tv3.lv

Astoņu bērnu māmiņa Karīna pēc pārvērtībām TV3 šovā dod sev skaistu solījumu

Astoņu bērnu māmiņa Karīna Ceriņa dzīvi bija veltījusi atvasēm, bet nu pieņēmusi lēmumu par šķiršanos un apņēmusies sākt mācības, kā arī ar ķirurgu palīdzību izmainījusi veselībai bīstamo vēdera deformāciju un iemantojusi žilbinošu smaidu, jaunā sieviete gatava uzmirdzēt jaunā ampluā.

2020. gada 16. decembrī 17:05

33 gadus vecā rīdziniece Karīna Ceriņa uz pirmo tikšanos ar šova ”Operācija: Jauna dzīve” žūriju ieradās kopā ar saviem astoņiem bērniem. Karīnas stāsts žūriju aizkustināja, un sieviete turpināja cīņu nākamajā kārtā. Viņas konkurentes bija Jolanta un Baiba.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Karīna pārsteidza skatītājus, atklājot, ka dzemdējusi deviņus bērnus, no kuriem viens miris, kā arī to, ka pārtrauc nelabvēlīgās attiecības ar vīru un turpmāk par atvasēm rūpēsies viena.

Kad Karīna tika pasludināta par uzvarētāju, viņa izplūda asarās. ”Tās bija prieka asaras,” teic Karīna. ”Mani dzīve nekad nebija lutinājusi, tā ir lielākā dāvana, kas man ir bijusi.”

Tikai medicīnas tēmās neizglītotam, cilvēkam var būt viedoklis, ka ar Karīnas figūru viss bija kārtībā. Pēc deviņām dzemdībām sievietes vēders bija pilnībā zaudējis formu, tādēļ Karīna izskatījās kā bērniņa gaidībās.

Šova laikā veiktā vēdera priekšējās daļas muskuļu rekonstrukcija nebija tikai kosmētiska manipulācija, tā ļaus izvairīties no nopietnām veselības problēmām nākotnē.

Karīna šova laikā tika veikta arī redzes korekcijas operācija, un viens no lielākajiem ieguvumiem ir arī žilbinošais smaids, kurā nu netrūkst neviena zoba, kā tas bija iepriekš.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kad smagās operācijas aiz muguras, Karīna jūtas kā no jauna piedzimusi.

”Es apsolu nekad nekrist lejā, tikai iet uz augšu. Es uzskatu, ka es jau esmu tālu ceļo nogājusi, bet man tāls ceļš vēl ir ejams. Es neatkāpšos, es viennozīmīgi iešu uz mērķi. Strādāšu arī pie sevis – gan iekšēji, gan ārēji. Atpakaļ ceļa vairs nav.

Tagad ”Stop” zīme, kad pietiek, savu bērnu misija man ir izpildīta. Ja es biju pakārtojusi dzīvi bērniem un vīrietim, kurš to nebija novērtējis, tagad es sapratu, ka man jāsāk dzīvot sev,” šova finālā atzina Karīna.

Ja palaidi garām to, kāds bija Karīnas pārvērtību ceļš, vai vēlies košos mirkļus baudīt vēlreiz, skaties video!

Šova dalībnieku pārvērtības tika realizētas kopā ar speciālistu komandu – psiholoģi Ingu Bērziņu, plastiskās ķirurģijas guru Dr. Med. Eduardu Jurševicu (”Lipex”), sertificētu sejas, mutes un žokļa ķirurgu Dr. Vadimu Kļimecu (”Lipex”), otolaringoloģi Tatjanu Bogdanovu (”Lipex”), estētiskās zobārstniecības ekspertu Dr. Raivi Sietnieku (”Confidental”), kā arī acu ķirurgu Dr. Fēliksu Lūkinu (Dr. Lūkina acu klīnika).

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm