tv3.lv

Negaidīta partneru maiņa un pirmie konflikti! ”Mīlas kruīza” 7. SĒRIJA: rīts pēc balles

“Mīlas kruīza” prāmis iebrauc Zviedrijas ūdeņos, un desmit šovmeņiem ataust rīts pēc ballītes. Un tas ir gana raibs. Kāda daiļava rīta agrumā steidz lavīties no puiša kajītes, kur pavadīta nakts, uz savējo, lai uzfrišinātos brokastīm, bet kādai nepieciešama ārsta palīdzība, jo, kā reizēm uz kuģa notiek, sākusies jūras slimība!

2018. gada 19. martā 18:34

Ir otrās dienas rīts. Kamēr dalībnieki lēnām un mierīgi pulcējas pie brokastu galda, lai baudītu rīta kafiju un kādu no gardajiem brokastu ēdieniem, pa kuģa koridoriem satraukta klejo mīļā Maira, kura, kā izrādās, iepriekšējā vakarā ir pazaudējusi savus zābakus!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kas interesanti, mīļā Maira nav vienīgā, kuru var sastapt skraidām pa prāmja koridoriem zeķēs. Arī pieprasītākā meitene Estere ir agri modusies un lavās ārā no seksīgā Sergeja kajītes!

Kas naktī notika starp Esteri un Sergeju? Lasi TE!

Kā izskatās, mēs dalībniekus varam dēvēt arī par agrajiem putniņiem – cits ir cēlies jau septiņos no rīta, cits vispār nav pat aizgājis gulēt.

Pie brokastu galda tiek noskaidrots, ka Mairim naktī ir atnākusi iedvesma un viņš turpinājis rakstīt grāmatu. Jā, jūs nepārklausījāties – Mairis ir rakstnieks, kurš izdevis jau divas grāmatas!

Vairāk par Mairi un viņa skaudro dzīves pieredzi lasi TE!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Savukārt Anita un Edmunds ir pārliecināti, ka tieši viņiem iepriekšējais vakars ir bijis visforšākais. Arī Oļegs, kurš nebija lietojis alkoholu, ir kārtīgi atpūties, jo ne velti viņš iepriekšējā vakarā tika atzīts par deju karali, kā arī cītīgāko karaokes dziedātāju!

Bet kā laiku pavadīja Kristaps? Puisis rītā pēc balles nāk klajā ar skarbu paziņojumu – šis viss esot cirks! Vai sākas pirmie strīdi?

Kad brokastis paēstas, visi dalībnieki dodas uz savām kajītēm, lai gatavotos gājienam uz Stokholmu. Taču gaitenī var manīt, ka Mairas šā rīta likstas nebeidzas! Meiteni piemeklējusi jūras slimība un tiek izsaukta medicīniskā palīdzība.

Kamēr meitene tiek nogādāta pie klāja mediķiem, neliela drāma norisinās arī citā no prāmja kajītēm. Rakstnieks Mairis izlēmis mest kaunu pie malas un doties pie jau vakar noskatītās meitenes Esteres. Lai nedotos tukšām rokam, puisis līdzi ņem pudeli vīna!

Kas par pavērsienu! Mairis piedāvā Esterei doties kopīgā pastaigā uz Stokholmas centru, un izskatās, ka starp dalībniekiem pieprasītākā meitene ir ar mieru atstāt Sergeju šodien vienu!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Bet, kas par to visu ir sakāms Sergejam, kura kajītē Estere pavadīja nakti? Pavērsiens ne pa jokam! Ja pirms brīža Sergejam šķita, ka viss ir kārtībā un viņš varēs ar savu izvēlēto dāmu doties brīnišķīgā pastaigā pa Stokholmas centru, tad tagad viss ir sagriezies kājām gaisā, jo Estere no kuģa nokāps kopā ar rakstnieku Mairi!

Citādākā sastāvā, bet dalībnieki ir gatavi doties iekarot Stokholmas pilsētu. Bet diemžēl izņemot Mairu, viņai ārsti ieteikuši palikt visu dienu kajītē un izgulēties.

Turpini sekot karstiem mīlas notikumiem un dalībnieku dzīves stāstiem portālā Skaties.lv!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm