tv3.lv

Ballīšu busa šoferis Edgars TV šova dēļ šķiras no sievas un gatavs jaunām attiecībām

Latvijā vērienīgākā plastisko pārvērtību šova ”Operācija: Jauna dzīve” jaunākajā sērijā skatītāji iepazina pēdējos trīs dalībniekus, kuri sacentās par iespēju piedzīvot lielās pārvērtības. Lai gan atraktīvais Edgars dalību šovā neturpina, viņš sācis jaunu dzīvi ārpus TV ekrāniem.

2020. gada 16. novembrī 16:27

39 gadus vecais Edgars Auziņš TV3 ekstrēmo pārvērtību šovā sevi pieteica kā ballīšu autobusa jeb “Party Bus” šoferi un dalību projektā saredzēja ne vien kā iespēju atgūt lielisku redzi, salabot deformēto degunu un iegūt žilbinošu smaidu, bet galvenokārt restartēt savu dzīvi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vēl vasarā sarunā ar šova žūrijas pārstāvi psiholoģi Ingu Bērziņu viņš izteicies, ka dzīvē visu ir pazaudējis un vienīgais, ko viņš vēl var zaudēt, ir sieva. Nu pēc uzmirdzēšanas TV ekrānos Edgars Skaties.lv teic, ka vārdiem ir liels spēks – savu 13 gadus ilgo laulību tomēr nāksies šķirt.

Vīrietis neslēpj, ka pandēmijas laikā, tāpat kā daudzās ģimenēs, arī viņējā savstarpējās attiecības pamatīgi sašūpojušās, taču Edgars arī uzsver: dzīvot tā, kā līdz šim – ar visām savām finanšu problēmām un citām ķibelēm, kas spiedušas plecus beidzamo gadu laikā, – viņš vairs nav vēlējies.

”Tad es kāzu jubilejā sievai prezentēju, ka esmu izturējis šova atlasi, no apmēram 1300 interesentiem iekļūstot starp 18 veiksminiekiem, un paziņoju, ka es visas Latvijas priekšā būšu puspliks, un sieva to nespēja pieņemt. Viņa ir klusāka meitene, nealkst prožektoru gaismas, pilnībā norobežojas no visa, ko es daru. Tad kāda kopā dzīvošana, ja mājās nav atbalsta tam, ko tu dari?” saka Edgars.

Viņš norāda, ka lēmumu par laulības šķiršanu iniciējuši vēl daudzi citi faktori.

”Bet šovs bija ķirsītis uz kūkas, kas visam pielika punktu”.

Edgars atzīst, ka nu gatavs sākt jaunu dzīvi no apaļas nulles un atvērts jaunām romantiskām attiecībām.

”Esmu vēl jauns, smuks, un jaunu dāmu es sev dabūšu, man šobrīd tikai vajag reklāmu pa visu Latviju, ka esmu brīvs un pieejams. Jāatrod īstā dūdiņa, kura mani atbalstīs. Brīvās dāmas, kuras manī potenciāli ierauga savu partneri, esmu gatavs satikt,” tā Edgars.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ieinteresētās daiļā dzimuma pārstāves ar Edgaru var sazināties, rakstot viņam sociālajos tīklos “Facebook” un “Instagram”, kā arī “What’s App” 26699926.

“Šovā es runāju par lieliem sapņiem un mērķtiecīgu došanos uz tiem. Gribu būt par iedvesmas avotu citiem. Lielākā māksla ir nevis nenokrist, bet gan mācēt piecelties pēc kritiena. Un jo vairāk kritienu, jo stiprāki mēs kļūstam,” saka Edgars, kurš pēc profesijas ir viesu uzņemšanas organizators un šobrīd studē tiesību zinātnes.

Tāpat viņš uzsver savu gadu skaitu kā robežšķirtni starp diviem dažādiem cilvēkiem: “Ir Edgars līdz 40, kurš visu nolaidis pa grunti, un būs Edgars pēc 40, kurš visu iegūto pieredzi izmantos, lai nepieļautu kļūdu atkārtošanos un turpinās sevi pilnveidot, lai sasniegtu nospraustos mērķus.”

Edgars ir atvērts ne vien jaunām attiecībām, bet arī gatavs mesties jaunos profesionālos izaicinājumos, kas saistīti ar prožektoru gaismām, skatuvi, TV, video, vlogošanu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm