tv3.lv

"Neskatos uz nenopietniem puišiem, kurus interesē bezgalīgas ballītes." Mīlas šova Rūta ir gatava attiecībām

Šova “Nākamā pietura: Mīlestība” dalībniece Rūta vienā no šova otrās sezonas pirmajiem raidījumiem devās uz randiņu ar kluso Elgaru. Rūta sevi joprojām dēvē par brīvu sievieti, vecmeitas statuss viņu nebiedē, jo tā ir padomju laika klišeja. Šobrīd potenciālais puisis tiek meklēts “Tinder”, galvenais kritērijs – vīrietim jābūt ar plāniem uz nākotni.

2021. gada 2. aprīlī 13:00

Sarunā ar portālu Skaties.lv Rūta paziņo, ka šovam viņu pieteikusi draudzene Linda. Vecgada vakarā runāts par šovu un jau pēc pāris dienām draudzene zvanījusi un stāstījusi, ka pieteikusi Rūtu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mīlas šovs atgriežas! Elgars un Rūta atklāti paziņo, kad pēdējo reizi baudījuši gultas priekus

Runājot par randiņa partneri Elgaru, skaistā sieviete neslēpj, ka zinājusi, ka viņiem neizdosies nopietnas attiecībās jau laikā, kad teikusi viņam JĀ. Rūta vēlējusies par to pārliecināties, beigu beigās izdevusies forši pavadīta diena.

“Pēc šova man daudzi draugi teica – puisis jauks, bet tev par lēnu. Tā es arī pati jutos, esot randiņā ar Elgaru. Man bija sajūta, ja mēs saietu kopā, es tiktu it kā “vilkta atpakaļ”. Pēc šova satikāmies vienu reizi, vienkārši papļāpāt. Šīs tikšanās laikā es pateicu, ka mums nekas nesanāks,” tā Rūta.

Šova dalībniece jau četrus gadus sevi sauc par brīvu sievieti. Stāstot par iepriekšējām attiecībām, Rūta saka, ka viņa pārcēlusies uz Vāciju, bet puisis palicis Latvijā. Jau pēc mēneša viņa uzzinājusi, ka viņu krāpj. Tad nu viņa visu izbeigusi un palikusi Vācijā uz četriem gadiem, ne plānoto gadu. Latvijā viņu nekas neturēja.

Šova dalībniece arī izirušās attiecībās spēj saskatīt skaistumu. Katras attiecības māca – ko viņa patiesi vēlas vai nevēlas savā dzīvē.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

“Ar puišiem iepazīstos pasākumos, festivālos vai ballēs, jo es esmu ļoti atraktīva un runātīga. Parasti sanāk vienkārši sākt runāties un beigās kopīgi atpūsties. Esošajā situācijā, kad pasaulē plosās Covid-19, iepazīties dzīvē ir nereāli, tāpēc esmu “Tinder”. Tur ir tāda interesanta publika. Ir gan bijuši forši randiņi, gan tādi par kuriem nezini smieties vai raudāt,” smejas Rūta.

Rūta ir jau sasniegusi 30 gadu vecumu un jau kādu laiku skaitās tautā pieņemtajā apzīmējumā – vecmeita. Par to jaunā sieviete tikai smejas un paziņo, ka līdz 25 gadiem apprecēties un “uztaisīt” divus bērnus ir “ierūsējis” Padomju laika viedoklis.

No vecākiem un vecvecākiem viņa nereti dzird, ka jābeidz “plivināties pa gaisu” un jāatrod nopietns puisis, bet šīs piezīmes viņa neuztver nopietni.

Salauztu sirdi, vai jebkuru citu emocionālu ķibeli, Rūta dziedē ceļojot, vienatnē uz jebkuru vietu pasaulē – jo trakāk, jo labāk.

Runājot par randiņiem, šova dalībniece neslēpj, ka ir ļoti piesardzīga. Lai nojauktu drošības sienas un atrastu ceļu uz viņas sirdi vajag vairāk par vienu vakaru.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

Skaistule neslēpj, ka ir piedzīvots viss, gan skūpsti pirmajā randiņā, gan nakšņošana kopā, bet šīs tikšanās nekad nenoved pie nopietnām attiecībām.

“Man mīlestība nozīmē visaugstāko spēku, ja tu cilvēku patiesi mīli, tu varēsi viņu palaist vaļā un no visas sirds novēlēt labu dzīvē – ja nav lemts tev, tad kādai citai. Ne vienmēr dzīves plāni saskan ar taviem plāniem. Šis piemērs manuprāt ļoti labi izskaidro mīlestību,” skaidro Rūta.

Vīrietī Rūtu pirmais, kas piesaista ir smaids, jo tas ir cilvēks spogulis. Vīrietim jābūt atraktīvam, pašpārliecinātam, progresīvi domājošam un pozitīvam.

“Es neskatos uz nenopietniem puišiem, kurus interesē bezgalīgas ballītes un īstermiņa attiecības. Es meklēju – stabilu vīrieti, kurš zina, ko vēlas no dzīves, kuram ir plāni saistībā ar nākotni,” stingri paziņo Rūta.

Kā savu lielāko kaislību šova dalībniece nosauc ceļošanu. Nu viņa ir sākusi apceļot Latviju, ir aizrāvusies ar garo distanču pārgājieniem. 30 kilometru pārgājiens viņai šķiet pilnībā normāla atpūta. Regulāri tiek atrasts laiks jogai.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm