tv3.lv

"Ar katru grūtniecību esmu zaudējusi pa zobam." Uz TV3 ekstrēmo pārvērtību šovu tēmē astoņu bērnu mamma no Rīgas

Uz TV3 topošā šova “Operācija: Jauna dzīve” atlasi ar viskuplāko atbalsta komandu bija ieradusies 33 gadus vecā rīdziniece Karīna Ceriņa – sievieti stāties žūrijas priekšā iedrošināja un atbalstīja viņas astoņi bērni.

2020. gada 14. jūlijā 14:40

“Visi ir manējie. Ik pēc pusotra gada ģimenē pieteicās pa mazulītim. Vecākajam dēlam ir 14 gadi, bet jaunākajam bērniņam ir deviņi mēneši,” ar atvasēm iepazīstina Karīna.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viņas ikdienā paiet, rūpējoties par bērniem – skolas un bērnudārziņi, bet brīvajā laikā Karīna strādā organizācijā “Labdarības lapa”, kur palīdz citām ģimenēm, “jo savulaik man pašai bija grūti laiki un šī organizācija man palīdzēja, tāpēc tagad es palīdzu citiem”.

Karīna ekstrēmo pārvērtību šovam pieteikusies, jo vēlas būt pašpārliecināta sieviete un TV projektu saredzējusi kā iespēju savest kārtībā vispirms savus zobus, kuru dēļ izjūt lielus kompleksus.

“Praktiski ar katru grūtniecību esmu zaudējusi pa zobam. Pēc tam es gāju pie zobārstiem un attiecīgi visi zobi, kas tika laboti pirms kādas grūtniecības, atkal sāka bojāties. Zobi ir mana lielākā dzīves problēma, to ļoti gribētos sakārtot,” Skaties.lv atzīst Karīna.

“Esmu vēl esmu jauna un vēlos sajusties skaista, par sevi pārliecināta, iziet sabiedrībā, jo no sabiedrības es pārsvarā slēpjos un izvairos komunicēt ar cilvēkiem.

Tāpat vēlos, lai ir lielākas darba iespējas. Ar darba dēvēju ir jākomunicē, un tagad jūtos neērti to darīt,” klāsta jaunā sieviete.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ja Karīnai paveiksies iekļūt laimīgo sešiniekā, viņa arī vēlētos tikt vaļā no nokarenā vēdera, ko pēc daudzajām grūtniecībām gribot negribot vairs nevar dabūt nost pašas spēkiem.

“Man uz kājām ir arī redzamas vēnas, kas mani ļoti satrauc. Tās ir no grūtniecības pārslodzes. Vēl arī visus astoņus bērniņus esmu barojusi pati ar krūti, līdz ar to tās arī gribētu bišķiņ pielabot. Gribas sajusties sievišķīgi,” saka potenciālā šova dalībniece, kura ir pārliecināta, ka arī būt astoņu bērnu mammai ir gana sievišķīgi.

“Bērni ir ļoti lieli malači, mani daudz atbalsta un palīdz. Palīdz arī mazākajiem. Es esmu priecīga. Man ļoti daudzi jautā: kā tas ir – tik galā ar tik daudziem bērniņiem. Patiesībā ir tā, ka viņi viens otru pieskata. Ja mājās ir saliedētība, visi viens otram palīdz un atbalsta, tad ir vienkārši lieliski. Un es nekad nenožēlošu, ka man ir tik daudz skaistu bērnu,” saka kuplā bērnu pulciņa mamma.

Ikdienā viņai lielu atbalstu sniedz arī draugi un mamma. Izrādās, ar bērnu tēvu sieviete patlaban kopā nedzīvo: “Mēs pašķīrāmies. Nolēmām, ka mums ir jādzīvo atsevišķi, bet draudzīgu kontaktu esam saglabājuši. Viņš atbalsta, jo visi bērni ir viņa, viņš neatsakās no palīdzības sniegšanas.”

Kā jauku kuriozu Karīna atstāsta epizodi, kas ikdienas dzīvē mēdz atkārtoties vairākkārt: Kad, kopā ar bērniem ejot pa ielu, ļaudis atskatās un pajautā, vai visi ir viņējie, Karīna parasti ar lepnumu atzīst, ka jā, visi ir viņas bērni. “Es nekaunos par to. Esmu ļoti lepna,” tā Karīna.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

To, vai Karīna būs starp sešiem laimīgajiem, kuriem tiks dota iespēja pilnībā uzlabot ārējo izskatu, veicot visas nepieciešamās plastiskās operācijas, kā arī sniedzot zobārstniecības pakalpojumus, uzzināsim, tuvojoties TV šovam.

Ekstrēmo pārvērtību šovs “Operācija: Jauna dzīve” pie TV3 skatītājiem dosies rudenī.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm