes” laika ziņu moderators Māris Grigalis.

“Liderīgs puisis savās kustībās.” Zebras izpildītais hits Samantai Tīnai liks veikt secinājumus

Aizkulišu foto: šovakar šovs “Balss maskā” priecēs ar iemīļotiem pašmāju hitiem

Pirms atmaskošanas Jānis Šipkēvics sprieda, ka: “Planēta ir dziļa. Viņam nevar ņemt nost viņa darbu, jo, ja tā nebūs, viņš pazaudēs skābekli un aizies bojā. Viņa stiprā puse ir valoda, viņš uzrunā cilvēkus caur tekstiem. Viņam ir tik daudz neparastu salīdzinājumu – gan pavedienos, gan šajā dziesmā. Planēta ciena saturu un, iespējams, pats arī to rada. Varbūt pirmo reizi šī šova vēsturē zem maskas ir literārais burvis, kurš buras nevis ar notīm, bet ar vārdiem un teikumiem? Saturiski viņš ir viens no jēgpilnākajiem dalībniekiem šajā šovā.” Jānis minēja, ka tas varētu būt rakstnieks Jānis Joņevs.

“Man jāpiekrīt, ka šis cilvēks rada – mūzika, dziesmas bērniem. Viņš ir ļoti pieredzējis, vieds, spēj iedvesmot un tas arī viņam dot to skābekli. Viņa priekšnesums bija nostrādāts no A līdz Z, pirksti, rociņas, pietupieni, ļoti pārdomāta katra detaļa!” priekšnesumu komentēja Samanta Tīna. Izsakot minējumu, Samanta bija piesardzīga, pieļaujot, ka tas varētu būt mūziķis Jānis Ķirsis.

Šova vadītājs Mārtiņš Spuris komentēja, ka īpaši aizkustināta esot bijusi Baiba Sipeniece – Gavare. Baiba gan atzina, ka tas nav bijis aizkustinājums, bet gan izmisums, jo Planēta ir bijusi ļoti noslēpumaina. “Man beidzot ir ienācis prātā tas cilvēks, kas tur varētu būt. To, ko viņš dara uz skatuves, to var salīdzināt ar atrašanos citā orbītā. Tāpēc, ka tad, kad es redzu, kā viņš muzicē, man šķiet, ka mēs tajā brīdī redzam kaut ko pārdabisku! Tas varētu būt Vestards Šimkus!”

Arī Krivenchy nebija drošs par to, kas slēpjas zem maskas: “Man nav skaidrs, kas ir šis cilvēks. Bet priekšnesums bija pasakains! Šis cilvēks rada nevis bērnu pasakas, bet bērnus. Viņš ir labojies, atradis sevi jaunā ampluā un atradis sevi!” Minējuma beigās Krivenchy minēja, ka tas varētu būt politiķis Artuss Kaimiņš.

Planētas atmaskošana izvērtās negaidīta, jo zem maskas slēpās detektīves Baibas Sipenieces – Gavares kolēģis. Baiba, ieraugot Māri, skaļi sauca: “Grigali, es Tevi nogalināšu! Tas nav iespējams! Tu esi kretīns! Es Tev to nepiedošu nekad! Mājinieki, negaidiet mani mājās!”

“Ja jūs spētu iedomāties, cik tas bija sarežģīti! Man visu laiku “900 sekundēs” bija jāaizvieto Mārtiņu Spuri, jo viņam bija “Balss Maskā” filmēšanas, bet man arī tās bija, tikai atšķirība tāda, ka to neviens nedrīkstēja zināt! Attiecīgi – es neguļu, viņš guļ! Un tad tas pats arī, aizejot uz radio Star FM, jo mans ēters ir uzreiz pēc Baibas. Apspriežam, ka Baibai ir garas filmēšanas, veicam šādas tādas pārrunas, un viņa neko nenojauš,” par dalību šovā stāsta Māris Grigalis.

16 komentāri