Noskaidrots šova "Balss maskā" otrās sezonas uzvarētājs

17 komentāri
Noskaidrots šova
PUBLICITĀTES FOTO

Svētdienas, 9. maija, vakarā kanālā TV3 noslēdzās muzikālā šova “Balss maskā” otrā sezona, un finālā triumfēja un īpašo trofeju saņēma skatītāju favorīts Baltais vilks.

Šova “Balss maskā” finālā sacentās trīs dalībnieki – Fēnikss, Saules meita un Baltais vilks un publiku priecēja ar dziesmām no saviem mīļākajiem mūzikas žanriem.

Finālā kā pirmais tika atmaskots un par godpilnās trešās vietas ieguvēju kļuva Fēnikss, zem kura maskas slēpās dziedātāja Aija Vītoliņa.

Baltais vilks un Saules meita vakara turpinājumā sacentās superfinālā, un “Balss maskā” otrās sezonas uzvarētājs tika noskaidrots TV skatītāju balsojumā.

Par uzvarētāju kļuva Baltais vilks, zem kura maskas slēpās Dailes teātra aktieris Gints Andžāns, otrajā vietā atstājot Saules meitu, zem kuras maskas slēpās dziedātāja Anmary jeb Linda Dinsberga.

Jautāts, kā juties, kad izdzirdēji savu vārdu minējumu vidū, Gints Andžāns atzina: “Es mazliet noraustījos pirmajā reizē, kad izdzirdēju savu vārdu. Bet visinteresantāk bija šovakar, jo Samanta vairākas reizes teica, ka viņa mani tiešām nepazīst, taču viņa ir vienīgā no detektīviem, ar kuru es esmu bijis kopā uz skatuves. Un kad viņa teica, ka viņa gandrīz gadu nav bijusi teātrī, es gandrīz pacēlu roku, lai pateiktu, ka es arī.”

Baibu samulsināja fakts, ka pavedienos bija minēts, ka Baltais vilks ir dzimis Rīgā. Gints atklāja, ka pirmos četrus gadus viņš ir pavadījis Mežaparkā, taču tikai pēc tam pārvācies uz Madonu. Baiba atzina, ka “Wikipedia” melo, jo tur par šo faktu nekas nav teikts un tādēļ šis pavediens ir licies ļoti maldinošs.

“Patiesībā es esmu ārkārtīgi pateicīga par šo iespēju, jo es dziedāju visu, kas man patīk, es beidzot dziedātāju tā, kā man gribas, to, ko man gribas, kur mani neviens neierobežo,” atzina Anmary. “Liels paldies šova muzikālajam producentam Mārcim Auziņam un vokālajai konsultantei Karīnai Tropai, kuri mani atbalstīja repertuāra izvēlē!”

Detektīvus mulsināja pavediens par fiziku un visumu, Anmary skaidroja, ka viņas pēdējo gadu aizraušanās ir kvantu fizika un zinātne: “Es esmu tajā ļoti dziļi iekšā, es par šīm lietām varētu daudz un dikti runāt, tur būtu jātaisa vēl viens raidījums. Bet mēs ejam diezgan tālu šobrīd – ir daudz atklājumu”.

Krivenchy slavēja Anmary par grupas “Singapūras satīns” dziesmas “Piededzini man” izpildījumu: “Es gribēju izteikt tev komplimentus par to, ka tu perfekti noskaitīji šo dziesmu. Ir cilvēki, kas to dzied gluži kā citu dziesmu, bet tu katru uzsvaru, katru vārdu noskaitīji pilnīgi pareizi, un man bija liels prieks dzirdēt šādu dziesmas interpretāciju caur tevi”. Anmary atbildēja, ka tā bijusi lielākā baža, jo “skaitot” ir visvieglāk atpazīt balsi.

Foto: ieskats šova “Balss maskā” fināla aizkulisēs

Šova finālā uz skatuves kāpa arī dziedātāja Patrisha un kopā ar “Balss maskā” otrās sezonas dalībniekiem izpildīja dziesmu “Daudz par daudz”.

Savukārt noslēpumaino Vakara zvaigžņu lomā iejutās supergrupa “Singapūras satīns”, izpildot slavenās puišu grupas “Backstreet boys” dziesmu “I want it that way”. Detektīviem Vakara zvaigznes izdevās atminēt jau pirmajā brīdī. “Bāliņu varot ģērbt, kā grib, bet viņu nevar neatpazīt”, sprieda Samanta Tīna.

Paldies šova “Balss maskā” skatītājiem, kuri sezonas garumā neatlaidīgi piedalījās noslēpumainākajā un aizraujošākajā minēšanas spēlē!

17 komentāri