tv3.lv

44 gadus vecā Ineta atklāj, kas mainījies viņas dzīvē pēc dalības TV3 operāciju šovā

Bērnu dārza darbiniece un vientuļā nu jau divu pieaugušu dēlu māmiņa Ineta līdz ar piedalīšanos TV3 šovā ”Operācija: Jauna dzīve” ne tikai uzplaukusi kā krāšņa puķe, vizuālās pārvērtības mainījušas arī sievietes pasaules redzējumu.

2020. gada 14. decembrī 17:30

TV3 ekstrēmo pārvērtību šova laikā 44 gadus vecajai Inetai Dresmanei tika veiktas vairākas sejas formas korekcijas operācijas, un jau atlabšanas periodā viņa izskatījās par vairāk nekā 10 gadiem jaunāka.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Līdz ar jauneklīgiem vaibstiem atgūts arī dzīves spars, un nu sākusies Inetas atgriešanās dzīvē, jo līdz šim sieviete bija ļoti norobežojusies no radiem, draugiem, paziņām. ”Ir milzīgs ieguvums, ka es sāku dzīvot,” Skaties.lv saka Ineta.

”Varbūt man priekšā ir vēl kas īpašs”

”Šis atjaunināšanās laiks man nav bijis viegls – gan morāli, gan fiziski,” neslēpj Ineta. ”Visi ārstu apmeklējumi bija smagi, arī sāpīgi. Protams, skaistuma vārdā to var pārvarēt. Bet man bija jāsavieno arī ar darbu, ģimeni, visas daudzās procedūras. Tādā ziņā esmu ļoti nogurusi. Vienkārši gribas pagulēt, vārda tiešākajā nozīmē.

Bet tam visam ir iziets cauri, un bija tā vērts mēģināt un darīt. Nu var sākt smaidīt, dzīvot,” saka Ineta.

Sieviete ir bezgala pateicīga visiem ārstiem, kas viņai palīdzēja uzlabot ārējo izskatu. ”Es saprotu arī to, ka cilvēki, kuri savā dzīvē ir ko sasnieguši, ir daudz laipnāki, cilvēcīgi, saprotoši, viņos nav nekāda ļaunuma un aizspriedumu,” par speciālistiem, kuri iespēju uz jaunu dzīvi Inetai piešķīra izņēmuma kārtā, izsakās šova dalībniece.

”Esmu septītā izredzētā, varbūt man priekšā ir vēl kas īpašs?” spriež Ineta, jo ne velti viņai tika piešķirat šī iespēja.

Pēc šova viņa ir iedvesmota un atzīst: ”Ir tā, ka man ļoti gribas, nevis tā uzspēlēti ”tagad es darīšu labas lietas”, bet iekšēji gribas labo dot tālāk.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Bez apkārtējo atbalsta neiztikt

Ineta lielu paldies saka arī savam darba kolektīvam un bērnudārza audzēkņiem, kuru izstarotā mīlestība bijis tas, kas grūtos brīžos neļāvis nolaist rokas. ”Kad viņi samīļo un pasaka ”cik tu esi forša” ”vai ”es tevi mīlu”, bija tas, kas mani ļoti atbalstīja.”

Protams, arī pašas ģimenīte daudz palīdzēja, un pēc piedzīvotajām pārvērtībām abi dēli mammu tik ļoti lutina, ka, kā smej Ineta, viņa pat nevar atcerēties, kad iepriekšējo reizi ģimenei gatavojusi ēst.

Nu, kad operācijas un atlabšana aiz muguras, Ineta atklāj, ka ārstu paveiktais sajūsminājis daudzus.

”Saņemu tikai pozitīvas atsauksmes. Es strādāju bērnu dārzā, un bērnu vecāki izsaka laba vēlējumus un ka es esmu malacīte. Saņemu ļoti daudz īsziņu un apsveikumu, jo cilvēki, kas mani pazīst, ir ieraudzījuši mani televīzijas ekrānā, un tas viņiem ir liels pārsteigums,” saka Ineta.

Līdz šova noslēgumam dalībniekiem nebija ļauts sociālajos tīklos publicēt foto, kuros iespējams novērtēt viņu jauno izskatu. ”Pēc spēles noteikumiem drīkstēju publicēt tikai vecās fotogrāfijas, un es ar visām vecajām fotogrāfijām esmu pat ļoti izpelnījusies pretējā dzimuma uzmanību,” sirsnīgi smej Ineta.

”Tas bija ļoti liels pluss, kas arī emocionāli smagajā brīdī palīdzēja. Es pat negaidīju, ka esmu tik simpātiska sieviete,” teic šova dalībniece. ”Ir tik forši, jo es beidzot varu sākt dzīvot, ko es līdz šim nedarīju un kautrējos.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ar attiecību veidošanu nesteidzas

Ineta arī apmeklējusi bačatas nodarbībām, kas gan līdz ar ierobežojumiem, lai mazinātu Covid-19 izplatību, tika pārtrauktas. ”Tā deja ir ļoti tuva, un es vairs nekautrējos no sevis, es varu dejot ar pretējā dzimuma pārstāvi, un tās ir ļoti daudz pozitīvas emocijas,” viņa saka.

”Esmu arī iesniegusi dokumentus, lai apgūtu uzņēmējdarbības pamatus. Un kas zina, kā tas viss ievirzīsies, jo man ir dažādas idejas, un varbūt arī šajā jomā kaut kas mainīsies, jo sevi ir pilnībā jāmaina,” uzsver šova dalībniece.

Piesakoties šovam, Ineta neslēpa, ka lolo sapni arī par aktrises karjeru. Nu viņa atzīst, ka konkrēta plāna gan vēl neesot, bet kas zina.

”Es jau interesējos par improvizācijas teātri, kur dalībniekiem bija viens no pārbaudījumiem. Varbūt tādā virzienā pamēģināšu spēkus. Dzīve arī ir teātris. Arī bērnu dārzā svētku pasākumi ir teatrāla padarīšana. Katrā ziņā, ja būs kāds interesants piedāvājums, es neatteikšos,” nosaka šova dalībniece.

Kā šova fināla raidījumā uzsvēra Ineta, jaunās dzīves viens no mērķiem ir ne tikai uzvarēt pašai sevi un pārvarēt visus kompleksus, bet arī atrast īsto cilvēku, ”plecu savā dzīvē. Ne tādu, ar ko aiziet tikai izklaidēties, bet tiešām atrast sev sirsnīgu, mīļu cilvēku, labu draugu. Tas ir tas, par ko es esmu visu laiku sapņojusi, domājusi, un ceru, ka es sastapšu tādu cilvēku”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Skaties.lv viņa atklāj, ka attiecību jomā neko negrib sasteigt un viss notiek pamazītēm. ”Vēl ir jāiepazīst cilvēki tuvāk. Bet tas ir ļoti pozitīvi un forši,” teic Ineta.

Arī citas sievietes Ineta vēlas iedrošināt dzīvot, baudīt un atgādina, ka vecums nav šķērslis: ”Nevajag novilkt robežas, ir jādzīvo tālāk un jābauda, neskatoties uz visu, kas līdz šim bijis. Vajag turpināt dzīvot. Var mācīties, var iet uz randiņiem, dejot, darīt daudz interesanta un dzīvi padarīt interesantāku. Nav jānorobežojas no visiem tikai tāpēc, ka ir pāri 40.”

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm