tv3.lv

”Nespēju ilgi noturēt interesi pret otro pusīti.” Mīlas šova Mārcis paziņo, ka nav vēl mīlējis

Šovā ”Nākamā pietura: Mīlestība” iepazinām Mārci, kurš devās uz randiņu ar Alisi. Randiņš neizdevās, šova dalībniekiem bieži vien nebija par ko runāt. Mārcis par neveiksmi nebēdā, viņš ir atvērts attiecībām, bet neslēpj, ka bieži vien pats nezina, ko vēlas.

2020. gada 17. novembrī 11:10

Sarunā ar portālu Skaties.lv Mārcis atklāj, ka tā bijusi spontāna ideja – pieteikties šovam. Viņš aizpildījis anketu un paspējis jau aizmirst. Saņemot aicinājumu uz otro kārtu, viņš kārtīgi visu pārdomājis un izlēmis iet līdz galam.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Piedzīvotais paliks atmiņā. Varēju aizmirst ikdienas rutīnu, bet lielais uztraukums un neziņa, kas mani īsti sagaida, bija kā izaicinājums,” priecājas Mārcis.

Šova partneri Alisi Mārcis raksturo kā simpātisku meiteni, bet ar to nav gana, un viņš uzskata, ka šova eksperti kļūdījušies. Brauciena laikā sarunas nav raisījušās, uztraukums ņēmis virsroku.

Vīrietis uzsver, ka neviens nevienu ”neatšuva”, jo abi saprata, ka randiņu nevajag turpināt – viņi ir pārāk dažādi.

”Noskatoties raidījumu, sazinājāmies, sapratām, ka tie šovā neesam mēs un par to gardi pasmējāmies,” tā Mārcis.

Mārcis joprojām ir brīvs un atvērts randiņiem, viņš arī nesteidzas ”lēkt” attiecībās, jo ir lietas, ko gribas sakārtot un novest līdz galam.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Iespējams, man atrast sievieti un noturēt mīlestību traucē kāda rakstura īpašība. Gadās, ka savās domās neesmu stabils. Nespēju ilgi noturēt interesi pret otro pusīti. Vienkāršāk sakot, man ātri apnīk, tas nozīmē, ka neesmu vēl mīlējis. Dažreiz liekas, ka pats nezinu, ko vēlos,” atklāti paziņo Mārcis.

Jaunais vīrietis smejoties atklāj, ka vienas nakts sakari arī ir veselīgi un tur nevajag nekādus solījumus.

Mārcis priekšroku dod randiņiem dzīvē, ne garām sarakstēm, tāpēc viņš neizvēlas iepazīties dažādās aplikācijās. Tikšanās dzīvē uzreiz parāda – būs vai nebūs!

”Man patīk meitenes, kuras ir spontānu ideju piekritējas. Nav tādu izteiktu īpašību, kas mani piesaista vai atgrūž, vienkārši paļaujos uz sevi, to, ko jūtu,” skaidro Mārcis.

Šova dalībnieks lepojas, ka viņam ir divi bērni un uzskata, ka tēvs bērniem var iemācīt to, ko māte nevar un otrādi. Viņa bērni aug stipri un veseli.

Kā savu hobiju vīrietis nosauc autokrosu, kurā pats arī piedalās. Brīvais laiks paiet tehniski gatavojoties un ja gadās vēl kāds laika sprīdis, tad tiek izbraukts arī kāds treniņš. Toties sezonas beigās viss tiek pārjaukts un nepieciešamības gadījumā uzlabots.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Sievietei nav jādzīvojas kopā ar mani pa garāžu. Ja viņa vēlas iesaistīties un atbalstīt – tas man būtu patīkami,” smaida Mārcis.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm