tv3.lv

Astoņu bērnu mammas Karīnas paziņojums kritiķiem

Par TV3 šova ”Operācija: Jauna dzīve” pirmo veiksminieci, kurai tika dāvāta iespēja ar plastiskajām operācijām uzlabot savu ārējo izskatu, kļuva 33 gadus vecā astoņu bērnu mamma Karīna Ceriņa. Tagad, kad operācijas un atlabšanas periods aiz muguras, Karīna jūtas kā no jauna piedzimusi un beidzot sadūšojusies publiski atspēkot to, par ko iepriekš saņēmusi pārmetumus.

2020. gada 11. decembrī 13:30

”Tas, kāda es biju pirms, nav salīdzināms, kāda es esmu tagad. Tagad es jūtos skaista, iedrošināta un ar mērķi uz priekšu un, kā saka, ar paceltu galvu,” šova ”Operācija: Jauna dzīve” noslēguma raidījumā atzīst Karīna.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Projekta ietvaros jaunajai sievietei tika veikta vēderu priekšējās daļas muskuļu rekonstrukcija, kā arī viņa ieguva žilbinošu smaidu, kas ļāvis atgūt pašpārliecinātību, kuras, ar katru grūtniecību zaudējot pa zobam, viņai pirms projekta bija trūcis.

”Pirms tam es biju mamma kā mamma. Tad tagad ir tā, ka es cenšos iet sabiedrībā, man pat ļoti patīk. Man patīk smuki saģērbties, sajusties sievišķīgai, esmu arī drošāka par sevi kļuvusi.

Un tas, ka es nekaunos. Es nekaunos aiziet uz veikalu, lai gan tagad visur maskas jāvelk, bet tāpat man patīk parunāties, man patīk būt sabiedriskai,” par to, kā pārvērtības ārienē mainījušas viņas iekšējo pasauli, stāsta Karīna.

Noslēdzies TV3 plastisko pārvērtību šovs – kā pēc operācijām izmainījušies dalībnieki?

Šova žūrijas lēmums iespēju uz jaunu dzīvi dāvāt Karīnai oktobra sākumā bija raisījis plašas skatītāju diskusijas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Operāciju šova veidotāji skaidro, kādēļ dalību projektā turpina Karīna, nevis Baiba

Karīna neslēpj, ka pirms dalības projektā jutusies nedaudz depresīva, nomākta un visu laiku centusies domāt tikai par bērniem: ”Ka tik viņiem nekā netrūktu, viss būtu kārtībā, viss būtu izdarīts.

Tagad ir tā, ka es atrodu laiku sev. Daudz tika pieminēts par bērniem, ka sadzemdējusi bērnu un tad…

Es varu godīgi pateikt visiem, lai visa Latvija dzird, ka šim šovam es nepieteicos tāpēc, ka man būtu grūti ar bērniem vai es netiktu ar viņiem galā, vai nevaru viņus uzturēt. Es to varu, un es nevienam neeju un nelūdzu šo palīdzību.

Es lūdzu palīdzību sev. Lai es atrastu pati sevi un savu dzīvi celtu uz augšu.”

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm