tv3.lv

Nīderlandes mediji aicina iedzīvotājus ”Eirovīzijas” finālā balsot par Latviju

2020. gada 30. janvārī 15:10

Lai arī tas, kurš pārstāvēs Latviju “Eirovīzijā”, izšķirsies 8. februārī, Nīderlande jau ir gatava balsot par Latviju, ja mūsu atlasē uzvarēs ANNNA jeb Anna Madara Pērkone. Šī Latvijas pārstāve jau vairākus gadus strādā Amsterdamā, un vietējie mediji, uzzinot, ka meitene, iespējams, pārstāvēs Latviju dziesmu konkursā, viņu jau padarījuši par sensāciju.

Kā Skaties.lv atklāj Anna, kura šobrīd atrodas Nīderlandē, viņa sākotnēji valstī, kurā dzīvo un strādā, nekādi nav afišējusi to, ka Latvijā iekļuvusi “Eirovīzijas” finālā.

Pirmdien tas nonācis vietējo preses pārstāvju ausīs, un kopš tā brīža lavīna vairs nav apturama.

“Vietējie mediji, uzzinājuši, ka potenciālā Latvijas “Eirovīzijas” pārstāve dzīvo Amsterdamā, jau aicina iedzīvotājus konkursā balsot par Latviju.

Viņiem ļoti patīk tā ideja, ka konkursā varētu būt alternatīvais Nīderlandes pārstāvis. Jo valsts pati par sevi nevar balsot, tāpēc mediji ziņo, lai šogad balso par Latviju,” smejoties stāsta Anna.

Šonedēļ viņas diena ir pilna interviju – šodien pat Latvijas iespējamai “Eirovīzijas” pārstāvei priekšā trīs tikšanās: intervija Nīderlandes lielākajam radio, intervija ar “Telegraaf” žurnālu, fotosesija.

“Nu pilnīga rokzvaigznes dzīve. Brīžiem ir tam grūti noticēt, cik ļoti šeit, Amsterdamā, visus aizrauj mans stāsts un mana dziesma.

Katru dienu ir kāda intervija – pāris dienu laikā esmu viesojusies burtiski visās lielākajās Nīderlandes ziņu redakcijās, televīzijās un radio, stāstot par savu “Polyester” dziesmu un iespējamo dalību “Eirovīzijā”. Vakar man pat bija dzīvajā ēterā televīzijā jāspēlē spēlē “Latvia vs Nīderlande”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Nīderlandiešiem tik ļoti patīk tas “Polyester” stāsts un tas, ka es esmu latviete Amsterdamā. Un, ja nu gadījumā es tieku tajā finālā, viņiem tas liekas tik superīgi, ka viņi varētu par mani balsot, jo paši jau viņi par Nīderlandi balsot nevar,” stāsta Anna.

Viņa izjūt milzīgu pagodinājumu par Nīderlandes mediju pēkšņi pievērsto milzu uzmanību un 8. februārī darīs visu iespējamos, lai attaisnotu kā latviešu, tā nīderlandiešu cerības. Tā kā Anna ikdienā runā gan latviešu, gan nīderlandiešu valodā, skaidrs, ka viņa Roterdamā nepazustu.

“Man tas liekas tik jauki un mīļi, ka viņi mani tā atbalsta. Ja nu gadījumā tikšu finālā, tad turpināšu stāstīt savu stāstu gan Nīderlandes, gan citos ārvalstu medijos.”

Bet vispirms jau man labi jānostartē Latvijas finālā,” smejas Anna. Jau tuvāko dienu laikā viņa dodas uz Barselonu ierakstīt albumu, bet 5. februārī ierodas Latvijā, lai gatavotos “Eirovīzijas” atlases finālam.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm