tv3.lv

"Nekautrējos, ka esmu viens. Būt brīvam nav mana izvēle." Mīlas šova Agris joprojām meklē sirdsdāmu

Šovā “Nākamā pietura: Mīlestība” uz randiņu ar spilgto sarkanmati Līgu devās 30 gadus vecais Agris. Vīrietis sevi joprojām dēvē par brīvu un paziņo, ka viņa sirds jau gadiem nav izjutusi īstas jūtas pret kādu no dāmām. Agris tic, ka uz pasaules ikvienam no mums nav tikai viens īstais un vienīgais, tāpat kā nav tikai viena īstā mīlestība!

2020. gada 10. novembrī 15:50

Sarunā ar portālu Skaties.lv Agris atklāj, ka nekautrējas no fakta, ka ir viens un to neslēpj. Tāpēc arī viņam nebija problēmu piedalīties šovā, un parādīt visai Latvijai, ka ir mīlas meklējumos.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viņi viens otram teica JĀ! Ielūkojies mīlas šova dalībnieku randiņos

“Būt vienam nav mana izvēle, tā vienkārši ir sanācis. Neesmu no tiem, kuri būs ar kādu – tikai kopā būšanas pēc,” skaidro Agris.

Pēc šova sajūtas Agrim ir pozitīvas, kā nekā izbaudīta citāda pieredze, iepazīstoties ar dāmu. Šovā uzreiz satiec cilvēku un zini, ka abi esat nākuši ar konkrētu mērķi – atrast otro pusīti. Tas visu procesu padara ātrāku un vienkāršāku.

“Līga ir ļoti jauka jauna sieviete. Smaidīga, komunikabla, asprātīga, apzinās savas vērtības un turas pie tām. Mēs viegli sapratāmies, sarunas pašas raisījās, humora izjūta mums arī uz “viena viļņa”, taču nevienā brīdī neizjutu romantisku saikni. Vairāk sajūtas, ka dodos izbraucienā ar ļoti labu draudzeni,” savas un Līgas attiecības raksturo Agris.

Viesnīcā “Latgola” vakara atmosfēra bijusi radīta īstai romantikai – vakariņas viesnīcas restorānā sveču gaismā ar skatu uz pilsētu, pēc tam pirts un burbuļvanna.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Pēc vakariņām nopļāpājām līdz pusnaktij vai pat ilgāk. Palikām divatā SPA zonā un atpūtāmies, mūsu starpā bija tikai draudzīgas sarunas. Mājās devāmies jau bez kameru klātbūtnes, klausījāmies skaļi mūziku, dziedājām līdzi, jokojām,” piedzīvoto pozitīvi atceras Agris.

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

Pēc šova Agris un Līga ir apmainījušies pāris vēstulēm sociālajos tīklos, bet ar to arī viņu komunikācija beigusies. Puisis smaida, sakot, ja kādreiz būs Jēkabpilī, tad uzaicinās Līgu uz kafiju un piedāvās vēlreiz nopeldēties!

“Lai vai kā gribētos teikt, ka esmu aizņemts, bet tā nav, joprojām esmu mīlestības meklējumos. Grūti atbildēt, cik ilgi esmu brīvs, pēc teorijas aizņemtā “statusā” esmu bijis arī gada sākumā ļoti īsās attiecībās, bet mana sirds ir brīva jau gadiem,” tā Agris.

Šova dalībnieks neslēpj, ka jaunāks būdams – visās attiecību neveiksmēs vainojis otru, meklējis problēmas otrā. Viņš nav uzticējies, nav ieklausījies, nav mēģinājis saprast, licies, ka viņš ir vienīgais, kurš zina, kā pareizi veidot attiecības.

Kopš saprastas savas kļūdas Agrim ir palicis daudz vieglāk. Viņš nevēlas izbeigtas attiecības saukt par neveiksmēm, ikvienam ir jāapzinās, ka reizēm vienkārši nav lemts.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Izšķiroties mana pirmā doma noteikti nav atrast “plāksteri”. Ja ir grūti vislabāk palīdz darbs vai hobiji. Reizēm patīk kaut kur vienam aizbraukt, pasēdēt, paklausīties mūziku un pafilozofēt par visu. Atzīt pašam savas kļūdas, atcerēties labo un noskaņoties būt atvērtam citām attiecībām. Agrāk man tas neizdevās, pēc nopietnām attiecībām ilgi neatvēros citām sievietēm,” atklāti pastāsta Agris.

Šova dalībnieks uzskata, ka ar mīlestību ir tāpat kā ar īstā un vienīgā atrašanu. Nav tā, ka uz pasaules ir tikai viens vienīgais, ja ar kādu nesanāk – tātad tas nav bijis īstais!

Agris apzinās, ka ir jābūt “klikšķim”, “uguntiņai” starp diviem cilvēkiem, ir jāmāk un jāgrib pieņemt vienam otru, pieņemt labās un sliktās īpašības, jāpapildina un jārēķinās vienam ar otru. Tikai tā iespējams vienam otru padarīt par savu īsto un vienīgo!

“Nav tā, ka daudz eju uz randiņiem. Tāpat nav tā, ka pārdzīvoju pēc katra randiņa, kuram nav turpinājums. Ejot satikt dāmu, neeju ar domu, ka man jāsatiek potenciālā sieva. Eju iepazīties, parunāt, pabaudīt laiku kopā un saprast savas sajūtas pret viņu, lai redzētu kurp tas mūs ved. Varbūt tāpēc man nav rūgtuma sajūtas,” aizdomājas Agris.

Sievietē šova dalībnieks augstu vērtē uzticību, atklātību, viņš apzinās, ka to teiktu teju ikviens, bet, jūtot šīs īpašības dāmā, Agris parāda labāku sevis versiju pret konkrēto sievieti.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Es nemeloju, nesaskatu tam jēgu. Nesaprotu, ko no attiecībām vēlās cilvēki, kuri savās attiecības melo, vai slēpj kaut ko. Ja man acīs var melot, tad bez liekas domāšanas mums nav pa ceļam,” stingri nosaka Agris.

Vīrietis ir gatavs veidot attiecības ar sievieti, kurai ir jau bērni, viņam patīk bērni, bet noteikti gribas arī savus bioloģiskos bērnus.

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

Dāmas vizuālais izskats šova dalībniekam ir būtisks, bet viņam nav konkrētu standartu – vai nu piesaista sieviete, vai nē! Vēsture Agrim rāda, ka viņam saskan vairāk ar tumšmatēm. Pirmais, kas sievietē uzrunā Agri ir smaids un viņš vienmēr centīsies, lai šis smaids no viņa sievietes sejas nenoriet.

“Man romantika noteikti nesaistās ar greznībām, vai ar lielu vērienu. Vairāk ko no sirds un mīļu. Manī romantiķis pamostas nopietnāku attiecību sākumā un izpaudīsies dažādākajos brīžos,” noslēpumaini smaida Agris.

Pēdējos pāris gadus Agris vairāk atradies ārzemēs, kur nopietnām attiecībām un hobijiem neatlika laiks. Nu viņš ir dzimtenē un var nodoties hobijam – riteņbraukšanai.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jau divus gadus Agris ar draugiem piedalās “velogonkā”, kur jāmēro aptuveni 350 kilometri pārsvarā pa zemes ceļiem. Šova dalībniekam šādi izaicinājumi patīk, jo pārbauda fizisko un emocionālo noturību.

“Manai sirdsdāmai obligāti nebūs jābraukā kopā ar mani garajos velosipēdu izbraucienos. Ja viņa mani atbalstīs un uztaisīs līdzi kādu tostermaizi, es varu viņu arī apprecēt,” mīļi smaida Agris.

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm