tv3.lv

Olas dzeltenums un atteikšanās no lakas! Mīlas šova Lienīte atklāj savu skaisto matu noslēpumu

Šovos “Gatava pārvērtībām” un “Nākamā pietura: Mīlestība” iepazinām četru bērnu mammu Lienīti, kura cīnās par atvašu labklājību un meklē savu laimi. Lienīte atklāj savu skaisto matu noslēpumu.

2020. gada 16. oktobrī 11:00

Daudzi abu raidījumu skatītāji pamanīja, ka šovu zvaigzne ļoti īsā laikā tikusi pie gariem matiem. Sarunā ar portālu Skaties.lv Lienīte skaidro, ka pieaudzējusi matus, lai iegūtu papildus sievišķību.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Bērniem Raitis nepatika, teica, ka mamma ir pelnījusi cienīgāku vīrieti.” Mīlas šova Lienīte par attiecību meklējumiem

Šovā “Nākamā pietura: Mīlestība” būs “karsti”! Raitis un Lienīte demonstrēs franču skūpstu

“Ir cilvēki, kuri domā, ka “izmetu” naudu skaistumkopšanas salonos, bet tā nav – mati, nagi, skaisti grimi, tas viss ir bez maksas, es eju pie studentiem par modeli. Tā viņi var nokārtot eksāmenus, bet es – izmēģināt ko jaunu un palikt vēl skaistāka. Ikvienai sievietei jau patīk sevi palutināt,” skaidro Lienīte.

Lienīte “neizmet” naudu arī par matu krāsošanu frizētavās, bet krāso pati – viss, kas nepieciešams ir spogulis, otiņa un bagātīga krēma uzklāšana uz ausīm un pieres, lai pasargātu no matu krāsas.

Jaunā sieviete uzsver, ka viss jau atkarīgs no finansēm,  ja ir iespēja maksāt – kāpēc neiet un nelutināt sevi? Viņa izvēlas līdzekļus tērēt bērnu vajadzībām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Matus mazgāju divas reizes nedēļā, piedomāju pie šampūna, kondicioniera un matu maskas izvēlēm, man mati ir plāni un trausli, jāstiprina saknes. Manām meitiņām arī ir trausli matiņi, tad nu kopā cenšamies stiprināt saknītes,” smaida Lienīte.

Papildus tam, Lienīte reizi nedēļā lutina matus ar olu dzeltenumiem, ola baro saknes, padara matus spīdīgus, viegli ķemmējamus. Četru bērnu mamma olu patur matos 10 minūtes.

Lienīte neizmanto ne matu laku, ne vaskus, ne želejas, neko no ieveidošanas produktiem, jo tie tikai salipina viņas matus un nedod vēlamo rezultātu. Ar fēna palīdzību tiek piešķirts apjoms un skaistule ir gatava doties!

“Nu mani pašas mati paliek garāki, cenšos izaudzēt savējos, lai nevajadzētu pieaudzēt matus, bet varētu lepoties ar savējiem. Bērniņi saka, ka mamma ir skaistāka, sievišķīgāka ar garajiem matiem un vairs neizskatās pēc puišeļa,” smejas Lienīte.

Lienīte ir dzirdējusi stereotipus par pieaudzētajiem matiem, pinkāšanos, savelšanos. Četru bērnu māmiņa apzinās, ka pieaudzēti mati speciali jākopj, to viņa arī dara un tāpēc mati ir skaisti, bez pinkām un kopš pieaudzēšanas nokritušas vien pāris šķipsnas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šovu zvaigzne nenoliedz, ka kļūstot sievišķīgākai, saņem arī lielāku pretējā dzimuma uzmanību, tas ir patīkami, dzirdēt komplimentus, uz ielas saņemt smaidus un skatienus.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm