tv3.lv

Netīro deju kavalieri Kimu dāmu konflikti nebaida, bet valdzina dabiskums

Jau drīzumā TV3 ekrānos iznāks vasaras karstākais attiecību šovs Netīrās dejas, kurā par trīs brīvu puišu uzmanību sacentīsies vairākas daiļavas. Gatavojies kaislību un deju pilnam attiecību plaukumam TV ekrānos visas vasaras garumā!

2016. gada 7. jūnijā 14:00

Šova centrā būs trīs profesionāli dejotāji, bet par katra uzmanību sacentīsies piecas meitenes. Tieši deja būs izšķiroša cīņā uz puišu sirdīm. Portāls Skaties.lv iepazīstina ar vienu no šova Netīrās dejas dalībniekiem. Jūsu uzmanībai 27 gadus vecais Kims Šipilo.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kims Šipilo atzīst, ka emociju pasaule nav prioritārā, kurai ļaujas, lai gūtu priekšstatu par cilvēku. “Tas būtu ļoti labi, ja laika gaitā, strādājot kopā ar meitenēm, dejojot, radīsies varbūt pat konfliktsituācijas. Tad varēs vieglāk saprast, kas ir kas,” atzīst Kims, neslēpjot, ka visas piecas daiļavas, kas sacentīsies par puiša uzmanību, atstājušas smaidīgu un pievilcīgu būtņu iespaidu.

Jautāts, vai tic īstai mīlestībai, kas dzimst TV šovā, Kims ir pārliecināts, ka neatkarīgi no tā, vai tas ir šovs, vai ikdiena, mīlestībai ir jābūt. “Kas gan mēs būtu bez mīlestības, bez atbalsta, bez vienam otra saprašanas?! Es noteikti ticu mīlestībai gan ārpus skatuves, gan uz skatuves,” pauž Kims.

Foto

Puisis atzīst, ka dzīvē nemeklē vieglākos ceļus, tādēļ dalību šovā uztver kā interesantu pārbaudījumu.

Kimam iepriekšējās attiecības izjukušas pirms gada. “Tās bija nopietnas attiecības. Iespējams, tās noslēdzās ne tik labi, kā gribētos, tāpēc bija vajadzīgs laiks, lai savestu kārtībā savas domas. Bet laika gaitā esmu sapratis, ka cilvēkiem ir jātic, jāuzticas un jāmeklē sev tuvākais cilvēks. Ja mēs nebaidīsimies, mēs noteikti atradīsim,” pauž Kims.

Kimam Šipilo deja ir visa dzīve – viņš gan pats dejo, gan pasniedz, kā arī nedaudz nodarbojas ar horeogrāfiju un aizvien apgūst jaunus deju stilus, kas saistīti ar hiphopu, house deju.

Video

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm