tv3.lv

"Neuzskatu, ka man ir slikta gaume vai raksturs." Mīlas šova Santa par neveiksmēm attiecību veidošanā

Šovā “Nākamā pietura: Mīlestība” piedalās dažādas personības, dažādu profesiju pārstāvji, visi vēloties tikai vienu – mīlestību. Santa labprāt raksta dzeju, tas ir viņas veids, kā atbrīvoties no emocijām, radot vietu jaunām. Santa ir brīva jau trīs gadus, viņa apzinās, ko vēlas no otrās pusītes, bet izmisīgi nemeklē attiecības.

2021. gada 8. aprīlī 17:00

Sarunā ar portālu Skaties.lv Santa atklāj, ka izlēmusi piedalīties šovā “Nākamā pietura: Mīlestība”, jo vēlējusies izmēģināt ko jaunu un nebijušu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kādreiz viņa skatījusies dažādus šovus un domājusi, kā būtu, ja viņa piedalītos. Šoreiz Santa izlēma likt kautrību pie malas un kļūt par dalībnieci, ne vērotāju no malas.

“Kristam teicu jā, jo puisis likās simpātisks un interesants sarunu biedrs. Ejot uz šovu, neloloju lielas cerības, tāpēc atraidījumu uztvēru pavisam mierīgi,” smaida Santa.

Pēc šova Santa un Krists nav ne tikušies, ne sazinājušies. Šova dalībniece sevi dēvē par brīvu sievieti jau trīs gadus.

Sieviete neslēpj, ka iepriekšējās attiecības viņai daudz devušas un iemācījušas. Nu viņa droši sevi var dēvēt par vēl stiprāku.

“Neuzskatu, ka man būtu slikta gaume vai slikts raksturs! Vienkārši neesmu sastapusi cilvēku ar kuru varētu saprasties, kurš mani uzrunātu un ar kuru vēlētos veidot attiecības,” tā Santa.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

Santa pēc dabas ir ļoti mierīga un nosvērta, viņa desmit reizes padomā un tikai tad dara, tāpēc neko traku mīlestības vārdā nav darījusi.

“Pēc attiecību izjukšanas biju dažādos iepazīšanās portālos. Tagad īpaši pati neko nemeklēju. Ja kāds mani uzrunā kādā no sociālajiem tīkliem – es atbildu. Un tad sarunas gaitā skatos vai cilvēks man simpatizē, vai nē!” Santa par iepazīšanos ar pretējo dzimumu.

Runājot par mīlestību, jaunā sieviete saka, ka zem tās slēpjas rūpes, cieņa, uzticība, sapratne un atbalsts. Mīlestība ir paļaušanās uz cilvēku, spēja atbalstīt otru, spēja papildināt vienam otru, kopā augt, veidot vienotu ceļu.

Arī seksuālo saderību Santa sauc par būtisku attiecībās, bet noteikti ne par galveno. Viņa uzskata, ja nav saticības, uzticēšanās un sapratnes, tad nekas cits arī neizveidosies.

“Salauztu sirdi” Santa dziedē sarunās ar draudzenēm un ģimeni, palīdz arī pastaigas vienatnē saulrietos, tas ļauj aizmirsties un izbaudīt mirkļa burvību.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

Kad ir iedvesma un “sirds pilna” top arī dzejas rindas, tas ir lielisks veids, kā atbrīvot “vietu sirdī”, jaunām emocijām.

“Dvēsele ilgojas pēc laimes,
Pēc patiesas laimes,
Kuras dēļ ir vērts smaidīt.
Sirds ilgojas pēc mīlestības,
Pēc patiesas mīlestības,
Kuras dēļ ir vērts
Dzīvot šo dzīvi,
Patiesi baudot katru
Mīlestības mirkli,” ar vienu no dzejoļiem, kas palīdzējis atbrīvoties padalās Santa.

No potenciālā mīļotā Santa sagaida patiesu uzticēšanos, sapratni un sajūtu, ka uz viņu var paļauties. Vīrietim noteikti ir jābūt cieņai pret viņu, ir jāprot grūtā brīdī atbalstīt un mierināt.

Visvairāk šova dalībniece necieš melus un neuzticēšanos! Viņa uzskata, ka šīs divas lietas ir tās, kas visātrāk izjauc attiecības!

“Brīvajā laikā, kad ir iedvesma, un emociju sakāpinājumā, kas var būt gan laimes pilni mirkļi, gan skumju pilni brīži, izlieku savas domas rakstot dzeju, pārdomas, vārsmas! Dodos pastaigās vai pārgājienos. Patīk fotografēt dabasskatus, dzīvniekus! Būtiski, lai puisis atbalsta un ļauj man augt manā radošajā ceļā!” paziņo Santa.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm